Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 17    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 59.205
2 (2) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:07.250  
3 (4) 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:12.341  
4 (1) 89.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 1:21.607  
- (3) 191.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL PEN. penalty
RACE: 18    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 1:02.005  
2 (1) 203.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:03.667  
3 (4) 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:05.752  
4 (3) 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 1:08.104  
RACE: 19    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 202.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:00.863  
2 (3) 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 1:13.490  
3 (5) 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 1:14.391  
4 (2) 32.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL NO TIME finished
- (1) 18.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL PEN. no start
 
JUNIOR E BOYS  B-FINAL  500 m
RACE: 31    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 1:00.363  
2 (4) 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 1:01.405  
3 (3) 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:03.350  
4 (1) 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:06.234  
5 (5) 89.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 1:17.127  
6 (6) 32.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:17.275  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 32    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 58.538
2 (2) 202.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:00.670  
3 (3) 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 1:02.461  
4 (6) 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 1:04.135  
5 (5) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:08.832  
6 (4) 203.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL NO TIME finished
 
2. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  222 m
RACE: 52    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 191.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 26.854
2 (5) 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 27.209
3 (1) 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 28.136
4 (2) 203.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 29.282
5 (3) 32.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 30.201
RACE: 53    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 27.643
2 (2) 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 29.060
3 (4) 202.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 29.162
4 (3) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 29.955
RACE: 54    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 27.932
2 (1) 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 28.765
3 (3) 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 28.921
- (4) 89.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL seeded
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁY  222 m
RACE: 66    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 28.246
2 (3) 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 28.598
3 (4) 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 28.911
4 (1) 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 30.380
RACE: 67    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 191.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 27.197
2 (2) 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 27.301
3 (3) 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 28.271
4 (4) 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 28.415
 
JUNIOR E BOYS  B-FINAL  222 m
RACE: 78    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 27.924
2 (4) 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 28.459
3 (2) 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 28.788
4 (3) 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 36.318
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  222 m
RACE: 79    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 191.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 26.677
2 (2) 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 26.760
3 (3) 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 27.254
4 (4) 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 28.308
 
3. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  333 m
RACE: 169    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 39.722
2 (1) 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 41.463
3 (2) 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 48.966
4 (4) 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 49.520
RACE: 170    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 43.004
2 (2) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 43.809
3 (4) 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 47.933
4 (3) 202.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 49.230
RACE: 171    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 191.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 39.609
2 (3) 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 39.865
3 (4) 203.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 41.371
4 (2) 89.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 44.349
- (5) 32.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL PEN. false start
 
JUNIOR E BOYS  B-FINAL  333 m
RACE: 178    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 40.897
2 (5) 202.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 40.923
3 (6) 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 41.321
4 (1) 203.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 41.766
- (2) 89.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL PEN. no start
- (4) 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL PEN. no finish
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  333 m
RACE: 179    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 38.406
2 (1) 191.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 38.563
3 (4) 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 40.708
4 (6) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 43.536
5 (3) 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 50.649
6 (5) 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 57.239



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 91.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1. 2. 1. 89 4
2. 191.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 13. 1. 2. 55 16
3. 202.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2. 9. 8. 22 19
4. 154.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL 7. 3. 5. 20 15
5. 190.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 8. 5. 3. 19 16
6. 192.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 3. 6. 7. 18 16
7. 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 5. 11. 4. 13 20
8. 103.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 4. 8. 9. 9 21
9. 30.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 9. 4. 11. 8 24
10. 31.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 10. 7. 6. 5 23
11. 203.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 6. 10. 10. 3 26
12. 89.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 11. 13. 12. 36
13. 32.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 12. 12. 13. 37