Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Elbląg, POL, 12.11. - 14.11.2021


Live Results - Program


Time Race No. Category Distance Qualification Round Qualifiers Status
1 dzień 12 listopada 2021
15:00 Rozjazdy Juniorki E
15:10 Rozjazdy Juniorki D
15:20 Rozjazdy Juniorzy D
15:30 Rozjazdy Juniorzy E
15:40 Czyszczenie lodu
16:00 1 - 4 Juniorki E 500 m 4 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
5 - 8 Juniorki D 1000 m 4 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
9 - 12 Juniorzy D 1000 m 4 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
13 - 14 Juniorki E 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 7 per heat Results available
15 Juniorzy E 500 m 1 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
16 - 17 Juniorki D 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 7 per heat Results available
18 - 19 Juniorzy D 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
20 - 23 Juniorki E 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 7 per heat Results available
24 Juniorzy E 500 m 1 x FINAŁ Results available
25 - 27 Juniorki D 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 7 per heat Results available
28 - 31 Juniorzy D 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
32 - 36 Juniorki E 222 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
37 - 41 Juniorki D 500 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
42 - 46 Juniorzy D 500 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
47 - 48 Juniorki E 222 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
49 Juniorzy E 222 m 1 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
50 - 51 Juniorki D 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
52 - 53 Juniorzy D 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
54 - 58 Juniorki E 222 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 5 per heat Results available
59 Juniorzy E 222 m 1 x FINAŁ Results available
60 - 64 Juniorki D 500 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 5 per heat Results available
65 - 70 Juniorzy D 500 m 6 x FINAŁ Group: A-F, 5 per heat Results available
21:00 Koniec pierwszego dnia
----
2 dzień 13 listopada 2021
09:00 Rozjazdy Juniorki E
09:10 Rozjazdy Juniorki D
09:20 Rozjazdy Juniorzy D
09:30 Rozjazdy Juniorzy E
09:40 Czyszczenie lodu
10:00 71 - 75 Juniorki E 333 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
76 - 80 Juniorki D 777 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
81 - 85 Juniorzy D 777 m 5 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
86 - 87 Juniorki E 333 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
88 Juniorzy E 333 m 1 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
89 - 90 Juniorki D 777 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
91 - 92 Juniorzy D 777 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
93 - 97 Juniorki E 333 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 5 per heat Results available
98 Juniorzy E 333 m 1 x FINAŁ Results available
99 - 102 Juniorki D 777 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
103 - 107 Juniorzy D 777 m 5 x FINAŁ Group: A-E, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
108 - 110 Sztafeta Juniorek E+D 2000 m 3 x FINAŁ Results available
111 Sztafeta Juniorów E+D 2000 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie lodu
14:00 Rozjazdy Juniorki C
14:10 Rozjazdy Juniorzy C
14:20 Rozjazdy Kobiety
14:30 Rozjazdy Mężczyźni
14:40 Czyszczenie lodu
15:00 112 - 114 Juniorki C 1500 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
115 - 117 Juniorzy C 1500 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
118 - 120 Kobiety 1500 m 3 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
121 - 122 Mężczyźni 1500 m 2 x SERIE Group: A, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
123 - 125 Juniorki C 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 7 per heat Results available
126 - 128 Juniorzy C 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 7 per heat Results available
129 - 131 Kobiety 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 7 per heat Results available
132 - 133 Mężczyźni 1500 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 7 per heat Results available
Czyszczenie lodu
134 - 137 Juniorki C 500 m 4 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
138 - 141 Juniorzy C 500 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
142 - 145 Kobiety 500 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
146 - 147 Juniorki C 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
148 - 149 Juniorzy C 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
150 - 151 Kobiety 500 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
152 - 154 Mężczyźni 500 m 3 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
155 - 158 Juniorki C 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
159 - 162 Juniorzy C 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
163 - 166 Kobiety 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
167 - 169 Mężczyźni 500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 5 per heat Results available
20:00 Koniec drugiego dnia
----
3 dzień 14 listopada 2021
08:00 Rozjazdy Juniorki C
08:10 Rozjazdy Juniorzy C
08:20 Rozjazdy Kobiety
08:30 Rozjazdy Mężczyźni
08:40 Czyszczenie lodu
09:00 170 - 173 Juniorki C 1000 m 4 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
174 - 177 Juniorzy C 1000 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
178 - 181 Kobiety 1000 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
182 - 183 Juniorki C 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
184 - 185 Juniorzy C 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
186 - 187 Kobiety 1000 m 2 x PÓŁFINAŁY Group: A, 5 per heat Results available
188 - 190 Mężczyźni 1000 m 3 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
191 - 194 Juniorki C 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
195 - 198 Juniorzy C 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
199 - 202 Kobiety 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
203 - 205 Mężczyźni 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
206 Sztafeta MIX Jun C 2000 m 1 x FINAŁ Results available
207 Sztafeta MIX Senior 2000 m 1 x FINAŁ Results available
13:00 Zakończenie zawodów