Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 7    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:49.816  
2 (7) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:51.801  
3 (5) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 1:56.310  
4 (1) 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 2:00.772   advanced
5 (4) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 2:07.341  
6 (2) 149.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 2:17.766  
7 (6) 152.  ZAKRZEWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 2:18.627  
RACE: 8    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:44.598  
2 (6) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:45.624  
3 (2) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:46.502  
4 (3) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:48.079  
5 (4) 125.  VREULS Noel POL-AZSO POL 1:53.210  
6 (5) 147.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 2:12.409  
RACE: 9    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 123.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:46.777  
2 (6) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:46.964  
3 (3) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:47.488  
4 (1) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:54.688   advanced
5 (7) 183.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 2:00.499  
6 (4) 150.  RADOMSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 2:42.393  
- (5) 148.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL PEN. yellow card
RACE: 10    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:43.732  
2 (3) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:44.364  
3 (1) 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 1:45.817  
4 (5) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:51.440  
5 (7) 124.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 1:55.570  
6 (6) 187.  KALISZUK Konrad POL-OLIGDA POL 2:22.377  
7 (4) 151.  SZTAMPKE Kacper POL-BLYSKD POL 2:24.919  
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 14    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:41.396  
2 (4) 123.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:42.533  
3 (2) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:42.645  
4 (5) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:42.931  
5 (6) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:43.079  
6 (3) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:45.318  
7 (8) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:50.714  
8 (7) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:55.465  
RACE: 15    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:43.541  
2 (5) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:43.558  
3 (2) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:43.680  
4 (4) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:43.906  
5 (3) 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 1:50.966  
6 (7) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 1:54.957  
7 (8) 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 2:04.940  
8 (6) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 2:09.112  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 23    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:46.698  
2 (1) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:53.906  
RACE: 24    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:39.614  
2 (2) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:39.903  
3 (7) 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:44.316  
4 (5) 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 1:46.974  
5 (6) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 2:01.234  
6 (1) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 2:03.763  
- (4) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 25    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:41.645  
2 (6) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:42.908  
3 (3) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:44.555  
4 (7) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:45.640  
5 (2) 123.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL NO TIME finished
5 (4) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL NO TIME finished
- (5) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL PEN. impeding
 
2. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  500 m
RACE: 41    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 48.699
2 (1) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 48.861
3 (6) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 53.019
4 (4) 148.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 1:02.686  
5 (5) 152.  ZAKRZEWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:04.567  
- (2) 123.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL PEN. no start
RACE: 42    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 47.786
2 (5) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 47.951
3 (2) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 48.123
4 (4) 124.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 53.388
5 (1) 149.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 1:05.807  
RACE: 43    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 47.160
2 (2) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 47.474
3 (3) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 48.245
4 (1) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 54.988
5 (5) 151.  SZTAMPKE Kacper POL-BLYSKD POL 1:04.759  
6 (6) 187.  KALISZUK Konrad POL-OLIGDA POL 1:07.590  
RACE: 44    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 48.200
2 (2) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 48.311
3 (3) 125.  VREULS Noel POL-AZSO POL 52.442
4 (1) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:02.993  
5 (5) 150.  RADOMSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:14.990  
RACE: 45    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 47.104
2 (2) 147.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 1:02.982  
3 (4) 183.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 1:04.779  
- (3) 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL PEN. no finish
- (5) 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL PEN. false start
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 48    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 48.373
2 (4) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 57.478
3 (5) 147.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 1:01.550  
4 (2) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:18.698   advanced
5 (3) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:26.163  
RACE: 49    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 46.080
2 (1) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 46.084
3 (2) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 46.235
4 (4) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 47.306
5 (5) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 47.724
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 61    HEAT: 1    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 50.981
2 (1) 124.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 52.242
3 (2) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 54.886
4 (3) 148.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 1:02.418  
5 (5) 149.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 1:05.204  
RACE: 62    HEAT: 2    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 48.244
2 (1) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 48.544
3 (3) 125.  VREULS Noel POL-AZSO POL 52.498
4 (5) 183.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 53.770
5 (4) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:12.960  
RACE: 63    HEAT: 3    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 64    HEAT: 4    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 46.141
2 (2) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 47.265
3 (3) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 48.041
4 (4) 147.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 1:01.136  
RACE: 65    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 45.674
2 (1) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 45.775
3 (5) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 47.084
4 (4) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:03.557  
- (3) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL PEN. impeding
 
3. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  777 m
RACE: 85    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:14.638  
2 (3) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:15.690  
3 (4) 183.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 1:28.479  
4 (2) 148.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 1:45.592  
- (1) 123.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL PEN. no start
RACE: 86    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:16.533  
2 (3) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:16.627  
3 (4) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:17.102  
4 (6) 125.  VREULS Noel POL-AZSO POL 1:22.018  
5 (5) 187.  KALISZUK Konrad POL-OLIGDA POL 1:47.377  
6 (1) 150.  RADOMSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 2:00.855  
RACE: 87    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:14.049  
2 (2) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:14.110  
3 (4) 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:15.879  
4 (1) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 1:29.715  
5 (5) 149.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 1:46.565  
RACE: 88    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:13.730  
2 (1) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:14.556  
3 (3) 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 1:18.002  
4 (5) 124.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 1:23.780  
5 (2) 147.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 1:42.430  
RACE: 89    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:16.357  
2 (6) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:16.370  
3 (2) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:16.864  
4 (5) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:24.298  
5 (4) 151.  SZTAMPKE Kacper POL-BLYSKD POL 1:45.595  
6 (3) 152.  ZAKRZEWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:47.573  
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 92    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:13.693  
2 (2) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:13.899  
3 (4) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:14.219  
4 (3) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:14.472  
5 (5) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:14.670  
RACE: 93    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:11.826  
2 (1) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:11.916  
3 (4) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:13.872  
4 (3) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:15.386  
5 (5) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:38.435  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 104    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 124.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 1:21.449  
2 (4) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 1:26.333  
3 (3) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:36.062  
4 (5) 148.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 1:42.073  
- (1) 125.  VREULS Noel POL-AZSO POL PEN. impeding
RACE: 105    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:16.401  
2 (2) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:16.531  
3 (3) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:16.607  
4 (4) 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 1:18.158  
5 (5) 183.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 1:28.044  
RACE: 106    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:15.233  
2 (3) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:15.451  
3 (1) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:15.901  
4 (4) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:15.945  
5 (2) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:16.235  
RACE: 107    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:11.771  
2 (3) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:14.091  
3 (4) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:14.242  
4 (2) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:28.024  
5 (5) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:32.039  
 
4. Distance 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1500 m
RACE: 116    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 3:02.456  
2 (4) 124.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 3:02.817  
3 (5) 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 3:11.530  
4 (3) 183.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 3:33.506  
5 (6) 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 3:38.111  
6 (2) 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 3:51.153  
RACE: 117    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 2:38.684  
2 (6) 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 2:39.637  
3 (3) 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2:40.162  
4 (4) 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2:41.534  
5 (2) 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 2:48.395  
6 (5) 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 2:56.137  
RACE: 118    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 2:44.146  
2 (4) 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 2:44.461  
3 (3) 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 2:50.719  
4 (6) 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 3:01.048  
5 (5) 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 3:16.187  
6 (1) 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 3:27.961  



Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 179.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1. 1. 4. 2. 97 8
2. 180.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 2. 3. 2. 1. 89 8
3. 204.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 3. 5. 3. 3. 42 14
4. 184.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 20. 6. 1. 6. 40 33
5. 182.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 14. 2. 5. 5. 31 26
6. 185.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 4. 7. 6. 4. 21 21
7. 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 6. 8. 7. 7. 10 28
8. 175.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 13. 4. 8. 11. 9 36
9. 123.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 5. 27. 27. 19. 5 78
10. 178.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 7. 11. 9. 9. 1 36
11. 176.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 8. 10. 10. 10. 1 38
12. 177.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 9. 12. 12. 8. 1 41
13. 198.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 15. 16. 13. 13. 57
14. 205.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 10. 25. 11. 12. 58
15. 186.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 12. 18. 17. 15. 62
16. 183.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 19. 14. 15. 16. 64
17. 124.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 18. 17. 16. 14. 65
18. 199.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 16. 15. 18. 17. 66
19. 174.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 11. 25. 14. 18. 68
20. 147.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 21. 9. 21. 19. 70
21. 125.  VREULS Noel POL-AZSO POL 17. 13. 20. 26. 76
22. 149.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 22. 20. 23. 19. 84
23. 151.  SZTAMPKE Kacper POL-BLYSKD POL 26. 22. 22. 19. 89
24. 152.  ZAKRZEWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 25. 21. 25. 19. 90
25. 187.  KALISZUK Konrad POL-OLIGDA POL 23. 24. 24. 19. 90
26. 148.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 27. 19. 19. 26. 91
27. 150.  RADOMSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 24. 23. 26. 19. 92