Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 1    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 57.112
2 (2) 70.  FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL 1:01.551  
3 (4) 15.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 1:04.762  
4 (3) 28.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 1:09.205  
- (1) 73.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL PEN. false start
RACE: 2    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 58.355
2 (1) 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 1:00.537  
3 (2) 3.  COPIK Maja POL-AZSO POL 1:00.797  
4 (5) 17.  WAWER Julia POL-GIZ POL 1:02.637  
5 (3) 29.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 1:10.197  
RACE: 3    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 54.102
2 (2) 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 57.685
3 (4) 98.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 1:01.784  
4 (3) 54.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 1:05.441  
5 (5) 114.  WIĘCEK Anastazja POL-WMKS POL 1:21.946  
- (6) 7.  ŚMIGIELSKA Matylda POL-BLYSKT POL PEN. no start
RACE: 4    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 58.140
2 (4) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 58.383
3 (5) 113.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 1:04.209  
4 (1) 16.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 1:08.078  
- (2) 27.  GRODZKA Maja POL-JUV POL PEN. equipment
RACE: 5    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 56.997
2 (2) 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 1:02.726  
3 (1) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 1:02.933  
4 (4) 33.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 1:25.233  
- (5) 69.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL PEN. no finish
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 13    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 58.076
2 (3) 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 58.624
3 (4) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 59.518
4 (6) 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 59.993
5 (7) 113.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 1:02.998  
- (2) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL PEN. false start
- (5) 3.  COPIK Maja POL-AZSO POL PEN. off track
RACE: 14    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 54.391
2 (2) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 56.709
3 (3) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 56.799
4 (4) 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 1:00.418  
5 (6) 98.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 1:00.984  
6 (5) 70.  FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL 1:01.825  
- (7) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL PEN. no finish
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ B  500 m
RACE: 27    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 1:01.516  
2 (2) 98.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 1:01.696  
3 (3) 70.  FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL 1:01.967  
4 (4) 113.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 1:03.253  
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 28    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 55.954
2 (4) 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 58.206
3 (6) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 1:00.745  
4 (7) 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 1:00.895  
5 (2) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 1:35.230  
6 (5) 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 1:43.505  
- (3) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL PEN. no finish
 
2. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  222 m
RACE: 37    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 27.433
2 (1) 15.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 27.736
3 (3) 73.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 27.967
4 (4) 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 28.099
5 (2) 54.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 30.259
RACE: 38    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 26.401
2 (3) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 28.185
3 (5) 3.  COPIK Maja POL-AZSO POL 28.212
4 (4) 16.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 32.004
5 (1) 114.  WIĘCEK Anastazja POL-WMKS POL 37.835
RACE: 39    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 26.390
2 (4) 17.  WAWER Julia POL-GIZ POL 27.015
3 (5) 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 27.067
4 (1) 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 27.905
5 (3) 27.  GRODZKA Maja POL-JUV POL 32.013
RACE: 40    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 98.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 28.912
2 (4) 69.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 29.344
3 (2) 113.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 30.753
4 (5) 28.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 30.856
- (3) 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL PEN. false start
RACE: 41    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 25.464
2 (5) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 26.913
3 (2) 70.  FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL 28.607
4 (3) 29.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 32.733
5 (1) 33.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 33.979
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁY  222 m
RACE: 62    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 26.618
2 (2) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 26.772
3 (3) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 27.157
4 (4) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 29.553
5 (5) 69.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 29.814
RACE: 63    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 25.711
2 (2) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 26.332
3 (3) 17.  WAWER Julia POL-GIZ POL 27.838
4 (4) 15.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 28.132
5 (5) 98.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 28.250
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ B  222 m
RACE: 75    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 26.772
2 (4) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 27.015
3 (3) 15.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 28.323
4 (2) 17.  WAWER Julia POL-GIZ POL 28.979
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  222 m
RACE: 76    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 25.317
2 (4) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 26.200
3 (3) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 26.493
4 (2) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 26.677
 
3. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  333 m
RACE: 94    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 37.206
2 (3) 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 40.885
3 (1) 69.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 41.690
4 (5) 15.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 42.440
5 (2) 54.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 44.106
RACE: 95    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 38.931
2 (1) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 39.808
3 (3) 73.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 40.968
4 (5) 98.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 42.724
5 (2) 114.  WIĘCEK Anastazja POL-WMKS POL 53.467
RACE: 96    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 38.599
2 (5) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 40.338
3 (2) 113.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 44.345
4 (3) 3.  COPIK Maja POL-AZSO POL 46.140
5 (1) 27.  GRODZKA Maja POL-JUV POL 46.329
RACE: 97    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 38.468
2 (5) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 38.651
3 (4) 17.  WAWER Julia POL-GIZ POL 41.044
4 (1) 28.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 46.007
5 (3) 33.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 48.690
RACE: 98    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 38.802
2 (3) 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 40.296
3 (5) 70.  FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL 41.381
4 (2) 16.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 45.309
5 (4) 29.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 51.162
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁY  333 m
RACE: 112    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 37.910
2 (1) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 38.151
3 (4) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 38.247
4 (3) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 39.209
5 (5) 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 40.463
RACE: 113    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 37.228
2 (2) 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 37.920
3 (3) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 38.438
4 (4) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 40.206
5 (5) 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 40.340
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ B  333 m
RACE: 125    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 38.324
2 (3) 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 38.946
3 (5) 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 39.701
4 (4) 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 40.005
5 (2) 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 47.264
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  333 m
RACE: 126    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 36.923
2 (3) 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 37.547
3 (2) 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 45.884
4 (5) 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 46.910
5 (4) 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 48.037



Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 37.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 6.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 2. 25. 3. 34 30
3. 96.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 12. 2. 5. 26 19
4. 71.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 6. 11. 2. 24 19
5. 74.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 5. 5. 4. 18 14
6. 93.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 3. 6. 7. 18 16
7. 95.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 14. 3. 6. 16 23
8. 72.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 7. 4. 10. 9 21
9. 94.  MARKIEWICZ Dominika POL-UKSSB POL 4. 16. 9. 8 29
10. 97.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 8. 17. 8. 2 33
11. 15.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 15. 7. 16. 2 38
12. 17.  WAWER Julia POL-GIZ POL 16. 8. 12. 1 36
13. 98.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 9. 9. 17. 35
14. 70.  FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL 10. 14. 13. 37
15. 113.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 11. 15. 15. 41
16. 73.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 23. 12. 11. 46
17. 3.  COPIK Maja POL-AZSO POL 13. 13. 20. 46
18. 69.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 23. 10. 14. 47
19. 16.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 18. 19. 18. 55
20. 28.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 19. 18. 19. 56
21. 54.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 17. 21. 21. 59
22. 29.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 21. 20. 24. 65
23. 33.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 20. 23. 23. 66
24. 27.  GRODZKA Maja POL-JUV POL 23. 22. 22. 67
25. 114.  WIĘCEK Anastazja POL-WMKS POL 22. 24. 25. 71