Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 84    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 191.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:54.912  
2 (6) 124.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 1:55.278  
3 (5) 73.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:59.794  
4 (4) 162.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 2:02.903  
5 (2) 36.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 2:18.111  
6 (3) 167.  POLAK Izabela POL-UKSJB POL 2:21.067  
RACE: 85    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 132.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:51.749  
2 (5) 123.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:52.024  
3 (6) 72.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:52.992  
4 (2) 166.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 2:01.154  
5 (4) 168.  WORONIEWSKA Maria POL-UKSJB POL 2:15.073  
6 (1) 194.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 86    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 134.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:52.641  
2 (1) 78.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 1:52.803  
3 (5) 77.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 1:54.017  
4 (2) 193.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 1:56.166  
5 (6) 43.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 2:10.346  
6 (4) 164.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 2:14.130  
RACE: 87    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (7) 44.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:53.845  
2 (3) 163.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 1:53.987  
3 (2) 75.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 1:55.033  
4 (6) 190.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 2:10.598  
5 (1) 37.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:23.345  
6 (5) 76.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 2:26.761   advanced
7 (4) 210.  GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL 2:38.431  
RACE: 88    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:54.027  
2 (7) 128.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:57.275  
3 (6) 165.  GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL 2:00.219  
4 (1) 74.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 2:06.212  
5 (5) 133.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 2:08.474  
6 (2) 192.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 2:14.602  
7 (4) 209.  BANACH Urszula POL-WMKS POL 2:38.515  
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 98    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 134.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:51.726  
2 (1) 123.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:51.842  
3 (4) 72.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:52.958  
4 (5) 44.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:53.398  
5 (6) 128.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:59.856  
6 (3) 78.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 99    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:53.374  
2 (6) 124.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 1:53.384  
3 (5) 191.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:53.724  
4 (2) 163.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 1:57.353  
5 (1) 132.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2:15.054   advanced
6 (3) 77.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 2:35.949  
- (7) 76.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL PEN. impeding
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 107    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:51.356  
2 (1) 134.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:51.558  
3 (5) 124.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 1:51.863  
4 (6) 191.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:52.159  
5 (7) 132.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:52.256  
6 (3) 72.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 2:05.035  
7 (2) 123.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 2:07.100  



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Distance Classification


JUNIOR D GIRLS 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 34 1 1:51.356
  2. 2. 134.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 21 2 1:51.558
  3. 3. 124.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 13 3 1:51.863
  4. 4. 191.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 8 4 1:52.159
  5. 5. 132.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 5 5 1:51.749
  6. 6. 72.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 3 6 1:52.958
  7. 7. 123.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 2 7 1:51.842
PÓŁFINAŁ
  8. 4. 44.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 8 1:53.398
  9. 4. 163.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 9 1:53.987
  10. 5. 128.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 10 1:57.275
  11. 6. 78.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 11 1:52.803
  12. 6. 77.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 12 1:54.017
  13. 76.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 13 2:26.761
SERIE
  14. 3. 75.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 14 1:55.033
  15. 3. 73.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 15 1:59.794
  16. 3. 165.  GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL 16 2:00.219
  17. 4. 193.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 17 1:56.166
  18. 4. 166.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 18 2:01.154
  19. 4. 162.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 19 2:02.903
  20. 4. 74.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 20 2:06.212
  21. 4. 190.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 21 2:10.598
  22. 5. 133.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 22 2:08.474
  23. 5. 43.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 23 2:10.346
  24. 5. 168.  WORONIEWSKA Maria POL-UKSJB POL 24 2:15.073
  25. 5. 36.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 25 2:18.111
  26. 5. 37.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 26 2:23.345
  27. 6. 164.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 27 2:14.130
  28. 6. 192.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 28 2:14.602
  29. 6. 167.  POLAK Izabela POL-UKSJB POL 29 2:21.067
  30. 6. 194.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-UKSSB POL 30 NO TIME
  31. 7. 210.  GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL 31 2:38.431
  32. 7. 209.  BANACH Urszula POL-WMKS POL 32 2:38.515