Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 03.12. - 05.12.2021


Live Results - Program


Time Race No. Category Distance Qualification Round Qualifiers Status
1 dzień
15:00 Rozjazdy Juniorki E
15:10 Rozjazdy Juniorzy E
15:20 Rozjazdy Juniorki D
15:30 Rozjazdy Juniorzy D
15:40 Czyszczenie lodu
16:00 1 - 4 Juniorki E 500 m 4 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
5 - 9 Juniorki D 1000 m 5 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
10 - 13 Juniorzy D 1000 m 4 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
14 - 15 Juniorki E 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 7 per heat Results available
16 - 17 Juniorzy E 500 m 2 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
18 - 19 Juniorki D 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 7 per heat Results available
20 - 21 Juniorzy D 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
22 - 25 Juniorki E 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 7 per heat Results available
26 - 27 Juniorzy E 500 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 7 per heat Results available
28 - 32 Juniorki D 1000 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 7 per heat Results available
33 - 36 Juniorzy D 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
37 - 42 Juniorki D 500 m 6 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
43 - 47 Juniorki E 222 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
48 - 49 Juniorzy E 222 m 2 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
50 - 53 Juniorki D 500 m 4 x ĆWIERĆFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
54 - 58 Juniorzy D 500 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
59 - 60 Sztafeta Juniorek E+D 2000 m 2 x FINAŁ Results available
21:00 Koniec pierwszego dnia
----
2 dzień 4 grudnia 2021
08:00 61 - 62 Juniorki E 222 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
63 - 64 Juniorki D 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
65 - 66 Juniorzy D 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
67 PK K 333 m 1 x FINAŁ Results available
68 PK M 333 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie lodu
69 - 75 Juniorki E 222 m 7 x FINAŁ Group: A-G, 4 per heat Results available
76 - 78 Juniorzy E 222 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 4 per heat Results available
79 - 86 Juniorki D 500 m 8 x FINAŁ Group: A-H, 4 per heat Results available
87 - 92 Juniorzy D 500 m 6 x FINAŁ Group: A-F, 4 per heat Results available
93 PK K 222 m 1 x FINAŁ Results available
94 PK M 222 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie lodu
95 - 100 Juniorki D 777 m 6 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
101 - 105 Juniorki E 333 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
106 - 109 Juniorki D 777 m 4 x ĆWIERĆFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
110 - 114 Juniorzy D 777 m 5 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
115 - 116 Juniorki E 333 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
117 - 118 Juniorzy E 333 m 2 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
119 - 120 Juniorki D 777 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
121 - 122 Juniorzy D 777 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
123 - 127 Juniorki E 333 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 5 per heat Results available
128 - 130 Juniorzy E 333 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 5 per heat Results available
131 - 137 Juniorki D 777 m 7 x FINAŁ Group: A-G, 5 per heat Results available
138 - 142 Juniorzy D 777 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
143 Sztafeta Juniorów E+D 2000 m 1 x FINAŁ Results available
13:29 Czyszczenie lodu
14:30 Rozjazdy Juniorki C
14:40 Rozjazdy Juniorzy C
14:50 Rozjazdy Kobiety
15:00 Rozjazdy Mężczyźni
15:10 Czyszczenie lodu
15:30 144 - 147 Juniorki C 1500 m 4 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
148 - 150 Kobiety 1500 m 3 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
151 - 152 Juniorki C 1500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 7 per heat Results available
153 - 155 Juniorzy C 1500 m 3 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
156 - 158 Mężczyźni 1500 m 3 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
159 - 162 Juniorki C 1500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 7 per heat Results available
163 - 165 Juniorzy C 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 7 per heat Results available
166 - 168 Kobiety 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 7 per heat Results available
169 - 171 Mężczyźni 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
172 - 176 Juniorki C 500 m 5 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
177 - 181 Kobiety 500 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
182 - 186 Mężczyźni 500 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
187 - 188 Sztafeta Juniorek C 2000 m 2 x FINAŁ Results available
189 Sztafeta Juniorów C 2000 m 1 x FINAŁ Results available
20:00 Koniec drugiego dnia
----
3 dzień 5 grudnia 2021
08:00 190 - 191 Juniorki C 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
192 - 194 Juniorzy C 500 m 3 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
195 - 196 Kobiety 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
197 - 198 Mężczyźni 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
199 - 204 Juniorki C 500 m 6 x FINAŁ Group: A-F, 4 per heat Results available
205 - 207 Juniorzy C 500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 4 per heat Results available
208 - 212 Kobiety 500 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 4 per heat Results available
213 - 217 Mężczyźni 500 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 4 per heat Results available
Czyszczenie lodu
218 - 222 Juniorki C 1000 m 5 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
223 - 227 Kobiety 1000 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
228 - 232 Mężczyźni 1000 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
233 - 234 Juniorki C 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
235 - 237 Juniorzy C 1000 m 3 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
238 - 239 Kobiety 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
240 - 241 Mężczyźni 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
242 - 246 Juniorki C 1000 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 5 per heat Results available
247 - 249 Juniorzy C 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 5 per heat Results available
250 - 253 Kobiety 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
254 - 257 Mężczyźni 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
258 Sztafeta Kobiet 3000 m 1 x FINAŁ Results available
259 Sztafeta Mężczyzn 3000 m 1 x FINAŁ Results available
14:30 Zakończenie zawodów