Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica-Zdrój, POL, 09.02. - 10.02.2019


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR A MEN  SERIE  1000 m
RACE: 9    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:50.410  
2 (2) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 1:50.579  
3 (5) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL 1:56.796  
4 (1) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 1:58.048  
5 (3) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 2:31.383  
RACE: 10    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:36.787  
2 (2) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 1:43.469  
3 (4) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 1:48.360  
4 (3) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:59.590  
5 (5) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 11    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:41.814  
2 (3) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:47.236  
3 (4) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 1:47.279  
4 (2) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 1:59.063  
5 (1) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 2:29.647  
 
JUNIOR A MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 20    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 2:01.459  
2 (2) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 2:07.817  
3 (1) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 2:33.273  
RACE: 21    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 1:43.912  
2 (6) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:48.703  
3 (4) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 1:48.823  
4 (5) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 2:05.050  
5 (2) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 2:09.228  
6 (3) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL 2:34.834  
RACE: 22    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:35.460  
2 (2) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:36.188  
3 (5) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:39.167  
4 (3) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 1:42.426  
5 (4) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:49.827  
6 (6) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 2:00.362  
 
2. Distance 
JUNIOR A MEN  SERIE  500 m
RACE: 34    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 47.069
2 (1) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 50.682
3 (2) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 50.879
4 (3) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 1:08.277  
5 (5) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 35    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 45.771
2 (4) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 46.653
3 (3) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 52.327
4 (5) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 59.120
- (2) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL PEN. equipment
RACE: 36    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 44.427
2 (4) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 46.153
3 (5) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 46.896
4 (2) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 54.062
5 (1) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 59.036
 
JUNIOR A MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 48    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 56.495
2 (1) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 58.499
3 (2) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 1:14.612  
RACE: 49    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 52.538
2 (2) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 53.943
3 (3) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 59.230
- (4) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL PEN. equipment
RACE: 50    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.815
2 (2) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 45.834
3 (4) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 46.347
4 (3) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 47.323
RACE: 51    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 43.520
2 (2) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 47.914
3 (3) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 50.278
4 (4) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 50.679
 
JUNIOR A MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 63    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 1:06.612  
- (2) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL PEN. equipment
- (3) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL PEN. equipment
RACE: 64    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 55.254
2 (3) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 59.474
3 (4) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 1:03.537  
4 (1) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 65    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 46.957
2 (2) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 47.284
3 (3) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 49.438
4 (4) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL NO TIME finished
RACE: 66    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 44.087
2 (2) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.336
3 (3) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 1:04.705  
- (4) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL PEN. false start
 
3. Distance 
JUNIOR A MEN  SERIE  777 m
RACE: 80    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL NO TIME finished
2 (3) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL NO TIME finished
3 (5) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL NO TIME finished
4 (1) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL NO TIME finished
- (2) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL PEN. equipment
RACE: 81    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:13.474  
2 (1) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 1:14.801  
3 (3) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 1:16.452  
4 (2) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 1:29.904  
5 (5) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 1:39.814  
RACE: 82    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:13.809  
2 (3) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:19.263  
3 (1) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 1:19.528  
4 (5) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 1:36.421  
- (2) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL PEN. equipment
 
JUNIOR A MEN  FINAŁ  777 m
RACE: 92    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 1:41.309  
- (2) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL PEN. equipment
- (3) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL PEN. equipment
RACE: 93    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 1:16.459  
2 (2) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 1:20.168  
3 (5) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:24.107  
4 (6) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:27.636  
5 (3) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 1:30.821  
6 (4) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 1:51.890  
RACE: 94    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:08.080  
2 (1) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:09.670  
3 (6) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 1:12.157  
4 (5) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:14.876  
5 (3) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 1:15.731  
6 (4) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:23.183  
 
4. Distance 
JUNIOR A MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 106    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 3:07.315  
2 (1) 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 3:09.973  
3 (4) 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 3:18.810  
4 (3) 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 3:26.115  
- (5) 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL PEN. equipment
- (6) 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL PEN. equipment
RACE: 107    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 2:52.833  
2 (3) 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 2:58.318  
3 (2) 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 3:03.402  
RACE: 108    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:18.329  
2 (2) 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:19.379  
3 (4) 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:27.332  
4 (3) 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 2:28.263  
5 (5) 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 2:47.931  
6 (6) 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:55.491  



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica-Zdrój, POL, 09.02. - 10.02.2019


Overall Classification


JUNIOR A MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 38.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1. 1. 1. 1. 136 4
2. 5.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2. 2. 2. 2. 84 8
3. 40.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 3. 5. 4. 3. 39 15
4. 4.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 6. 3. 3. 4. 37 16
5. 39.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 4. 4. 5. 5. 23 18
6. 41.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 5. 7. 6. 6. 13 24
7. 42.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 7. 6. 7. 7. 9 27
8. 26.  KOTAS Kacper POL-BLYSKT POL 11. 8. 8. 9. 2 36
9. 16.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 8. 12. 9. 8. 2 37
10. 14.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 9. 10. 11. 11. 41
11. 19.  PAWEŁKOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 13. 9. 10. 10. 42
12. 18.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL 10. 11. 12. 13. 46
13. 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 14. 13. 13. 12. 52
14. 52.  MAZUR Michał POL-MOSIR POL 12. 15. 14. 14. 55
15. 15.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 15. 14. 14. 14. 57