Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021


Heat Results

 
2. Distance 
DIVISION 1  SERIE  1000 m
RACE: 49    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 1:41.624  
2 (1) 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:41.656  
3 (3) 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:41.978  
4 (4) 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:43.284  
RACE: 50    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:40.394  
2 (1) 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:40.495  
3 (3) 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:40.597  
4 (4) 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:45.245  
RACE: 51    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:46.251  
2 (1) 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:46.314  
3 (4) 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:46.367  
4 (2) 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 1:46.631  
RACE: 52    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:43.979  
2 (4) 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:44.081  
3 (1) 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 1:44.245  
4 (3) 19.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:46.786  
RACE: 53    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:48.433  
2 (5) 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 1:48.642  
3 (4) 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 1:48.710  
4 (3) 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 1:48.887  
5 (2) 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 2:07.780  
 
DIVISION 1  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 64    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:43.206  
2 (4) 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:43.286  
3 (5) 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:50.111  
4 (2) 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 2:26.924  
- (1) 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL PEN. impeding
RACE: 65    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 1:46.963  
2 (4) 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:47.092  
3 (1) 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:47.124  
4 (5) 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 1:50.303  
5 (3) 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:53.286  
RACE: 66    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:56.376  
2 (3) 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 1:56.991  
- (1) 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL PEN. no finish
- (5) 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL PEN. impeding
- (4) 19.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL PEN. no start
RACE: 67    HEAT: 4    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 1:39.207  
2 (5) 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 1:39.584  
3 (2) 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:41.010  
4 (6) 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:42.010  
- (1) 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL PEN. yellow card
- (4) 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL PEN. yellow card
 
DIVISION 1  FINAŁ  1000 m
RACE: 79    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:34.518  
2 (1) 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:34.946  
3 (4) 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:35.705  
4 (2) 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:35.752  
5 (3) 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 1:36.223  
RACE: 80    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:40.571  
2 (1) 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:41.015  
3 (3) 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:42.081  
4 (4) 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:42.791  
5 (2) 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 1:43.814  
RACE: 81    HEAT: 3    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:46.261  
2 (5) 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 1:46.369  
3 (2) 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 1:46.476  
4 (1) 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 1:46.584  
5 (3) 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 82    HEAT: 4    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:36.953  
2 (5) 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:38.968  
3 (4) 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:40.060  
4 (1) 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:40.618  
5 (3) 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL NO TIME finished



Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021


Distance Classification


DIVISION 1 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. A 1. 25.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 34 1 1:34.518
  2. A 2. 17.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 21 2 1:34.946
  3. A 3. 14.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 13 3 1:35.705
  4. A 4. 61.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 8 4 1:35.752
  5. A 5. 15.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 5 5 1:36.223
  6. B 1. 9.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 3 6 1:40.394
  7. B 2. 18.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 2 7 1:41.015
  8. B 3. 23.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1 8 1:41.656
  9. B 4. 6.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 9 1:42.791
  10. B 5. 12.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 10 1:43.814
  11. C 1. 16.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 11 1:46.261
  12. C 2. 1.  MICHALSKA Laura POL-AZSO POL 12 1:46.369
  13. C 3. 45.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 13 1:39.584
  14. C 4. 26.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 14 1:39.207
  15. C 5. 11.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 15 1:41.010
  16. D 1. 24.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 16 1:36.953
  17. D 4. 13.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 17 1:40.618
  18. D 5. 5.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 18 1:48.710
PÓŁFINAŁY
  19. B 19.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 19 1:46.786
FINAŁ
  20. D 2. 44.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 20 NO TIME
  21. D 3. 62.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 21 NO TIME