ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Bialystok, POL, 22.11. - 24.11.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(3) 3.
SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL BIALYSTOK
(4) 4.
ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(5) 5.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(6) 6.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(7) 7.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(8) 8.
NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL ELBLAG
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(10) 2.
KORECKI Krzysztof POL-JUV POL BIALYSTOK
(11) 3.
PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL BIALYSTOK
(12) 4.
KRAUSE Michał POL-ORZEL POL ELBLAG
(13) 5.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(14) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE CZE CZECH REPUBLIC
(15) 2.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(16) 3.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(17) 4.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(18) 5.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(19) 6.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(20) 7.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(21) 8.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(22) 9.
VALKAUSKAITE Kamile LTU LTU LITHUANIA
(23) 10.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(24) 11.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(25) 12.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(26) 13.
DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL BIALYSTOK
(27) 14.
GOSK Olga POL-JUV POL BIALYSTOK
(28) 15.
GRYGORUK Magda POL-JUV POL BIALYSTOK
(29) 16.
MACIEJEWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(30) 17.
ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(31) 18.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(32) 19.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(33) 20.
POLAK Izabela POL-JUV POL BIALYSTOK
(34) 21.
SAGANEK Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(35) 22.
SEREDYŃSKA Anika POL-JUV POL BIALYSTOK
(36) 23.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(37) 24.
WORONIEWSKA Maria POL-JUV POL BIALYSTOK
(38) 25.
ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(39) 26.
ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL BIALYSTOK
(40) 27.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(41) 28.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(42) 29.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(43) 30.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(44) 31.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(45) 1.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(46) 2.
GRODZKI Wojciech POL-JUV POL BIALYSTOK
(47) 3.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(48) 4.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(49) 5.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(50) 6.
POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(51) 7.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL BIALYSTOK
(52) 8.
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-JUV POL BIALYSTOK
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(53) 1.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(54) 2.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(55) 3.
SNIKERE Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(56) 4.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(57) 5.
LISEK Aleksandra POL-AZSO POL OPOLE
(58) 6.
ZYCH Magdalena POL-AZSO POL OPOLE
(59) 7.
CZABAN Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(60) 8.
KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(61) 9.
MAJEWSKA Ada POL-JUV POL BIALYSTOK
(62) 10.
ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL BIALYSTOK
(63) 11.
SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(64) 12.
TYLMAN Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(65) 13.
ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(66) 14.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(67) 15.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(68) 16.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(69) 17.
KONSTANTINOVA Anastasia RUS-MGFSO RUS MOSCOW
(70) 18.
EVLOEVA Alina RUS-TVER RUS TVER
(71) 19.
SOLIANKINA Ksenia RUS-TVER RUS TVER
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(72) 1.
POON Vicko AUS-SYD AUS SYDNEY
(73) 2.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(74) 3.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(75) 4.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(76) 5.
HYJEK Szymon POL-AZSO POL OPOLE
(77) 6.
BIELECKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(78) 7.
FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL BIALYSTOK
(79) 8.
GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(80) 9.
NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL BIALYSTOK
(81) 10.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(82) 11.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(83) 12.
BEREGOVOJ Dmitrij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(84) 13.
KHODUS ALEKSEY RUS-KAL RUS KALININGRAD
(85) 14.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(86) 15.
SUKHORUKOV DANIL RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(87) 1.
TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL OPOLE
(88) 2.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(89) 3.
RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL ELBLAG
(90) 4.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(91) 5.
HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(92) 6.
STEKLENEVA EKATERINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(93) 7.
EFIMOVA KARINA RUS-TVER RUS TVER
(94) 8.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(95) 1.
BLUNDEN Denali AUS-SYD AUS SYDNEY
(96) 2.
LAM Edison AUS-SYD AUS SYDNEY
(97) 3.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(98) 4.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(99) 5.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(100) 6.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(101) 7.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(102) 8.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(103) 9.
KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL BIALYSTOK
(104) 10.
MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL BIALYSTOK
(105) 11.
SZKIL Piotr POL-JUV POL BIALYSTOK
(106) 12.
WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL BIALYSTOK
(107) 13.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(108) 14.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(109) 15.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
(110) 16.
VOLKOV DANILA RUS-TVER RUS TVER
(111) 17.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(112) 1.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(113) 2.
TALAYEVA Volha BLR BLR BELARUS
(114) 3.
WILGA Magdalena POL-AZSO POL OPOLE
(115) 4.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(116) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(117) 2.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(118) 3.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(119) 4.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(120) 5.
ARLOU Heorhi BLR BLR BELARUS
(121) 6.
LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR BELARUS
(122) 7.
SLABODNIK Artsemi BLR BLR BELARUS
(123) 8.
VIGANTS Endijs LAT LAT LATVIA
(124) 9.
KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT VENTSPILS