Tesztverseny 2020 - Budapest, HUN, 10.10. - 11.10.2020


Heat Results

 
3. Distance 
LADIES  HEATS  1000 m
RACE: 119    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 18.  TÓTH Eszter HUN-FTC HUN 2:08.513  
2 (4) 106.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 2:08.965  
3 (1) 14.  FÜSPÖK Janka HUN-FTC HUN 2:09.641  
4 (2) 108.  SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN 2:16.309  
RACE: 120    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 107.  SOMODI Maja HUN-SZKE HUN 1:47.221  
2 (3) 16.  ALBERT Viktória HUN-FTC HUN 1:47.333  
3 (4) 129.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:48.747  
4 (2) 85.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 2:03.412  
RACE: 121    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 104.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 2:03.923  
2 (1) 17.  PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN 2:04.705  
3 (2) 59.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 2:05.531  
- (3) 90.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN PEN. no start
RACE: 122    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 105.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 2:06.319  
2 (4) 86.  LIU  Xuan Léna HUN-MTK HUN 2:11.143  
3 (3) 15.  VÉGI Diána Laura HUN-FTC HUN 2:23.019   advanced->to A
- (2) 60.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN PEN. impeding->to B
 
LADIES  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 135    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 59.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 2:17.362  
2 (3) 60.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 2:17.495  
3 (2) 14.  FÜSPÖK Janka HUN-FTC HUN 2:17.586  
RACE: 136    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 129.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 2:01.818  
2 (2) 85.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 2:05.257  
3 (3) 108.  SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN 2:11.862  
RACE: 137    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:53.899  
2 (2) 17.  PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN 1:53.996  
3 (4) 106.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 1:54.148  
4 (3) 105.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:58.686  
RACE: 138    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 107.  SOMODI Maja HUN-SZKE HUN 1:46.983  
2 (2) 16.  ALBERT Viktória HUN-FTC HUN 1:47.062  
3 (3) 18.  TÓTH Eszter HUN-FTC HUN 1:47.104  
4 (5) 15.  VÉGI Diána Laura HUN-FTC HUN 1:51.493  
5 (4) 86.  LIU  Xuan Léna HUN-MTK HUN 2:05.909  
 
LADIES  FINAL  1000 m
RACE: 143    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 14.  FÜSPÖK Janka HUN-FTC HUN 1:51.001  
2 (1) 108.  SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN 2:07.677  
RACE: 144    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 60.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 2:01.829  
2 (1) 129.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 2:02.171  
3 (3) 59.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 2:03.950  
4 (2) 85.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 2:38.241  
RACE: 145    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  TÓTH Eszter HUN-FTC HUN 1:44.205  
2 (2) 15.  VÉGI Diána Laura HUN-FTC HUN 1:44.248  
3 (3) 106.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 1:45.094  
4 (4) 105.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:50.617  
5 (5) 86.  LIU  Xuan Léna HUN-MTK HUN 2:06.452  
RACE: 146    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 107.  SOMODI Maja HUN-SZKE HUN 1:44.715  
2 (2) 16.  ALBERT Viktória HUN-FTC HUN 1:44.795  
3 (3) 104.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:47.401  
4 (4) 17.  PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN 1:47.852