Alpe Adria Trophy - Balkan Games, Celje, SLO, 30.03. - 01.04.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MARKOVIC Petra SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
KOPRIVNJAK Rene CRO-METEOR CRO ZAGREB
(3) 2.
OPUHAČ Marko CRO-METEOR CRO ZAGREB
(4) 3.
MZIGOD Peter SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(5) 1.
ZAJIMOVIĆ Asja BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(6) 2.
BRICA Riana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(7) 3.
RADELJA Ljiljana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(8) 4.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(9) 5.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(10) 6.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(11) 7.
PRAŽNIKAR  Amanda SLO SLO SLOVENIA
(12) 8.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(13) 9.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(14) 10.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(15) 1.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(16) 2.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(17) 3.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(18) 4.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(19) 5.
HASARA Alex SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(20) 1.
REDLER Aisa HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(21) 2.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(22) 3.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(23) 4.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(24) 5.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(25) 6.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(26) 7.
ZIKIC Ena SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(27) 1.
PRANTL Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(28) 2.
BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(29) 3.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(30) 4.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(31) 5.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(32) 6.
TAKÁCS Norbert II. HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(33) 7.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(34) 8.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(35) 9.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(36) 10.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(37) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(38) 2.
KOPRIVNJAK Nika CRO-METEOR CRO ZAGREB
(39) 3.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(40) 4.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(41) 5.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(42) 6.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(43) 7.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(44) 8.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(45) 9.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(46) 10.
JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN SZEGED
(47) 11.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(48) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(49) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(50) 3.
KRSTIĆ Ilan BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(51) 4.
RAŠČIĆ Ermin BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(52) 5.
KOVAČIĆ Jan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(53) 6.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(54) 7.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(55) 8.
SZŰCS Márton HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(56) 9.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(57) 10.
CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(58) 11.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(59) 12.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(60) 13.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(61) 14.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(62) 15.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(63) 16.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(64) 17.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(65) 1.
ZAJIMOVIĆ Sumejja BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(66) 2.
PRANTL Gabriella CRO-METEOR CRO ZAGREB
(67) 3.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(68) 4.
SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(69) 5.
TIAN Rixin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(70) 6.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(71) 7.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(72) 8.
PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN SZEGED
(73) 9.
SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN SZEGED
(74) 10.
TÓTH Eszter HUN-TDKE HUN TATABANYA
(75) 11.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(76) 12.
SABOLOVA Tamara SVK-ELBA SVK PREŠOV
(77) 13.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
(78) 14.
KUCHÁROVÁ Monika SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(79) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(80) 2.
BENETT Pierre BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(81) 3.
VÉGI Dániel HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(82) 4.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(83) 5.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(84) 6.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(85) 7.
JÁSZAPÁTI Péter HUN-SZKE HUN SZEGED
(86) 8.
KALMÁR Levente HUN-SZKE HUN SZEGED
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(87) 1.
IVANDIĆ Maja CRO-METEOR CRO ZAGREB
(88) 2.
PRANTL Emma CRO-METEOR CRO ZAGREB
(89) 3.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(90) 4.
VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(91) 5.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(92) 6.
DOSKOVIC Anja SRB SRB SERBIA
(93) 7.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(94) 8.
HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK-SKMA SVK PRESOV
(95) 9.
PAVLIKOVÁ Simona SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(96) 1.
ZAJIMOVIĆ Muhamed BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(97) 2.
POSAVEC Jan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(98) 3.
SUMAN Stribor CRO-METEOR CRO ZAGREB
(99) 4.
SZÁSZ Attila HUN-MTK HUN BUDAPEST
(100) 5.
SZIGETI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(101) 6.
RÉVÉSZ Gergő HUN-SZKE HUN SZEGED
(102) 7.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(103) 8.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(104) 1.
SZILICZEI-NÉMET Rebeka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(105) 2.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(106) 3.
KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN SZEGED
(107) 4.
SLUGA Klarisa SLO SLO SLOVENIA
(108) 5.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(109) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(110) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(111) 3.
KRSTIĆ Mak BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(112) 4.
VAJDA Balázs HUN-MTK HUN BUDAPEST
(113) 5.
VELLA Márton HUN-MTK HUN BUDAPEST
(114) 6.
TAKÁCS Norbert HUN-SZKE HUN SZEGED
(115) 7.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(116) 8.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(117) 1.
SELIMBEGOVIC Samra BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(118) 2.
YAKIMOVA Anna BUL BUL SOFIA
(119) 3.
BURIĆ Katarina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(120) 4.
IVANDIĆ Danijela CRO-METEOR CRO ZAGREB
(121) 5.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(122) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(123) 2.
RAINER Philemon AUT AUT AUSTRIA
(124) 3.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(125) 4.
KOLENC Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(126) 5.
MARTINIC Ivan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(127) 6.
FARKAS Tamás HUN-MTK HUN BUDAPEST
(128) 7.
JURAK Primož SLO SLO SLOVENIA
(129) 8.
MOJSILOVIC Ivan SRB SRB SERBIA
(130) 9.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA