Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 15    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 57.249
2 (2) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 1:00.994  
3 (3) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 1:01.132  
4 (4) 80.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 1:17.262  
5 (5) 24.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL 1:17.399  
6 (1) 58.  MARCINKOWSKI Filip POL-STOCZ POL 1:24.379  
RACE: 16    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 59.178
2 (6) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 1:00.820  
3 (1) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 1:01.846  
4 (2) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 1:05.619  
5 (4) 23.  ANASZKO Ksawery POL-GIZ POL 1:19.022  
6 (5) 117.  SIĘDA Bartosz POL-WMKS POL 1:22.862  
RACE: 17    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 56.995
2 (6) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 57.342
3 (3) 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 58.706
4 (2) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 1:07.804  
5 (1) 60.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 1:11.624  
- (4) 25.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL PEN. yellow card
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 29    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 1:01.158  
2 (2) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 1:01.327  
3 (3) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 1:04.917  
4 (4) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 1:06.925  
5 (6) 80.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 1:09.313  
6 (5) 60.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 1:09.634  
7 (7) 24.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL 1:15.326  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 30    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 55.591
2 (1) 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 56.633
3 (5) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 57.401
4 (6) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 57.840
5 (4) 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 58.328
6 (7) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 1:01.838  
7 (3) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 1:18.688  
 
2. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  222 m
RACE: 49    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 26.741
2 (5) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 28.633
3 (2) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 28.917
4 (1) 58.  MARCINKOWSKI Filip POL-STOCZ POL 30.523
5 (4) 117.  SIĘDA Bartosz POL-WMKS POL 33.908
RACE: 50    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 27.574
2 (3) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 30.536
3 (2) 60.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 31.006
- (4) 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL PEN. false start
- (5) 25.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL PEN. false start
RACE: 51    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 27.587
2 (3) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 27.713
3 (2) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 29.190
4 (1) 23.  ANASZKO Ksawery POL-GIZ POL 34.119
RACE: 52    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 28.154
2 (2) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 28.545
3 (3) 80.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 31.461
4 (4) 24.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL 32.626
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁY  222 m
RACE: 64    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 26.316
2 (2) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 28.054
3 (3) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 28.598
4 (4) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 29.334
5 (5) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 29.957
RACE: 65    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 26.379
2 (2) 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 26.491
3 (1) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 26.528
4 (4) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 28.321
5 (5) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 29.014
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ B  222 m
RACE: 77    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 28.112
2 (4) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 28.478
3 (3) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 28.813
4 (2) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 29.090
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  222 m
RACE: 78    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 25.671
2 (2) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 26.133
3 (4) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 26.779
4 (1) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 32.469
 
3. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  333 m
RACE: 99    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 41.666
2 (2) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 44.569
3 (1) 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 47.312
4 (4) 23.  ANASZKO Ksawery POL-GIZ POL 50.235
5 (3) 117.  SIĘDA Bartosz POL-WMKS POL 1:10.167  
RACE: 100    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 40.930
2 (4) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 41.575
3 (2) 80.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 46.865
4 (1) 60.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 47.187
RACE: 101    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 39.735
2 (2) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 40.071
3 (3) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 41.675
4 (1) 24.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL 48.328
RACE: 102    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 37.779
2 (2) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 40.107
3 (3) 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 40.232
4 (4) 25.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 46.103
5 (5) 58.  MARCINKOWSKI Filip POL-STOCZ POL 46.320
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁY  333 m
RACE: 114    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 38.593
2 (1) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 39.358
3 (2) 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 39.571
4 (4) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 40.557
5 (5) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 41.206
RACE: 115    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 38.070
2 (2) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 40.254
3 (4) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 40.409
4 (5) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 44.294
- (3) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL PEN. no start
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ B  333 m
RACE: 127    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 41.434
2 (2) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 41.566
3 (3) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 42.526
4 (4) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 43.699
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  333 m
RACE: 128    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 36.854
2 (2) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 37.149
3 (3) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 38.235
4 (5) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 39.409
5 (4) 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 54.646



Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1. 4. 1. 76 6
2. 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 2. 1. 12. 55 15
3. 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 7. 2. 2. 44 11
4. 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 4. 3. 3. 34 10
5. 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 3. 5. 4. 26 12
6. 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 5. 17. 5. 10 27
7. 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 6. 7. 6. 8 19
8. 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 9. 6. 7. 5 22
9. 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 8. 8. 10. 2 26
10. 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 10. 10. 8. 1 28
11. 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 11. 9. 9. 29
12. 80.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 12. 12. 11. 35
13. 60.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 13. 11. 14. 38
14. 24.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL 14. 14. 15. 43
15. 23.  ANASZKO Ksawery POL-GIZ POL 15. 15. 16. 46
16. 58.  MARCINKOWSKI Filip POL-STOCZ POL 17. 13. 17. 47
17. 25.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 18. 17. 13. 48
18. 117.  SIĘDA Bartosz POL-WMKS POL 16. 16. 18. 50

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (16.) 58.  MARCINKOWSKI Filip POL-STOCZ POL 17. 13. 17. 47

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 5.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1. 4. 1. 76 6
2. (2.) 77.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 2. 1. 12. 55 15
3. (3.) 104.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 7. 2. 2. 44 11
4. (4.) 61.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 4. 3. 3. 34 10
5. (5.) 83.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 3. 5. 4. 26 12
6. (6.) 35.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 5. 17. 5. 10 27
7. (7.) 78.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 6. 7. 6. 8 19
8. (8.) 105.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 9. 6. 7. 5 22
9. (9.) 82.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 8. 8. 10. 2 26
10. (10.) 79.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 10. 10. 8. 1 28
11. (11.) 81.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 11. 9. 9. 29
12. (12.) 80.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 12. 12. 11. 35
13. (13.) 60.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 13. 11. 14. 38
14. (14.) 24.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL 14. 14. 15. 43
15. (15.) 23.  ANASZKO Ksawery POL-GIZ POL 15. 15. 16. 46
16. (17.) 25.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 18. 17. 13. 48
17. (18.) 117.  SIĘDA Bartosz POL-WMKS POL 16. 16. 18. 50