Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 21    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:50.383  
2 (4) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:51.741  
3 (5) 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:52.153  
4 (2) 45.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:56.197  
5 (3) 21.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:02.676  
RACE: 22    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:59.348  
2 (6) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2:00.181  
3 (3) 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2:02.161  
4 (5) 101.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 2:03.081  
5 (2) 76.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 2:03.836  
6 (4) 56.  MARSZAŁKOWSKI Maksymilian POL-STOCZ POL 2:09.628  
RACE: 23    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 2:03.157  
2 (2) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 2:03.292  
3 (6) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 2:03.641  
4 (3) 75.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 2:06.085  
5 (5) 99.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:06.356  
6 (1) 41.  WOJTASIK Tomasz POL-ORZEL POL 2:21.365  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 33    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:57.998  
2 (2) 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:58.814  
3 (4) 101.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:59.175  
4 (1) 45.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:59.439  
5 (7) 75.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:59.770  
6 (6) 76.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 1:59.838  
7 (3) 21.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:01.816  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 34    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 2:03.655  
2 (6) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 2:04.124  
3 (5) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2:05.384  
4 (2) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 2:05.546  
5 (7) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 2:05.748  
6 (4) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 2:23.635  
7 (3) 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 2:36.205  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 57    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 53.260
2 (3) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 53.387
3 (1) 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 53.688
4 (4) 99.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 58.136
RACE: 58    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 52.100
2 (4) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 52.625
3 (3) 101.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 55.065
4 (1) 76.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 55.561
RACE: 59    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 50.656
2 (4) 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 54.014
3 (2) 21.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 58.835
- (1) 75.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL PEN. false start
- (5) 41.  WOJTASIK Tomasz POL-ORZEL POL PEN. false start
RACE: 60    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 49.792
2 (1) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 54.182
3 (3) 56.  MARSZAŁKOWSKI Maksymilian POL-STOCZ POL 1:11.887  
- (4) 45.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL PEN. false start
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 68    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.197
2 (3) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 51.130
3 (2) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 51.260
4 (5) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 52.708
5 (4) 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 54.208
RACE: 69    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 50.072
2 (1) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 50.255
3 (3) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 51.412
4 (5) 101.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 54.933
5 (4) 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:18.177  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 81    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 51.486
2 (3) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 52.965
3 (4) 101.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:01.771  
4 (1) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:04.019  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 82    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 49.270
2 (3) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 51.850
3 (4) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 54.733
4 (1) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:14.475  
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 107    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:26.119  
2 (2) 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:28.139  
3 (4) 99.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:32.073  
4 (3) 21.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:34.662  
5 (1) 41.  WOJTASIK Tomasz POL-ORZEL POL 1:37.694  
RACE: 108    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:25.488  
2 (2) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:27.663  
3 (4) 45.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:29.354  
4 (3) 56.  MARSZAŁKOWSKI Maksymilian POL-STOCZ POL 1:44.961  
RACE: 109    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:29.262  
2 (1) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:29.896  
3 (2) 101.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:32.049  
4 (4) 75.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:32.432  
RACE: 110    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:28.398  
2 (2) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:28.569  
3 (1) 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:31.153  
4 (3) 76.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 1:33.447  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 118    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:23.963  
2 (3) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:24.527  
3 (4) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:24.678  
4 (2) 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:26.290  
5 (5) 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:28.235  
RACE: 119    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:22.350  
2 (1) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:22.479  
3 (5) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:23.653  
4 (2) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:26.535  
5 (4) 45.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:26.849  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  777 m
RACE: 131    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:22.823  
2 (3) 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:23.922  
3 (5) 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:30.019  
4 (4) 45.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:41.329  
5 (2) 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:55.464  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 132    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:16.947  
2 (2) 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:17.139  
3 (1) 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:18.305  
4 (3) 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:26.070  
5 (5) 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:45.454  



Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 102.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1. 1. 1. 102 3
2. 103.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 2. 2. 2. 63 6
3. 57.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 4. 3. 4. 29 11
4. 44.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 3. 5. 6. 21 14
5. 22.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 5. 8. 3. 19 16
6. 20.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 6. 4. 5. 16 15
7. 12.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 8. 6. 7. 6 21
8. 116.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 7. 9. 10. 2 26
9. 101.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 10. 7. 11. 2 28
10. 100.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 9. 10. 8. 1 27
11. 45.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 11. 15. 9. 35
12. 21.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 14. 11. 15. 40
13. 75.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 12. 15. 13. 40
14. 76.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 13. 13. 14. 40
15. 99.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 15. 14. 12. 41
16. 56.  MARSZAŁKOWSKI Maksymilian POL-STOCZ POL 16. 12. 16. 44
17. 41.  WOJTASIK Tomasz POL-ORZEL POL 17. 15. 17. 49