Mistrzostwa Polski na Dystansach & Wieloboju, Tomaszów Maz, 19.01. - 21.01.2018


Heat Results

 
1. Distance 
MEN  SERIE  1500 m
RACE: 5    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 2:36.832  
2 (2) 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:37.194  
3 (6) 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 2:38.304  
4 (1) 43.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 2:40.545  
5 (3) 35.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 2:42.221  
6 (4) 37.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 6    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 2:40.802  
2 (3) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:40.933  
3 (6) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 2:41.453  
4 (2) 36.  WANAGO Karol POL-JUV POL 2:43.730  
5 (1) 27.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:43.897  
- (4) 39.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 7    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:26.618  
2 (4) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:28.323  
3 (2) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:28.690  
4 (1) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 2:30.584  
5 (7) 26.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 2:35.847  
6 (6) 40.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 2:36.747  
7 (3) 29.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:41.319  
RACE: 8    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 3:05.286  
2 (6) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 3:05.477  
3 (1) 44.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 3:13.636  
4 (2) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 3:20.095   advanced
5 (3) 7.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL NO TIME advanced
- (4) 28.  DĘBSKI Paweł POL-JUV POL PEN. impeding
 
MEN  BIEGI RANKINGOWE  1500 m
RACE: 30    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 2:40.785  
2 (2) 26.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 2:41.858  
3 (5) 27.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:43.350  
4 (4) 29.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:45.255  
5 (3) 40.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 2:45.483  
RACE: 31    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 43.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 2:51.896  
2 (2) 35.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 2:52.643  
3 (4) 37.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 3:25.926  
- (3) 36.  WANAGO Karol POL-JUV POL PEN. penalty
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1500 m
RACE: 34    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 2:16.557  
2 (6) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:16.581  
3 (2) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 2:17.636  
4 (7) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 2:17.709  
5 (3) 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:21.743  
6 (4) 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 2:30.129  
7 (1) 7.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:44.516  
RACE: 35    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:41.434  
2 (5) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:42.124  
3 (2) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:42.809  
4 (7) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2:43.158  
5 (4) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:43.161  
6 (3) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:43.391  
- (6) 44.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL PEN. no start
 
MEN  B-FINAŁ  1500 m
RACE: 38    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 2:24.549  
2 (6) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:24.770  
3 (4) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2:25.216  
4 (2) 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:25.268  
5 (5) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:25.306  
6 (3) 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 2:28.420  
 
MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 39    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:40.724  
2 (2) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:40.831  
3 (3) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 2:45.059  
4 (1) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 3:21.368  
- (4) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL PEN. impeding
- (5) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL PEN. impeding
 
2. Distance 
MEN  SERIE  500 m
RACE: 13    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 43.013
2 (1) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 43.237
3 (3) 35.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 46.248
4 (4) 36.  WANAGO Karol POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 14    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 43.793
2 (1) 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 44.295
3 (4) 29.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 48.309
- (3) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL PEN. 2 false starts
RACE: 15    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 42.896
2 (3) 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 44.687
3 (1) 26.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 45.116
4 (2) 40.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 51.800
RACE: 16    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 43.481
2 (2) 7.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.680
3 (1) 37.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 46.086
4 (4) 27.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 46.289
RACE: 17    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 41.258
2 (1) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 44.726
3 (2) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.896
4 (3) 39.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 46.008
- (4) 44.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL PEN. no start
RACE: 18    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 42.989
2 (1) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 44.706
3 (3) 43.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 46.392
4 (2) 28.  DĘBSKI Paweł POL-JUV POL 47.531
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 40    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 42.569
2 (2) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 42.669
3 (3) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.504
4 (4) 35.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 46.659
RACE: 41    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 40.910
2 (2) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 41.271
3 (3) 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 44.077
4 (4) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 45.169
RACE: 42    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 42.800
2 (3) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 43.801
3 (2) 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 43.924
4 (4) 37.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 47.049
RACE: 43    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 42.861
2 (1) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 43.097
3 (3) 7.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.389
4 (4) 26.  BORYS Tomasz POL-JUV POL NO TIME finished
 
MEN  BIEGI RANKINGOWE  500 m
RACE: 46    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 39.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 45.228
2 (3) 43.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 46.340
3 (2) 27.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 46.356
RACE: 47    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 36.  WANAGO Karol POL-JUV POL 45.327
2 (1) 28.  DĘBSKI Paweł POL-JUV POL 47.656
3 (3) 40.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 49.999
4 (2) 29.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL NO TIME finished
 
MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 50    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 41.004
2 (2) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 41.823
3 (3) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 42.040
4 (4) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 51.325
RACE: 51    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 42.366
2 (3) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 42.430
3 (2) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 42.990
4 (4) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 43.745
 
MEN  B-FINAŁ  500 m
RACE: 54    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 42.558
2 (2) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 42.716
3 (3) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 42.776
4 (4) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 44.684
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 55    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 41.021
2 (3) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 41.843
3 (4) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 41.947
4 (2) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 42.249
 
3. Distance 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 23    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:33.021  
2 (3) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:33.036  
3 (1) 26.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 1:35.707  
4 (2) 43.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1:38.934  
RACE: 24    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:35.594  
2 (3) 7.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:35.875  
3 (4) 39.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:38.655  
4 (2) 27.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:39.867  
RACE: 25    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 1:40.050  
2 (2) 40.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 1:40.085  
3 (1) 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 1:41.970  
4 (3) 37.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:43.465  
RACE: 26    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:31.890  
2 (1) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 1:32.023  
3 (5) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:34.050  
4 (4) 28.  DĘBSKI Paweł POL-JUV POL 1:43.462  
- (2) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 27    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:31.245  
2 (2) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:34.347  
3 (1) 35.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 1:39.129  
- (3) 44.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL PEN. no start
RACE: 28    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:28.868  
2 (4) 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:33.640  
3 (2) 36.  WANAGO Karol POL-JUV POL 1:36.120  
4 (1) 29.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:40.736  
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  1000 m
RACE: 58    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 1:52.629  
2 (1) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:52.740  
3 (3) 7.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:53.611  
4 (4) 36.  WANAGO Karol POL-JUV POL 2:11.248  
RACE: 59    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:39.558  
2 (2) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:40.694  
3 (3) 26.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 1:41.690  
- (4) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL PEN. impeding
RACE: 60    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:31.507  
2 (1) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:31.592  
3 (2) 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:34.659  
4 (4) 40.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 1:39.756  
RACE: 61    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:38.090  
2 (3) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:38.276  
3 (2) 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:38.414  
4 (4) 39.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:42.988  
 
MEN  BIEGI RANKINGOWE  1000 m
RACE: 64    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 1:33.950  
2 (3) 37.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:46.777  
3 (1) 29.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:11.800  
RACE: 65    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 27.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:50.276  
2 (2) 35.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 1:50.351  
3 (1) 43.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1:50.471  
4 (4) 28.  DĘBSKI Paweł POL-JUV POL 1:51.314  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 68    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:40.506  
2 (2) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:40.789  
3 (1) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:41.078  
- (4) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL PEN. impeding
RACE: 69    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:30.099  
2 (4) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:30.524  
3 (3) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL NO TIME finished
- (2) 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL PEN. impeding
 
MEN  B-FINAŁ  1000 m
RACE: 72    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:43.779  
2 (2) 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:44.805  
 
MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 73    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:28.293  
2 (4) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:28.982  
3 (3) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:29.917  
- (2) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL PEN. impeding
 
4. Distance 
MEN  SUPER FINAŁ  3000 m
RACE: 75    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (8) 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 5:14.227  
2 (1) 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 5:16.625  
3 (3) 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 5:20.239  
4 (4) 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 5:21.235  
5 (5) 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 5:21.502  
6 (7) 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 5:24.794  
7 (2) 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 5:38.351  
8 (6) 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 5:39.816  



Mistrzostwa Polski na Dystansach & Wieloboju, Tomaszów Maz, 19.01. - 21.01.2018


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 5. 2. 1. 2. 78 8
2. 31.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 4. 1. 26. 1. 76 31
3. 38.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1. 4. 2. 7. 65 7
4. 9.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2. 3. 4. 8. 40 9
5. 34.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 6. 5. 3. 3. 33 14
6. 6.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 3. 7. 16. 4. 23 26
7. 45.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 7. 8. 7. 5. 8 22
8. 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 9. 26. 5. 6. 8 40
9. 32.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 11. 6. 9. 3 26
10. 25.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 15. 13. 6. 3 34
11. 8.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 8. 12. 8. 1 28
12. 33.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 10. 9. 10. 29
13. 7.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 13. 11. 11. 35
14. 30.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 12. 10. 17. 39
15. 26.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 17. 14. 12. 43
16. 35.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 18. 16. 19. 53
17. 36.  WANAGO Karol POL-JUV POL 23. 18. 14. 55
18. 37.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 20. 15. 20. 55
19. 43.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 16. 19. 21. 56
20. 40.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 22. 22. 13. 57
21. 39.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 26. 17. 15. 58
22. 27.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 19. 21. 18. 58
23. 44.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 14. 26. 26. 66
24. 29.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 21. 23. 22. 66
25. 28.  DĘBSKI Paweł POL-JUV POL 26. 20. 23. 69
5.  FABJAŃSKI Łukasz POL-AZSO POL