2022 BURPEE PINNACLE ST CHAMPIONSHIP, USA, 23.07. - 24.07.2022


Heat Results

 
1. Distance 
DIVISION 1  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 1    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (99) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 46.370
2 (99) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 46.800
3 (99) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 49.470
4 (99) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 50.750
RACE: 2    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (99) 48.  DONG Jason USA USA 45.454
2 (99) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 47.390
3 (99) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 49.010
4 (99) 43.  CHIEN Ian USA-DIRECT USA 49.870
RACE: 3    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (99) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 45.050
2 (99) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 48.040
3 (99) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 49.780
4 (99) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 52.100
5 (99) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 53.320
RACE: 4    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (99) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 47.600
2 (99) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 48.400
3 (99) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 49.490
4 (99) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 49.609
 
DIVISION 1  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 5    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 44.650
2 (2) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 45.590
3 (3) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 45.830
4 (4) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 47.880
5 (5) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 48.890
RACE: 6    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  DONG Jason USA USA 44.730
2 (2) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 44.850
3 (4) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 46.359
4 (3) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 47.470
5 (5) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 50.250
RACE: 7    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 50.760
2 (3) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 50.920
3 (2) 43.  CHIEN Ian USA-DIRECT USA 50.929
RACE: 8    HEAT: 4    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 50.220
2 (2) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 50.250
3 (3) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 54.650
4 (4) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 54.750
 
DIVISION 1  FINAL  500 m
RACE: 9    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 52.130
2 (2) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 52.670
RACE: 10    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 49.880
2 (3) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 50.010
3 (4) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 50.040
4 (1) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 50.410
- (5) 43.  CHIEN Ian USA-DIRECT USA PEN. no finish
RACE: 11    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 47.470
2 (1) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 47.630
3 (3) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 47.670
4 (4) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 47.929
5 (5) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 49.070
RACE: 12    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 48.  DONG Jason USA USA 44.460
2 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 44.690
3 (3) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 44.770
4 (4) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 45.460
5 (5) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 1:07.430  
 
2. Distance 
DIVISION 1  QUARTER-FINAL  1000 m
RACE: 37    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 1:50.880  
2 (2) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 1:50.890  
3 (3) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 1:51.480  
4 (4) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 1:51.840  
RACE: 38    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 1:41.440  
2 (2) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 1:42.420  
3 (3) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 1:44.270  
4 (4) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 1:44.350  
RACE: 39    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 1:34.900  
2 (2) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 1:35.170  
3 (3) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 1:41.110  
4 (4) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 1:56.480  
RACE: 40    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  DONG Jason USA USA 1:43.930  
2 (2) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 1:44.230  
3 (3) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 2:09.490  
- (4) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA PEN. penalty->to B
- (5) 43.  CHIEN Ian USA-DIRECT USA PEN. no start
 
DIVISION 1  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 41    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 1:52.600  
2 (2) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 1:52.900  
3 (3) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 1:54.790  
RACE: 42    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 1:53.210  
2 (3) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 1:53.350  
3 (2) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 1:54.040  
RACE: 43    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 1:42.210  
2 (3) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 1:42.260  
3 (2) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 1:42.810  
4 (4) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 1:42.960  
5 (5) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 1:44.780  
RACE: 44    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 48.  DONG Jason USA USA 1:47.100  
2 (1) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 1:47.200  
3 (3) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 1:49.800  
4 (5) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 1:50.370  
5 (4) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 1:50.600  
 
DIVISION 1  FINAL  1000 m
RACE: 45    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 1:46.200  
2 (2) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 1:50.950  
RACE: 46    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 1:44.690  
2 (4) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 1:44.870  
3 (2) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 1:45.650  
4 (3) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 1:47.930  
RACE: 47    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 1:43.470  
2 (1) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 1:43.670  
3 (5) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 1:44.910  
4 (4) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 1:45.340  
5 (3) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 1:45.530  
RACE: 48    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 48.  DONG Jason USA USA 1:41.150  
2 (4) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 1:41.480  
3 (5) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 1:47.230  
4 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 1:47.680  
5 (3) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 1:57.540  
 
3. Distance 
DIVISION 1  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 97    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 48.  DONG Jason USA USA seeded
- (2) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA seeded
- (3) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA seeded
- (4) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA seeded
RACE: 98    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA seeded
- (2) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA seeded
- (3) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA seeded
- (4) 2.  WANG William USA-PINSTT USA seeded
RACE: 99    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA seeded
- (2) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA seeded
- (3) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA seeded
- (4) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA seeded
RACE: 100    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA seeded
- (2) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA seeded
- (3) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA seeded
- (4) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA seeded
 
DIVISION 1  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 101    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 50.290
2 (2) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 50.429
3 (3) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 53.160
- (4) 43.  CHIEN Ian USA-DIRECT USA PEN. no start
RACE: 102    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 50.300
2 (2) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 50.380
3 (3) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 50.760
RACE: 103    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  DONG Jason USA USA 45.070
2 (2) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 45.280
3 (3) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 46.800
4 (4) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 46.900
5 (5) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 49.600
RACE: 104    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 44.820
2 (2) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 46.100
3 (3) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 47.540
4 (4) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 47.660
5 (5) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 48.710
 
DIVISION 1  FINAL  500 m
RACE: 105    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 52.060
2 (2) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 52.350
RACE: 106    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 49.859
2 (1) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 49.920
3 (3) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 50.100
4 (4) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 50.030
RACE: 107    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 47.130
2 (1) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 47.300
3 (3) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 47.650
4 (4) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 48.640
5 (5) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 48.790
RACE: 108    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 48.  DONG Jason USA USA 44.850
2 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 45.020
3 (3) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 45.130
4 (4) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 45.490
5 (5) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 46.810
 
4. Distance 
DIVISION 1  QUARTER-FINAL  1000 m
RACE: 157    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 1:48.600  
2 (2) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 1:48.680  
3 (3) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 1:49.900  
4 (4) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 1:50.040  
RACE: 158    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 1:49.950  
2 (2) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 1:50.300  
3 (3) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 1:50.380  
4 (4) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 1:50.410  
RACE: 159    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  DONG Jason USA USA 1:49.530  
2 (2) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 1:49.940  
3 (3) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 1:50.290  
4 (4) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 1:52.480  
RACE: 160    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 1:46.660  
2 (2) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 1:46.820  
3 (3) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 1:47.020  
4 (4) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 1:47.980  
 
DIVISION 1  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 161    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 1:45.790  
2 (2) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 1:47.500  
3 (3) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 1:50.080  
RACE: 162    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 1:46.530  
2 (2) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 1:46.800  
3 (3) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 1:47.020  
RACE: 163    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 1:41.620  
2 (1) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 1:42.150  
3 (5) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 1:42.160  
4 (4) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 1:42.540  
5 (3) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 1:44.690  
RACE: 164    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 1:36.600  
2 (2) 48.  DONG Jason USA USA 1:36.930  
3 (3) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 1:37.150  
4 (4) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 1:47.850  
5 (5) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 1:50.570  
 
DIVISION 1  FINAL  1000 m
RACE: 165    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 1:45.790  
2 (2) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 1:48.230  
RACE: 166    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 1:45.060  
2 (2) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 1:45.490  
3 (4) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 1:45.600  
4 (3) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 1:45.660  
RACE: 167    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 1:45.450  
2 (3) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 1:47.260  
3 (2) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 1:47.730  
4 (4) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 1:49.230  
- (5) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA PEN. penalty
RACE: 168    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 1:38.920  
2 (3) 48.  DONG Jason USA USA 1:39.610  
3 (2) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 1:40.390  
4 (5) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 1:40.990  
5 (4) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 1:45.820  



2022 BURPEE PINNACLE ST CHAMPIONSHIP, USA, 23.07. - 24.07.2022


Overall Classification


DIVISION 1
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 48.  DONG Jason USA USA 1. 1. 1. 2. 123 5
2. 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 2. 4. 2. 1. 84 9
3. 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 3. 2. 3. 3. 60 11
4. 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 4. 5. 4. 4. 29 17
5. 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 5. 3. 5. 5. 28 18
6. 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 6. 6. 6. 6. 12 24
7. 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 7. 8. 7. 7. 7 29
8. 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 8. 7. 8. 11. 4 34
9. 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 14. 15. 12. 8. 1 49
10. 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 9. 9. 9. 12. 39
11. 2.  WANG William USA-PINSTT USA 10. 11. 11. 9. 41
12. 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 11. 10. 10. 15. 46
13. 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 12. 12. 13. 10. 47
14. 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 13. 14. 14. 13. 54
15. 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 16. 13. 15. 14. 58
16. 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 17. 16. 16. 16. 65
17. 43.  CHIEN Ian USA-DIRECT USA 15. 17. 17. 17. 66

 


Splitted Overall Classification


WOMEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (8.) 55.  MAIN Isabella USA-GESS USA 8. 7. 8. 11. 4 34
2. (12.) 40.  CAO Andrea USA-PINSTT USA 11. 10. 10. 15. 46
3. (14.) 57.  MAHMUD Noemia USA-NBSSC USA 13. 14. 14. 13. 54

 


Splitted Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 48.  DONG Jason USA USA 1. 1. 1. 2. 123 5
2. (2.) 15.  LIU Aaron USA-DIRECT USA 2. 4. 2. 1. 84 9
3. (3.) 32.  LIU Aidan USA-PINSTT USA 3. 2. 3. 3. 60 11
4. (4.) 1.  LIAO Brandon USA-PINSTT USA 4. 5. 4. 4. 29 17
5. (5.) 25.  NIU Kevin USA-DIRECT USA 5. 3. 5. 5. 28 18
6. (6.) 18.  JONES Wesley USA-FTSST USA 6. 6. 6. 6. 12 24
7. (7.) 13.  EHNING Marcello Gaus USA-NBSSC USA 7. 8. 7. 7. 7 29
8. (9.) 34.  DERHEIMER Quinn Jonathan USA-DIRECT USA 14. 15. 12. 8. 1 49
9. (10.) 10.  RHODEHAMEL Elizabeth USA-PINSTT USA 9. 9. 9. 12. 39
10. (11.) 2.  WANG William USA-PINSTT USA 10. 11. 11. 9. 41
11. (13.) 33.  OLIJNYK Ryan USA-PRSC USA 12. 12. 13. 10. 47
12. (15.) 44.  LIN Ethan USA-PTSC USA 16. 13. 15. 14. 58
13. (16.) 6.  LORENZ Matthew USA-NBSSC USA 17. 16. 16. 16. 65
14. (17.) 43.  CHIEN Ian USA-DIRECT USA 15. 17. 17. 17. 66