Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021


Heat Results

 
1. Distance 
DIVISION 1  SERIE  500 m
RACE: 1    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 45.803
2 (2) 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 45.893
3 (3) 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 48.306
4 (4) 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 56.148
RACE: 2    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 48.193
2 (2) 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 48.572
3 (3) 19.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL NO TIME finished
- (1) 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL PEN. no finish
- (5) 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 3    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 45.228
2 (2) 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 46.105
3 (3) 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 46.174
4 (4) 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 46.588
RACE: 4    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 46.580
2 (1) 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 46.786
3 (3) 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 47.100
4 (4) 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:24.328  
RACE: 5    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 46.510
2 (3) 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 46.637
3 (1) 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 46.792
4 (4) 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:18.387  
 
DIVISION 1  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 16    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 46.971
2 (4) 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 47.058
3 (2) 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 48.184
- (1) 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 17    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 48.871
2 (1) 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 48.875
3 (4) 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:03.292  
4 (3) 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:22.675  
RACE: 18    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 47.607
2 (3) 19.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 47.935
3 (5) 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 47.946
4 (2) 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 49.464
5 (4) 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 1:13.727  
RACE: 19    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 47.558
2 (4) 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 47.939
3 (2) 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 1:16.466  
4 (1) 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:26.174  
RACE: 20    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 45.995
2 (4) 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 46.027
3 (3) 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 47.439
- (2) 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL PEN. no finish
 
DIVISION 1  FINAŁ  500 m
RACE: 33    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 45.564
2 (3) 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 46.255
3 (2) 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 46.350
4 (4) 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 46.483
RACE: 34    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 46.799
2 (4) 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 47.109
3 (1) 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 48.056
- (3) 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 35    HEAT: 3    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 46.137
2 (2) 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 46.231
3 (4) 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 49.073
4 (3) 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL NO TIME finished
RACE: 36    HEAT: 4    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 47.453
2 (1) 19.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 47.574
3 (3) 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 47.658
4 (4) 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 37    HEAT: 5    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 47.578
2 (1) 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 50.045
3 (5) 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 59.727
4 (3) 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL NO TIME finished
- (2) 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL PEN. impeding



Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021


Distance Classification


DIVISION 1 500 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. A 1. 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 34 1 0:45.228
  2. A 2. 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 21 2 0:46.105
  3. A 3. 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 13 3 0:46.027
  4. A 4. 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 8 4 0:46.483
  5. B 1. 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 5 5 0:45.893
  6. B 2. 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 3 6 0:46.580
  7. B 3. 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 2 7 0:46.637
  8. B 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 8 0:45.803
  9. C 1. 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 9 0:46.137
  10. C 2. 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 10 0:46.231
  11. C 3. 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 11 0:47.100
  12. C 4. 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 12 0:46.786
  13. D 1. 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 13 0:47.453
  14. D 2. 19.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 14 0:47.574
  15. D 3. 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 15 0:46.792
  16. D 4. 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 16 0:46.588
  17. E 1. 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 17 0:47.578
  18. E 2. 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 18 0:48.306
  19. E 3. 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 19 0:46.174
  20. E 4. 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 20 1:13.727
  21. E 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 21 1:03.292