Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 6 - FINAŁ, Gdańsk, POL, 31.01. - 01.02.2015
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
1 dzień | ||||||
10:00 | Rozgrzewka | Juniorki F+E+D | ||||
10:10 | Rozgrzewka | Juniorzy F+E+D | ||||
10:20 | Rozgrzewka | Juniorki C + Kobiety | ||||
10:30 | Rozgrzewka | Juniorzy C + Mężczyźni | ||||
10:40 | Czyszczenie lodu | |||||
11:00 | 1 - 3 | Juniorki E | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | |
4 - 6 | Juniorzy E | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
7 | Juniorki F | 500 m | 1 x Serie | all | ||
8 | Juniorki D | 1000 m | 1 x Serie | all | ||
9 | Juniorzy D | 1000 m | 1 x Serie | all | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
10 - 11 | Juniorki E | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
12 - 13 | Juniorzy E | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
14 | Juniorki C | 1500 m | 1 x Serie | all | ||
15 - 17 | Kobiety | 1500 m | 3 x Serie | Group: A, 6 per heat | ||
18 - 20 | Mężczyźni | 1500 m | 3 x Serie | Group: A, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
21 | Juniorki F | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
22 - 24 | Juniorki E | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
25 - 27 | Juniorzy E | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
28 | Juniorki D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
29 | Juniorzy D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
30 | Juniorki C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
31 - 32 | Kobiety | 1500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 6 per heat | ||
33 - 35 | Mężczyźni | 1500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
36 - 38 | Juniorki E | 222 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
39 - 41 | Juniorzy E | 222 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
42 - 44 | Kobiety | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 5 per heat | ||
45 - 47 | Mężczyźni | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
48 | Juniorki F | 222 m | 1 x Serie | all | ||
49 - 50 | Juniorki E | 222 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
51 - 52 | Juniorzy E | 222 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
53 | Juniorki D | 500 m | 1 x Serie | all | ||
54 | Juniorzy D | 500 m | 1 x Serie | all | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
55 - 56 | Juniorki C | 500 m | 2 x Serie | 1, 2 | ||
57 - 60 | Kobiety | 500 m | 4 x Półfinał | Group: A-B, 5 per heat | ||
61 - 62 | Mężczyźni | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
63 | Juniorki F | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
64 - 66 | Juniorki E | 222 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
67 - 69 | Juniorzy E | 222 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
70 | Juniorki D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
71 | Juniorzy D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
72 | Juniorki C | 500 m | 1 x B-FINAŁ | |||
73 | Juniorki C | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
74 - 76 | Kobiety | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 5 per heat | ||
77 - 79 | Mężczyźni | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
17:40 | Zakończenie pierwszego dnia | |||||
---- | ||||||
2 dzień | ||||||
08:00 | Rozgrzewka | Juniorki F+E+D | ||||
08:10 | Rozgrzewka | Juniorzy F+E+D | ||||
08:20 | Rozgrzewka | Juniorki C + Kobiety | ||||
08:30 | Rozgrzewka | Juniorzy C + Mężczyźni | ||||
08:40 | Czyszczenie lodu | |||||
09:10 | 80 - 82 | Juniorki E | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | |
83 - 85 | Juniorzy E | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
86 - 88 | Kobiety | 1000 m | 3 x Serie | Group: A, 5 per heat | ||
89 - 91 | Mężczyźni | 1000 m | 3 x Serie | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
92 | Juniorki F | 500 m | 1 x Serie | all | ||
93 - 94 | Juniorki E | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
95 - 96 | Juniorzy E | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
97 | Juniorki D | 777 m | 1 x Serie | all | ||
98 | Juniorzy D | 777 m | 1 x Serie | all | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
99 | Juniorki C | 1000 m | 1 x Serie | all | ||
100 - 101 | Kobiety | 1000 m | 2 x Półfinał | Group: A, 5 per heat | ||
102 - 103 | Mężczyźni | 1000 m | 2 x Półfinał | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
104 | Juniorki F | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
105 - 107 | Juniorki E | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
108 - 110 | Juniorzy E | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
111 | Juniorki D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
112 | Juniorzy D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
113 | Juniorki C | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
114 - 116 | Kobiety | 1000 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 5 per heat | ||
117 - 118 | Mężczyźni | 1000 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 5 per heat | ||
12:00 | Zakończenie zawodow |