Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 15 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 57.249 | ||
2 | (2) | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 1:00.994 | ||
3 | (3) | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1:01.132 | ||
4 | (4) | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 1:17.262 | ||
5 | (5) | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 1:17.399 | ||
6 | (1) | 58. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 1:24.379 | ||
RACE: 16 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 59.178 | ||
2 | (6) | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 1:00.820 | ||
3 | (1) | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 1:01.846 | ||
4 | (2) | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 1:05.619 | ||
5 | (4) | 23. | ANASZKO Ksawery | POL-GIZ | 1:19.022 | ||
6 | (5) | 117. | SIĘDA Bartosz | POL-WMKS | 1:22.862 | ||
RACE: 17 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 56.995 | ||
2 | (6) | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 57.342 | ||
3 | (3) | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 58.706 | ||
4 | (2) | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 1:07.804 | ||
5 | (1) | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 1:11.624 | ||
- | (4) | 25. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | - | yellow card | |
JUNIOR E BOYS FINAŁ B 500 m | |||||||
RACE: 29 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1:01.158 | ||
2 | (2) | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 1:01.327 | ||
3 | (3) | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 1:04.917 | ||
4 | (4) | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 1:06.925 | ||
5 | (6) | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 1:09.313 | ||
6 | (5) | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 1:09.634 | ||
7 | (7) | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 1:15.326 | ||
JUNIOR E BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 30 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 55.591 | ||
2 | (1) | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 56.633 | ||
3 | (5) | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 57.401 | ||
4 | (6) | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 57.840 | ||
5 | (4) | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 58.328 | ||
6 | (7) | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 1:01.838 | ||
7 | (3) | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 1:18.688 |
Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:55.591 | |||
2. | 2. | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 21 | 2 | 0:56.633 | |||
3. | 3. | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 13 | 3 | 0:57.401 | |||
4. | 4. | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 8 | 4 | 0:57.840 | |||
5. | 5. | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 5 | 5 | 0:58.328 | |||
6. | 6. | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:00.994 | |||
7. | 7. | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 2 | 7 | 0:57.342 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
8. | 1. | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1 | 8 | 1:01.132 | |||
9. | 2. | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 9 | 1:01.327 | ||||
10. | 3. | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 10 | 1:04.917 | ||||
11. | 4. | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 11 | 1:06.925 | ||||
12. | 5. | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 12 | 1:09.313 | ||||
13. | 6. | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 13 | 1:09.634 | ||||
14. | 7. | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 14 | 1:15.326 | ||||
SERIE | ||||||||||
15. | 5. | 23. | ANASZKO Ksawery | POL-GIZ | 15 | 1:19.022 | ||||
16. | 6. | 117. | SIĘDA Bartosz | POL-WMKS | 16 | 1:22.862 | ||||
17. | 6. | 58. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 17 | 1:24.379 | ||||
A | - | 25. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 18 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
SERIE | ||||||||||
1. (17.) | 6. | 58. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 17 | 1:24.379 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:55.591 | |||
2. (2.) | 2. | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 21 | 2 | 0:56.633 | |||
3. (3.) | 3. | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 13 | 3 | 0:57.401 | |||
4. (4.) | 4. | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 8 | 4 | 0:57.840 | |||
5. (5.) | 5. | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 5 | 5 | 0:58.328 | |||
6. (6.) | 6. | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:00.994 | |||
7. (7.) | 7. | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 2 | 7 | 0:57.342 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
8. (8.) | 1. | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1 | 8 | 1:01.132 | |||
9. (9.) | 2. | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 9 | 1:01.327 | ||||
10. (10.) | 3. | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 10 | 1:04.917 | ||||
11. (11.) | 4. | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 11 | 1:06.925 | ||||
12. (12.) | 5. | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 12 | 1:09.313 | ||||
13. (13.) | 6. | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 13 | 1:09.634 | ||||
14. (14.) | 7. | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 14 | 1:15.326 | ||||
SERIE | ||||||||||
15. (15.) | 5. | 23. | ANASZKO Ksawery | POL-GIZ | 15 | 1:19.022 | ||||
16. (16.) | 6. | 117. | SIĘDA Bartosz | POL-WMKS | 16 | 1:22.862 | ||||
- | A | - | 25. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 18 | NO TIME |