Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 26.09. - 27.09.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 13    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 2:02.941  
2 (2) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 2:05.972  
3 (3) 153.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:14.010  
4 (4) 133.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 2:21.547  
5 (5) 15.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 2:40.964  
- (1) 154.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL PEN. no finish
RACE: 14    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 2:03.837  
2 (1) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2:06.399  
3 (2) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:08.267  
4 (3) 166.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2:08.694  
5 (4) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 2:15.114  
6 (6) 134.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 2:20.500  
RACE: 15    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 2:02.756  
2 (6) 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 2:05.999  
3 (2) 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 2:09.709  
4 (1) 135.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 2:10.418  
5 (3) 81.  DOBROLIŃSKI Dominik POL-OLIGDA POL 2:11.332  
6 (4) 92.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 2:13.699  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 22    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL NO TIME finished
2 (1) 166.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL NO TIME finished
3 (3) 135.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL NO TIME finished
4 (2) 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL NO TIME finished
5 (5) 153.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL NO TIME finished
6 (7) 133.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL NO TIME finished
- (4) 81.  DOBROLIŃSKI Dominik POL-OLIGDA POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 23    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:53.844  
2 (1) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:54.852  
3 (2) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:55.299  
4 (6) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:56.998  
5 (4) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:57.845  
6 (7) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:58.153  
7 (5) 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 2:01.283  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 39    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 55.472
2 (1) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 57.949
3 (3) 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 59.241
4 (4) 81.  DOBROLIŃSKI Dominik POL-OLIGDA POL 1:01.033  
RACE: 40    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 55.342
2 (1) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 58.274
3 (3) 133.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:00.575  
4 (2) 153.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:19.548  
RACE: 41    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 55.724
2 (3) 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 56.918
3 (2) 154.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 57.594
4 (1) 135.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 1:03.432  
5 (4) 92.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:05.296  
RACE: 42    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 52.366
2 (5) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 54.513
3 (3) 166.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 59.475
4 (4) 134.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:05.604  
5 (2) 15.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:22.966  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 49    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 55.849
2 (5) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 58.738
3 (4) 154.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:19.296  
4 (1) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:19.362  
5 (3) 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:21.496  
RACE: 50    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 51.085
2 (2) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 53.942
3 (3) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 54.280
4 (4) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 56.057
5 (5) 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 59.942
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 58    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 54.442
2 (2) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 55.833
3 (4) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 57.331
4 (3) 154.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL NO TIME finished
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 59    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.882
2 (3) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 53.828
3 (2) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 54.585
4 (4) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 56.738
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 127    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:32.304  
2 (3) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:32.481  
3 (4) 154.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:43.482  
4 (2) 133.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:48.299  
RACE: 128    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:29.278  
2 (1) 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:31.178  
3 (2) 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:36.806  
4 (4) 134.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:41.592  
5 (5) 92.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:43.272  
RACE: 129    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:26.502  
2 (3) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:35.308  
3 (1) 135.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 1:37.138  
4 (2) 81.  DOBROLIŃSKI Dominik POL-OLIGDA POL 1:39.725  
RACE: 130    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:27.466  
2 (3) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:31.854  
3 (2) 166.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:34.897  
4 (5) 153.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:37.723  
5 (4) 15.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:52.146  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 137    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:25.641  
2 (3) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:27.071  
3 (2) 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:28.724  
4 (4) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:28.815  
5 (5) 166.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:32.912  
RACE: 138    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:22.611  
2 (2) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:25.027  
3 (3) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:27.001  
4 (4) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:33.755  
5 (5) 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:36.612  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  777 m
RACE: 146    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:28.040  
2 (1) 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:30.530  
3 (4) 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:32.289  
4 (3) 166.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:34.725  
5 (5) 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:37.219  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 147    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:19.538  
2 (3) 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:21.435  
3 (2) 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:24.318  
4 (5) 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:26.598  
5 (4) 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:27.192  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 26.09. - 27.09.2020


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 156.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 8. 1. 1. 69 10
2. 93.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1. 3. 2. 68 6
3. 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 2. 2. 3. 55 7
4. 99.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 4. 5. 4. 21 13
5. 167.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 3. 7. 6. 18 16
6. 30.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 5. 6. 5. 13 16
7. 29.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 6. 4. 8. 12 18
8. 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 7. 9. 7. 4 23
9. 166.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 9. 11. 9. 29
10. 155.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 11. 10. 10. 31
11. 135.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 10. 14. 11. 35
12. 154.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 18. 8. 12. 38
13. 153.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 12. 16. 13. 41
14. 133.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 13. 12. 16. 41
15. 81.  DOBROLIŃSKI Dominik POL-OLIGDA POL 14. 13. 14. 41
16. 134.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 17. 15. 15. 47
17. 92.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 16. 17. 17. 50
18. 15.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 15. 18. 18. 51