Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 8    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:55.841  
2 (5) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:56.326  
3 (4) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:57.819  
4 (3) 172.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:05.485  
5 (6) 185.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 2:24.424  
6 (1) 18.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 2:38.757  
RACE: 9    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:53.887  
2 (1) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:54.077  
3 (5) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:57.558  
4 (4) 176.  PAWLUCZUK Daniel POL-UKSSB POL 2:35.781  
5 (6) 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 2:43.847  
- (2) 174.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL PEN. impeding
RACE: 10    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:54.568  
2 (5) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:57.027  
3 (1) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:57.812  
4 (4) 183.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2:04.544  
5 (6) 106.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 2:05.223  
6 (3) 145.  PALIASHCHUK Pavel POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 11    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:55.399  
2 (1) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:56.463  
3 (5) 38.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:07.718  
4 (3) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 3:36.813  
5 (4) 97.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL NO TIME finished
- (2) 142.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 25    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:50.606  
2 (3) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:50.732  
3 (2) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:51.323  
4 (4) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:52.592  
5 (5) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:53.450  
6 (6) 183.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2:05.140  
7 (7) 38.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:07.613  
RACE: 26    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:51.093  
2 (3) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:51.189  
3 (1) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:51.272  
4 (4) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:52.320  
5 (6) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:55.477  
6 (5) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:59.014  
7 (7) 172.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:59.120  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 35    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 2:00.168  
2 (2) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 2:01.309  
3 (3) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 2:01.558  
4 (5) 172.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:03.009  
5 (7) 38.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:03.424  
6 (6) 183.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2:06.891  
7 (4) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2:35.495  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 36    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:49.343  
2 (5) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:49.441  
3 (2) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:50.234  
4 (1) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:50.271  
5 (4) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:50.748  
6 (7) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:53.686  
7 (6) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 2:16.422  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 52    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 55.937
2 (1) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 56.107
3 (3) 172.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 56.333
4 (4) 176.  PAWLUCZUK Daniel POL-UKSSB POL 1:03.177  
5 (5) 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 1:14.973  
RACE: 53    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 53.820
2 (1) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 54.206
3 (6) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 54.279
4 (4) 38.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 59.314
5 (5) 185.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 1:07.509  
6 (3) 145.  PALIASHCHUK Pavel POL-UKSJB POL 1:46.287  
RACE: 54    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 52.136
2 (2) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 55.348
3 (1) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 56.609
4 (6) 183.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:00.081  
5 (3) 97.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:04.828  
6 (4) 18.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:07.455  
RACE: 55    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 52.025
2 (4) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 54.083
3 (5) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 54.420
4 (1) 174.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 55.188
5 (3) 106.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 59.699
6 (6) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:01.471  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 68    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 51.698
2 (2) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 51.865
3 (5) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 53.678
4 (4) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 54.043
5 (3) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 55.063
RACE: 69    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 52.160
2 (3) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 53.239
3 (5) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 54.336
4 (4) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 54.818
5 (2) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL NO TIME finished adv.
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 78    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 52.974
2 (2) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 53.299
3 (3) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 53.544
4 (4) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:13.736  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 79    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 49.566
2 (1) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 49.710
3 (4) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 54.791
4 (5) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 56.546
5 (3) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:02.061  
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 148    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:25.143  
2 (5) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:25.988  
3 (1) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:27.241  
4 (4) 183.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:36.587  
5 (3) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:46.709  
6 (2) 18.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:49.308  
RACE: 149    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:25.933  
2 (2) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:26.082  
3 (4) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:29.733  
4 (1) 176.  PAWLUCZUK Daniel POL-UKSSB POL 1:45.278  
5 (5) 185.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 1:46.905  
RACE: 150    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:26.837  
2 (6) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:27.211  
3 (5) 38.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:35.701  
4 (2) 97.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:44.563  
5 (3) 172.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:44.963  
6 (1) 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 2:02.181  
RACE: 151    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:25.354  
2 (1) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:25.804  
3 (6) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:25.866  
4 (4) 174.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:31.213  
5 (2) 106.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:31.817  
6 (5) 145.  PALIASHCHUK Pavel POL-UKSJB POL NO TIME finished
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 159    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:21.001  
2 (4) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:22.786  
3 (2) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:24.413  
4 (3) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:56.902  
5 (5) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 2:20.766  
RACE: 160    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:26.110  
2 (1) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:27.076  
3 (4) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:27.198  
4 (5) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:29.788  
5 (3) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:31.529  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  777 m
RACE: 167    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:23.743  
2 (3) 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:23.942  
3 (4) 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:24.203  
4 (5) 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:24.376  
5 (2) 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:57.655  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 168    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:17.380  
2 (4) 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:17.548  
3 (2) 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:21.763  
4 (5) 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:23.996  
5 (3) 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:44.734  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 175.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1. 2. 1. 89 4
2. 177.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 5. 1. 2. 60 8
3. 105.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 3. 5. 3. 31 11
4. 98.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 2. 9. 4. 29 15
5. 118.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 6. 3. 9. 16 18
6. 37.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 4. 6. 6. 14 16
7. 184.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 7. 8. 5. 8 20
8. 173.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 14. 4. 10. 8 28
9. 86.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 9. 7. 8. 3 24
10. 39.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 8. 10. 7. 3 25
11. 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 10. 12. 11. 33
12. 38.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 12. 14. 12. 38
13. 172.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 11. 11. 18. 40
14. 183.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 13. 15. 14. 42
15. 176.  PAWLUCZUK Daniel POL-UKSSB POL 15. 16. 16. 47
16. 174.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 23. 13. 13. 49
17. 106.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 17. 17. 17. 51
18. 97.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 20. 18. 15. 53
19. 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 16. 21. 19. 56
20. 185.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 18. 19. 20. 57
21. 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 19. 20. 22. 61
22. 18.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 21. 22. 21. 64
23. 145.  PALIASHCHUK Pavel POL-UKSJB POL 22. 23. 23. 68
142.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL