Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 01.10. - 02.10.2016


Heat Results

 
3. Distance 
LADIES  SERIE  1000 m
RACE: 222    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 2.  IZAFATAVA Mariya BLR BLR 1:43.362  
2 (1) 125.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 1:47.580  
3 (4) 67.  BOROWSKA Patrycja POL-JUV POL 1:50.386  
4 (3) 68.  KRUPIŃSKA (2) Zuzanna POL-JUV POL 1:52.010  
RACE: 223    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 123.  STORMOWSKA Kamila POL-ORZEL POL 1:53.453  
2 (2) 75.  WITULSKA Magdalena POL-JUV POL 1:55.921  
3 (1) 19.  IWACH Katarzyna POL-AZSO POL 1:57.063  
RACE: 224    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 1.  IZAFATAVA Hanna BLR BLR 1:49.845  
2 (1) 135.  GRZĄDKOWSKA Monika POL-STOCZ POL 1:50.120  
3 (4) 71.  MAZUR Nikola POL-JUV POL 1:50.911  
4 (3) 122.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 1:59.510  
RACE: 225    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 4.  TRYBUL Vera BLR BLR 1:46.930  
2 (4) 72.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL 1:47.912  
3 (1) 195.  HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK SVK 1:50.268  
4 (3) 183.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 1:50.453  
RACE: 226    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 73.  WARAKOMSKA Magdalena POL-JUV POL 1:47.801  
2 (2) 124.  SUROWIEC Marika POL-ORZEL POL 1:48.360  
3 (4) 3.  KRASNOVA Ekaterina BLR BLR 1:50.427  
- (3) 30.  GAJDA Maja POL-BLYSKD POL PEN. no finish
RACE: 227    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  GAWLICA Oliwia POL-AZSO POL 1:50.902  
2 (3) 70.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL 1:51.029  
3 (1) 136.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 1:54.186  
4 (4) 74.  WITKOWSKA Greta POL-JUV POL 2:03.593  
 
LADIES  ĆWIERĆFINAŁ  1000 m
RACE: 236    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 135.  GRZĄDKOWSKA Monika POL-STOCZ POL 1:50.527  
2 (2) 3.  KRASNOVA Ekaterina BLR BLR 1:55.049  
3 (3) 70.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL 2:21.548   advanced
- (4) 123.  STORMOWSKA Kamila POL-ORZEL POL PEN. impeding
RACE: 237    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 73.  WARAKOMSKA Magdalena POL-JUV POL 1:41.192  
2 (1) 2.  IZAFATAVA Mariya BLR BLR 1:42.453  
3 (3) 124.  SUROWIEC Marika POL-ORZEL POL 1:42.605  
4 (4) 67.  BOROWSKA Patrycja POL-JUV POL 1:57.014  
RACE: 238    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  TRYBUL Vera BLR BLR 1:43.628  
2 (3) 72.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL 1:43.985  
3 (4) 71.  MAZUR Nikola POL-JUV POL 1:44.271  
4 (2) 125.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 1:44.865  
RACE: 239    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  IZAFATAVA Hanna BLR BLR 1:54.029  
2 (3) 18.  GAWLICA Oliwia POL-AZSO POL 1:54.222  
3 (4) 75.  WITULSKA Magdalena POL-JUV POL 1:57.956  
4 (2) 195.  HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK SVK 2:02.484  
 
LADIES  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 248    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 70.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL 1:41.199  
2 (1) 4.  TRYBUL Vera BLR BLR 1:41.293  
3 (2) 135.  GRZĄDKOWSKA Monika POL-STOCZ POL 1:41.384  
4 (3) 18.  GAWLICA Oliwia POL-AZSO POL 1:41.571  
RACE: 249    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 73.  WARAKOMSKA Magdalena POL-JUV POL 1:41.091  
2 (2) 2.  IZAFATAVA Mariya BLR BLR 1:43.056  
3 (4) 1.  IZAFATAVA Hanna BLR BLR 1:44.392  
4 (3) 72.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL 1:44.446  
5 (5) 3.  KRASNOVA Ekaterina BLR BLR 1:50.250  
 
LADIES  FINAŁ  1000 m
RACE: 254    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 73.  WARAKOMSKA Magdalena POL-JUV POL 1:38.826  
2 (4) 2.  IZAFATAVA Mariya BLR BLR 1:43.746  
3 (2) 70.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL 1:51.276  
4 (3) 4.  TRYBUL Vera BLR BLR 1:51.881  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 01.10. - 02.10.2016


Distance Classification


LADIES 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 73.  WARAKOMSKA Magdalena POL-JUV POL 34 1 1:38.826
  2. 2. 2.  IZAFATAVA Mariya BLR BLR 21 2 1:42.453
  3. 3. 70.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL 13 3 1:41.199
  4. 4. 4.  TRYBUL Vera BLR BLR 8 4 1:41.293
PÓŁFINAŁ
  5. 3. 1.  IZAFATAVA Hanna BLR BLR 5 1:44.392
  6. 3. 135.  GRZĄDKOWSKA Monika POL-STOCZ POL 6 1:41.384
  7. 4. 18.  GAWLICA Oliwia POL-AZSO POL 7 1:41.571
  8. 4. 72.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL 8 1:43.985
  9. 5. 3.  KRASNOVA Ekaterina BLR BLR 9 1:50.250
ĆWIERĆFINAŁ
  10. 3. 124.  SUROWIEC Marika POL-ORZEL POL 10 1:42.605
  11. 3. 75.  WITULSKA Magdalena POL-JUV POL 11 1:55.921
  12. 3. 71.  MAZUR Nikola POL-JUV POL 12 1:44.271
  13. 4. 125.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 13 1:44.865
  14. 4. 195.  HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK SVK 14 1:50.268
  15. 4. 67.  BOROWSKA Patrycja POL-JUV POL 15 1:50.386
  16. 123.  STORMOWSKA Kamila POL-ORZEL POL 16 1:53.453
SERIE
  17. 3. 136.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 17 1:54.186
  18. 3. 19.  IWACH Katarzyna POL-AZSO POL 18 1:57.063
  19. 4. 183.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 19 1:50.453
  20. 4. 68.  KRUPIŃSKA (2) Zuzanna POL-JUV POL 20 1:52.010
  21. 4. 122.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 21 1:59.510
  22. 4. 74.  WITKOWSKA Greta POL-JUV POL 22 2:03.593
  30.  GAJDA Maja POL-BLYSKD POL 24 -----