Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 22.10. - 24.10.2021
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1500 m | |||||||
RACE: 133 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 57. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:41.918 | ||
2 | (4) | 34. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:47.006 | ||
3 | (5) | 172. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2:48.879 | ||
4 | (1) | 100. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:48.923 | ||
5 | (3) | 108. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:50.493 | ||
6 | (2) | 16. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 3:26.889 | ||
7 | (7) | 75. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 3:29.928 | ||
RACE: 134 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (8) | 98. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 3:04.212 | ||
2 | (5) | 59. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 3:04.279 | ||
3 | (6) | 99. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 3:04.853 | ||
4 | (2) | 173. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 3:10.917 | ||
5 | (3) | 35. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 3:21.665 | ||
6 | (1) | 15. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 3:37.350 | ||
7 | (4) | 17. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 3:56.815 | ||
- | (7) | 74. | DOBROLIŃSKI Dominik | POL-OLIGDA | - | no start | |
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 143 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 173. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 3:03.932 | ||
2 | (3) | 35. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 3:04.165 | ||
3 | (1) | 108. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 3:04.237 | ||
4 | (6) | 15. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 3:22.435 | ||
5 | (5) | 75. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 3:24.461 | ||
6 | (4) | 16. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 3:24.711 | ||
7 | (7) | 17. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 3:51.336 | ||
RACE: 144 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 57. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:50.165 | ||
2 | (6) | 59. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2:51.563 | ||
3 | (7) | 99. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 2:52.103 | ||
4 | (5) | 98. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:53.732 | ||
5 | (4) | 100. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 3:00.624 | ||
6 | (3) | 172. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 3:02.034 | ||
7 | (2) | 34. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 3:15.548 | ||
2. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 171 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 57. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 46.660 | ||
2 | (3) | 16. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 1:00.932 | ||
3 | (1) | 100. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:03.242 | ||
4 | (5) | 75. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 1:03.674 | ||
- | (2) | 35. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | - | no start | |
RACE: 172 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 59. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 48.312 | ||
2 | (4) | 99. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 48.434 | ||
3 | (1) | 173. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 53.768 | ||
4 | (3) | 15. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 1:05.559 | ||
- | (2) | 74. | DOBROLIŃSKI Dominik | POL-OLIGDA | - | no start | |
RACE: 173 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 98. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 48.982 | ||
2 | (4) | 34. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 49.553 | ||
3 | (5) | 108. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 54.321 | ||
4 | (1) | 172. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:04.643 | ||
5 | (3) | 17. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 1:05.316 | ||
JUNIOR C BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 183 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 17. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 184 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 100. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 53.863 | ||
2 | (3) | 172. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 54.355 | ||
3 | (4) | 15. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 1:02.588 | ||
4 | (2) | 75. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 1:02.947 | ||
RACE: 185 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 34. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 51.410 | ||
2 | (2) | 173. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 52.930 | ||
3 | (3) | 108. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 54.011 | ||
4 | (4) | 16. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 59.005 | ||
RACE: 186 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 57. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 45.677 | ||
2 | (2) | 59. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 47.318 | ||
3 | (4) | 98. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 48.042 | ||
4 | (3) | 99. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 48.134 | ||
3. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 214 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 59. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:53.364 | ||
2 | (3) | 99. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:53.574 | ||
3 | (1) | 173. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:58.942 | ||
4 | (4) | 75. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 2:16.857 | ||
5 | (2) | 17. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:31.359 | ||
RACE: 215 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 57. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:48.070 | ||
2 | (3) | 100. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:51.980 | ||
3 | (5) | 108. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:54.078 | ||
4 | (4) | 15. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 2:25.295 | ||
- | (2) | 35. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | - | no start | |
RACE: 216 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 98. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:46.684 | ||
2 | (1) | 34. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:47.757 | ||
3 | (4) | 172. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:55.904 | ||
4 | (5) | 16. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:07.138 | ||
- | (2) | 74. | DOBROLIŃSKI Dominik | POL-OLIGDA | - | no start | |
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 226 HEAT: 1 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 75. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 2:08.773 | ||
2 | (2) | 15. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 2:14.699 | ||
3 | (3) | 17. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:16.988 | ||
RACE: 227 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 99. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:41.751 | ||
2 | (4) | 173. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:54.491 | ||
3 | (3) | 172. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:58.361 | ||
4 | (2) | 108. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:16.123 | ||
5 | (5) | 16. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:19.644 | ||
RACE: 228 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 57. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:53.716 | ||
2 | (5) | 59. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:56.069 | ||
3 | (4) | 100. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:07.926 | ||
4 | (2) | 34. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:18.639 | ||
- | (1) | 98. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | - | impeding |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 22.10. - 24.10.2021
Overall Classification
JUNIOR C BOYS | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 57. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1. 1. 1. | 102 | 3 | |
2. | 59. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2. 2. 2. | 63 | 6 | |
3. | 98. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 4. 3. 5. | 24 | 12 | |
4. | 99. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 3. 4. 6. | 24 | 13 | |
5. | 100. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 5. 9. 3. | 18 | 17 | |
6. | 34. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 7. 5. 4. | 15 | 16 | |
7. | 173. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 8. 6. 7. | 6 | 21 | |
8. | 172. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 6. 10. 8. | 4 | 24 | |
9. | 108. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 10. 7. 9. | 2 | 26 | |
10. | 16. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 13. 8. 10. | 1 | 31 | |
11. | 15. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 11. 11. 12. | 34 | ||
12. | 75. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 12. 12. 11. | 35 | ||
13. | 35. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 9. 14. 14. | 37 | ||
14. | 17. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 14. 13. 13. | 40 | ||
15. | 74. | DOBROLIŃSKI Dominik | POL-OLIGDA | 15. 14. 14. | 43 |