Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 11    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:55.135  
2 (5) 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 1:56.753  
3 (4) 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 2:00.856  
4 (2) 26.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 2:06.358  
5 (1) 130.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 2:11.355  
6 (3) 162.  MÓWIŃSKI Krzysztof POL-WMKS POL 2:20.606  
RACE: 12    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:51.702  
2 (5) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:52.985  
3 (1) 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 1:57.659  
4 (6) 128.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 1:59.927  
5 (2) 25.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 2:01.911  
6 (3) 151.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL 2:08.456  
RACE: 13    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 1:54.473  
2 (4) 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:54.508  
3 (3) 131.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 2:07.960  
4 (1) 94.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 2:08.630  
5 (2) 152.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 2:19.166  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 27    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:46.345  
2 (2) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:46.891  
3 (4) 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:47.382  
4 (5) 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:52.122  
5 (6) 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 1:56.075  
6 (3) 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 2:25.691  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 53    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 52.250
2 (3) 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 52.700
3 (2) 128.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 59.044
4 (4) 152.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 1:03.235  
RACE: 54    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 50.805
2 (5) 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 51.057
3 (2) 26.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:00.010  
4 (4) 151.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL 1:00.561  
5 (3) 162.  MÓWIŃSKI Krzysztof POL-WMKS POL 1:13.125  
RACE: 55    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 56.058
2 (1) 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 56.542
3 (4) 130.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 59.594
4 (2) 94.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 1:00.929  
RACE: 56    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 53.889
2 (1) 131.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 56.296
3 (2) 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 56.782
4 (3) 25.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 57.289
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 66    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 50.801
2 (4) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 50.916
3 (2) 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 51.010
4 (3) 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 54.273
RACE: 67    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 50.473
2 (2) 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 54.522
3 (3) 131.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 55.131
4 (4) 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 57.421
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 73    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 50.125
2 (2) 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 50.313
3 (3) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 50.567
4 (4) 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 56.148
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 148    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:26.609  
2 (1) 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 1:28.395  
3 (2) 26.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:37.951  
4 (3) 151.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL 1:48.227  
RACE: 149    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:28.601  
2 (1) 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 1:29.905  
3 (2) 25.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 1:31.176  
4 (3) 128.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 1:31.416  
RACE: 150    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:27.194  
2 (1) 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:28.813  
3 (3) 94.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 1:37.165  
4 (4) 130.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 151    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:24.133  
2 (1) 131.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 1:29.275  
3 (2) 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 1:30.361  
4 (5) 162.  MÓWIŃSKI Krzysztof POL-WMKS POL 1:36.284  
5 (3) 152.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 1:37.175  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  777 m
RACE: 167    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:24.837  
2 (2) 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:26.563  
3 (3) 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:27.512  
4 (4) 131.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 1:28.077  
RACE: 168    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:26.827  
2 (3) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:26.937  
3 (2) 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 1:29.912  
- (4) 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 182    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:20.135  
2 (2) 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:20.475  
3 (3) 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:20.881  
4 (4) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:20.941  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2. 3. 4. 42 9
3. 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 3. 5. 2. 34 10
4. 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 8. 2. 3. 34 13
5. 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 4. 4. 5. 16 13
6. 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 5. 8. 8. 5 21
7. 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 6. 7. 6. 3 19
8. 131.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 9. 6. 7. 22
9. 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 7. 9. 9. 25
10. 128.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 10. 10. 13. 33
11. 26.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 11. 12. 12. 35
12. 25.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 13. 13. 10. 36
13. 94.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 12. 15. 11. 38
14. 130.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 14. 11. 16. 41
15. 151.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL 16. 14. 15. 45
16. 162.  MÓWIŃSKI Krzysztof POL-WMKS POL 17. 17. 14. 48
17. 152.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 15. 16. 17. 48