Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Heat Results

 
1. Distance 
LADIES  SERIE  1500 m
RACE: 24    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2:59.226  
2 (3) 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 3:00.233  
3 (2) 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 3:02.375  
4 (5) 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 3:02.569  
5 (7) 8.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 3:02.732  
6 (6) 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 3:15.076  
- (4) 9.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL PEN. no start
 
LADIES  FINAŁ  1500 m
RACE: 35    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2:49.426  
2 (2) 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 2:52.150  
3 (4) 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 2:57.516  
4 (3) 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 3:20.658  
5 (5) 8.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 3:35.971  
- (6) 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL PEN. no start
 
2. Distance 
LADIES  SERIE  500 m
RACE: 70    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 49.232
2 (3) 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 51.960
3 (1) 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 55.776
RACE: 71    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 48.961
2 (2) 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 51.420
- (3) 8.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL PEN. no start
 
LADIES  FINAŁ B  500 m
RACE: 83    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL NO TIME finished
 
LADIES  FINAŁ  500 m
RACE: 84    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 48.340
2 (2) 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 48.541
3 (3) 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 51.342
4 (4) 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 51.945
 
3. Distance 
LADIES  SERIE  1000 m
RACE: 120    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:51.148  
2 (1) 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 1:51.588  
- (2) 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL PEN. no start
RACE: 121    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:46.689  
2 (3) 8.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 1:48.208  
3 (1) 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:48.364  
 
LADIES  FINAŁ  1000 m
RACE: 133    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:43.056  
2 (4) 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:44.624  
3 (2) 8.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 1:59.055  
4 (5) 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 2:03.934  
5 (3) 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 2:05.543  



Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 2. 2. 2. 63 6
3. 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 3. 4. 4. 29 11
4. 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 4. 3. 5. 26 12
5. 8.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 5. 6. 3. 18 14
6. 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 6. 5. 6. 5 17

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 38.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3

 


Splitted Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (2.) 55.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 2. 2. 2. 63 6
2. (3.) 4.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 3. 4. 4. 29 11
3. (4.) 43.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 4. 3. 5. 26 12
4. (5.) 8.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 5. 6. 3. 18 14
5. (6.) 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 6. 5. 6. 5 17