Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 3, Gdańsk, POL, 08.11. - 09.11.2014
Heat Results
1. Distance | |||||||
MEN Serie 1500 m | |||||||
RACE: 61 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 2:40.849 | ||
2 | (5) | 62. | ADAMKOWSKI Rafał | POL-ORZEL | 2:41.158 | ||
3 | (1) | 37. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 3:05.391 | ||
- | (2) | 65. | KOWALSKI Dawid | POL-ORZEL | - | no start | |
- | (3) | 67. | POPOV Michael | POL-ORZEL | - | no start | |
- | (4) | 88. | OLCZAK Jakub | POL-STOCZ | - | no start | |
RACE: 62 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 2:48.261 | ||
2 | (2) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 2:48.297 | ||
3 | (3) | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 2:58.123 | ||
4 | (5) | 35. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 3:02.611 | ||
5 | (4) | 38. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | 3:17.716 | ||
RACE: 63 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | 2:46.234 | ||
2 | (2) | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 2:46.507 | ||
3 | (3) | 15. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 2:58.777 | ||
4 | (4) | 36. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 3:01.024 | ||
5 | (1) | 66. | MAŃSKI Marcin | POL-ORZEL | 3:02.011 | ||
MEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 66 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 2:30.655 | ||
2 | (6) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 2:31.119 | ||
3 | (5) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 2:31.793 | ||
4 | (4) | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 2:42.495 | ||
5 | (2) | 62. | ADAMKOWSKI Rafał | POL-ORZEL | 3:23.527 | ||
6 | (3) | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | NO TIME | ||
2. Distance | |||||||
MEN Serie 500 m | |||||||
RACE: 78 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 48.584 | ||
2 | (3) | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | 49.145 | ||
3 | (4) | 15. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 50.791 | ||
4 | (1) | 36. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 54.449 | ||
RACE: 79 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 46.464 | ||
2 | (2) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 47.275 | ||
3 | (5) | 62. | ADAMKOWSKI Rafał | POL-ORZEL | 48.472 | ||
4 | (1) | 35. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 53.864 | ||
5 | (4) | 38. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | 1:03.002 | ||
RACE: 80 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 47.808 | ||
2 | (3) | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 47.981 | ||
3 | (1) | 66. | MAŃSKI Marcin | POL-ORZEL | 52.794 | ||
4 | (4) | 37. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 58.253 | ||
MEN Półfinał 500 m | |||||||
RACE: 85 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 47.483 | ||
2 | (2) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 47.505 | ||
3 | (4) | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | 47.603 | ||
4 | (3) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 1:02.509 | ||
RACE: 86 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 62. | ADAMKOWSKI Rafał | POL-ORZEL | 47.468 | ||
2 | (1) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 47.565 | ||
3 | (4) | 15. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 49.768 | ||
4 | (2) | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 1:17.658 | ||
MEN FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 95 HEAT: 1 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 37. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 58.437 | ||
2 | (3) | 36. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 58.745 | ||
3 | (1) | 66. | MAŃSKI Marcin | POL-ORZEL | 1:06.035 | ||
4 | (2) | 35. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 1:09.945 | ||
- | (5) | 38. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | - | yellow card | |
RACE: 96 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 46.642 | ||
2 | (1) | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | 48.020 | ||
3 | (4) | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 48.114 | ||
4 | (2) | 15. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 49.597 | ||
RACE: 97 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 46.616 | ||
2 | (4) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 46.849 | ||
3 | (2) | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 47.126 | ||
4 | (1) | 62. | ADAMKOWSKI Rafał | POL-ORZEL | NO TIME | ||
3. Distance | |||||||
MEN Serie 1000 m | |||||||
RACE: 102 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 1:44.831 | ||
2 | (1) | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 1:44.997 | ||
3 | (4) | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | 1:45.097 | ||
4 | (5) | 35. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 1:55.823 | ||
5 | (3) | 38. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | 2:13.085 | ||
RACE: 103 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 1:49.857 | ||
2 | (1) | 36. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 1:57.751 | ||
4 | (3) | 37. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 2:02.580 | ||
- | (2) | 62. | ADAMKOWSKI Rafał | POL-ORZEL | - | yellow card | |
RACE: 104 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 1:48.349 | ||
2 | (3) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 1:48.361 | ||
3 | (1) | 15. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 1:48.672 | ||
4 | (4) | 66. | MAŃSKI Marcin | POL-ORZEL | 1:53.361 | ||
MEN Półfinał 1000 m | |||||||
RACE: 109 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 1:45.163 | ||
2 | (3) | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 1:47.780 | ||
3 | (2) | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 1:47.881 | ||
4 | (4) | 36. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 2:10.549 | ||
RACE: 110 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 1:51.245 | ||
2 | (2) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 1:51.254 | ||
3 | (3) | 15. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 1:54.946 | ||
4 | (1) | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | 2:26.969 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 113 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 1:52.001 | ||
2 | (1) | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 2:05.806 | ||
3 | (3) | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 2:28.406 | ||
4 | (2) | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 3:08.738 |
Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 3, Gdańsk, POL, 08.11. - 09.11.2014
Overall Classification
MEN | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 85. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 3. 1. 1. | 81 | 5 | |
2. | 97. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 1. 2. 2. | 76 | 5 | |
3. | 68. | RUMAK Beniamin | POL-ORZEL | 2. 5. 3. | 34 | 10 | |
4. | 64. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 7. 3. 4. | 21 | 14 | |
5. | 63. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 4. 7. 5. | 8 | 16 | |
6. | 62. | ADAMKOWSKI Rafał | POL-ORZEL | 5. 4. 14. | 5 | 23 | |
7. | 45. | HYDZIK Sebastian | POL-MOSIR | 6. 6. 8. | 3 | 20 | |
8. | 15. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 8. 8. 6. | 22 | ||
9. | 36. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 10. 10. 7. | 27 | ||
10. | 37. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 9. 9. 11. | 29 | ||
11. | 66. | MAŃSKI Marcin | POL-ORZEL | 12. 11. 9. | 32 | ||
12. | 35. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 11. 12. 10. | 33 | ||
13. | 38. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | 13. 14. 12. | 39 |