Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 3, Gdańsk, POL, 08.11. - 09.11.2014
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
1 dzień | 8.11.2014 | |||||
11:00 | Rozgrzewka | Juniorki i Juniorzy E | ||||
11:10 | Rozgrzewka | Juniorki D i Juniorzy D + C | ||||
11:20 | Czyszczenie lodu | |||||
11:55 | 1 - 2 | Juniorki E | 500 m | 2 x Serie | Group: A, 4 per heat | |
3 - 4 | Juniorzy E | 500 m | 2 x Serie | Group: A, 1 per heat | ||
5 | Juniorki D | 1000 m | 1 x Serie | all | ||
6 - 7 | Juniorzy D | 1000 m | 2 x Serie | 1, 2 | ||
8 - 9 | Juniorzy C | 1500 m | 2 x Serie | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
10 - 11 | Juniorki E | 500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 4 per heat | ||
12 - 13 | Juniorzy E | 500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 4 per heat | ||
14 | Juniorki D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
15 | Juniorzy D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
16 | Juniorzy C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
17 - 19 | Juniorki E | 222 m | 3 x Serie | 1, 2 + 2xfb.3rd | ||
20 - 22 | Juniorzy E | 222 m | 3 x Serie | 1, 2 + 2xfb.3rd | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
23 - 24 | Juniorki E | 222 m | 2 x Półfinał | 1, 2 | ||
25 - 26 | Juniorzy E | 222 m | 2 x Półfinał | 1, 2 | ||
27 | Juniorki D | 500 m | 1 x Serie | all | ||
28 - 29 | Juniorzy D | 500 m | 2 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
30 - 31 | Juniorzy C | 500 m | 2 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
32 | Juniorki E | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
33 | Juniorzy E | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
34 | Juniorki D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
35 - 36 | Juniorzy D | 500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 4 per heat | ||
37 - 38 | Juniorzy C | 500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
39 - 40 | Juniorki E | 500 m | 2 x Serie | 1, 2 | ||
41 - 42 | Juniorzy E | 500 m | 2 x Serie | 1, 2 | ||
43 | Juniorki D | 777 m | 1 x Serie | all | ||
44 - 45 | Juniorzy D | 777 m | 2 x Serie | 1, 2 | ||
46 - 47 | Juniorzy C | 1000 m | 2 x Serie | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
48 | Juniorki E | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
49 | Juniorzy E | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
50 | Juniorki D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
51 | Juniorzy D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
52 | Juniorzy C | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
---- | ||||||
16:00 | Rozgrzewka | Kobiety + Juniorki C | ||||
16:10 | Rozgrzewka | Mężczyźni | ||||
16:20 | Czyszczenie lodu | |||||
16:30 | 53 - 56 | Kobiety | 1500 m | 4 x Serie | 1, 2, 3 | |
Czyszczenie lodu | ||||||
57 - 58 | Juniorki C | 1500 m | 2 x Serie | 1, 2, 3 | ||
59 - 60 | Kobiety | 1500 m | 2 x Półfinał | 1, 2, 3 | ||
61 - 63 | Mężczyźni | 1500 m | 3 x Serie | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
64 | Juniorki C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
65 | Kobiety | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
66 | Mężczyźni | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
67 - 71 | Kobiety | 500 m | 5 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
72 - 74 | Juniorki C | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
75 - 77 | Kobiety | 500 m | 3 x Ćwierćfinał | Group: A, 4 per heat | ||
78 - 80 | Mężczyźni | 500 m | 3 x Serie | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
81 - 82 | Juniorki C | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
83 - 84 | Kobiety | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
85 - 86 | Mężczyźni | 500 m | 2 x Półfinał | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
87 - 89 | Juniorki C | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
90 - 94 | Kobiety | 500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 4 per heat | ||
95 - 97 | Mężczyźni | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
98 - 101 | Kobiety | 1000 m | 4 x Serie | 1, 2 | ||
102 - 104 | Mężczyźni | 1000 m | 3 x Serie | 1, 2 + 2xfb.3rd | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
105 - 106 | Juniorki C | 1000 m | 2 x Serie | 1, 2 | ||
107 - 108 | Kobiety | 1000 m | 2 x Półfinał | 1, 2 | ||
109 - 110 | Mężczyźni | 1000 m | 2 x Półfinał | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
111 | Juniorki C | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
112 | Kobiety | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
113 | Mężczyźni | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
Zakonczenie zawodow |