Biography for

Name:SUT Dominika
Country:POL    POL
Gender:Woman
Age:23
Age-Category:Senior  
Home Town:
Club:BLYSKD


Skaters's Statistic provided by DomTel

please see more



Results of 14 Overall competition(s) are available.

Personal 3 Bests (from available competitions)


500 mLADIES1:08.984Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
500 mLADIES1:11.678Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 17.10. - 18.10.2015
500 mSENIOR & JUN A LADIES1:13.412MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019
 
777 mJUNIOR A LADIES2:09.340Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2017
777 mJUNIOR A LADIES2:11.023Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2017
 
1000 mLADIES2:30.161Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
1000 mLADIES2:31.488Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
1000 mSENIOR & JUN A LADIES2:32.702Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018
 
1500 mLADIES3:38.822Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
1500 mLADIES3:50.145Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
1500 mSENIOR & JUN A LADIES4:01.244Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classifications


9. PlaceLADIESMistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
15. PlaceLADIESMP Młodzików i Młodzieżowców,Białystok,POL QUAL SYS>>>, 29.02. - 01.03.2020
17. PlaceLADIESOgólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019
10. PlaceSENIOR & JUN A LADIESMP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019
9. PlaceSENIOR & JUN A LADIESMistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018
16. PlaceLADIESOgólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017
6. PlaceJUNIOR A LADIESOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2017
19. PlaceLADIESOgólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017
9. PlaceJUNIOR A LADIESOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Świdnica, POL, 12.03. - 13.03.2016
16. PlaceLADIESOgólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 17.10. - 18.10.2015
17. PlaceJUNIOR B LADIESOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015
17. PlaceLADIESOgolnopolskie Zawody Rankingowe 3, Gdańsk, POL, 08.11. - 09.11.2014
19. PlaceJUNIOR B LADIESOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014
12. PlaceJUNIOR B LADIESOgólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 07.12. 2013. - 09.04.2014


Distance Classifications


9. PlaceLADIES1500 mMistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
9. PlaceLADIES500 mMistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
9. PlaceLADIES1000 mMistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
8. PlaceRELAY JUNIOR C-D MIXED2000 mMistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
 
15. PlaceLADIES1500 mMP Młodzików i Młodzieżowców,Białystok,POL QUAL SYS>>>, 29.02. - 01.03.2020
14. PlaceLADIES500 mMP Młodzików i Młodzieżowców,Białystok,POL QUAL SYS>>>, 29.02. - 01.03.2020
14. PlaceLADIES1000 mMP Młodzików i Młodzieżowców,Białystok,POL QUAL SYS>>>, 29.02. - 01.03.2020
46. PlaceRELAY LADIES3000 mMP Młodzików i Młodzieżowców,Białystok,POL QUAL SYS>>>, 29.02. - 01.03.2020
72. PlaceRELAY B LADIES2000 mMP Młodzików i Młodzieżowców,Białystok,POL QUAL SYS>>>, 29.02. - 01.03.2020
 
20. PlaceLADIES1500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019
16. PlaceLADIES500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019
15. PlaceLADIES1000 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019
 
72. PlaceSENIOR & JUN A LADIES1500 mMP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019
19. PlaceSENIOR & JUN A LADIES500 mMP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019
17. PlaceSENIOR & JUN A LADIES1000 mMP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019
 
72. PlaceSENIOR & JUN A LADIES1500 mMistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018
16. PlaceSENIOR & JUN A LADIES500 mMistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018
15. PlaceSENIOR & JUN A LADIES1000 mMistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018
 
16. PlaceLADIES1500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017
15. PlaceLADIES500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017
12. PlaceLADIES1000 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017
 
7. PlaceJUNIOR A LADIES1000 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2017
6. PlaceJUNIOR A LADIES500 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2017
6. PlaceJUNIOR A LADIES777 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2017
5. PlaceJUNIOR A LADIES1500 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2017
 
21. PlaceLADIES1500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017
20. PlaceLADIES500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017
19. PlaceLADIES1000 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017
 
9. PlaceJUNIOR A LADIES1000 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Świdnica, POL, 12.03. - 13.03.2016
9. PlaceJUNIOR A LADIES500 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Świdnica, POL, 12.03. - 13.03.2016
9. PlaceJUNIOR A LADIES777 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Świdnica, POL, 12.03. - 13.03.2016
54. PlaceRELAY JUNIOR LADIES2000 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Świdnica, POL, 12.03. - 13.03.2016
 
16. PlaceLADIES1500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 17.10. - 18.10.2015
16. PlaceLADIES500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 17.10. - 18.10.2015
 
18. PlaceJUNIOR B LADIES1000 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015
14. PlaceJUNIOR B LADIES500 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015
18. PlaceJUNIOR B LADIES777 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015
17. PlaceJUNIOR B LADIES1500 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015
20. PlaceRELAY JUNIOR LADIES2000 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015
 
19. PlaceLADIES1500 mOgolnopolskie Zawody Rankingowe 3, Gdańsk, POL, 08.11. - 09.11.2014
19. PlaceLADIES500 mOgolnopolskie Zawody Rankingowe 3, Gdańsk, POL, 08.11. - 09.11.2014
15. PlaceLADIES1000 mOgolnopolskie Zawody Rankingowe 3, Gdańsk, POL, 08.11. - 09.11.2014
 
19. PlaceJUNIOR B LADIES1000 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014
17. PlaceJUNIOR B LADIES500 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014
36. PlaceRELAY LADIES2000 mOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014
 
11. PlaceJUNIOR B LADIES1500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 07.12. 2013. - 09.04.2014
12. PlaceJUNIOR B LADIES500 mOgólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 07.12. 2013. - 09.04.2014