Alpe Adria Trophy - SERBIA OPEN 2023, Belgrade, SRB, 02.12. - 03.12.2023


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
FARAGÓ-SZUHAY Viktória HUN-SZKE HUN SZEGED
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
HORVAT Jan CRO-MET CRO ZAGREB
(3) 2.
CSIBRA Balázs HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 3.
TÓDOR NAGY Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 4.
POGAČAR Žiga SLO-KRA SLO KRANJ
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
VASIĆ Nika CRO-MET CRO ZAGREB
(7) 2.
GYÖRGY Fanni HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(8) 3.
HODOS Bianka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(9) 4.
HODOS Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(10) 5.
KOCZKA Sára HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(11) 6.
MINDASOVA Tilly SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
KNEŽEVIĆ Jakov CRO-MET CRO ZAGREB
(13) 2.
TODOROVSKI Nikola CRO-MET CRO ZAGREB
(14) 3.
CSIBRA Gergő HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(15) 4.
JUHÁSZ BECSE Kálmán HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(16) 5.
TÓTH Dávid. HUN-TKKSE HUN SZEGED
(17) 6.
LESKO Tomas SVK-SKMA SVK PRESOV
(18) 7.
SASARAK David SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
HORVAT Elena CRO-MET CRO ZAGREB
(20) 2.
KOLOVRAT Dijana CRO-MET CRO ZAGREB
(21) 3.
TRGOVČEVIĆ Ivona CRO-MET CRO ZAGREB
(22) 4.
SZMETENA Maja HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(23) 5.
SZŰCS Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(24) 6.
DJOKOVIĆ Nera SRB SRB SERBIA
(25) 7.
TODOROVIĆ Tara SRB SRB SERBIA
(26) 8.
CERVA Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(27) 9.
KAMENICKA Tina SVK-SKMA SVK PRESOV
(28) 10.
LESKOVA Lenka SVK-SKMA SVK PRESOV
(29) 11.
MICHALCIK Darja SVK-SKMA SVK PRESOV
(30) 12.
OCHLANOVA Barbora SVK-SKMA SVK PRESOV
(31) 13.
ORSULAKOVA Natalia SVK-SKMA SVK PRESOV
(32) 14.
SKLADANA Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(33) 1.
STOEV Martin BUL-SCIS BUL SOFIA
(34) 2.
STOYANOV Lachezar BUL-SCIS BUL SOFIA
(35) 3.
HUIĆ Leon CRO-MET CRO ZAGREB
(36) 4.
ILIČIĆ Ante CRO-MET CRO ZAGREB
(37) 5.
GOGA Matus SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(38) 1.
NIKOLOVA Dimitria BUL-SCIS BUL SOFIA
(39) 2.
GYÖRGY Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(40) 3.
SZABÓ Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(41) 4.
TACZMAN Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(42) 5.
VUKOVIC Nadja HUN-SZKE HUN SZEGED
(43) 6.
ČASAR Ajda SLO-KRA SLO KRANJ
(44) 7.
IGNJATOVIĆ Lola SRB SRB SERBIA
(45) 8.
MARKOVIC Sofija SRB SRB SERBIA
(46) 9.
HLAVATA Karolina SVK-SKMA SVK PRESOV
(47) 10.
KUSNIROVA Sofia SVK-SKMA SVK PRESOV
(48) 11.
NEUPAUEROVA Viktoria SVK-SKMA SVK PRESOV
(49) 12.
PAULIKOVA Olivia SVK-SKMA SVK PRESOV
(50) 13.
SINAYOVA Tereza SVK-SKMA SVK PRESOV
(51) 14.
STOFANOVA Sofia SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(52) 1.
TOILA Mihai-Alexandru AUT AUT AUSTRIA
(53) 2.
KOPRIVNJAK Rene CRO-MET CRO ZAGREB
(54) 3.
ZAJEC Lavoslav Juraj CRO-MET CRO ZAGREB
(55) 4.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(56) 5.
KÁRMÁN-NAGY Domonkos HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(57) 6.
FARAGÓ-SZUHAY Tamás HUN-SZKE HUN SZEGED
(58) 7.
ZIVIC-MILIC Jovan SRB SRB SERBIA
(59) 8.
GOGA Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
TOILA Elisa-Florentina AUT AUT AUSTRIA
(61) 2.
BRICA Riana CRO-MET CRO ZAGREB
(62) 3.
KOLOVRAT Lara CRO-MET CRO ZAGREB
(63) 4.
RADELJA Ljiljana CRO-MET CRO ZAGREB
(64) 5.
SOPIĆ Magda CRO-MET CRO ZAGREB
(65) 6.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(66) 7.
FELICIJAN Zoja SLO-CEL SLO CELJE
(67) 8.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(68) 9.
ONDREJCAKOVA Katarina SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(69) 1.
FROHLICH Daniel CRO-MET CRO ZAGREB
(70) 2.
KRNIĆ Janko CRO-MET CRO ZAGREB
(71) 3.
MATIJAŠČIĆ LUŽANIN Teo CRO-MET CRO ZAGREB
(72) 4.
MATIJEVIĆ Petar CRO-MET CRO ZAGREB
(73) 5.
ŠULIĆ Karlo CRO-MET CRO ZAGREB
(74) 6.
ŠKOF Filip SLO-CEL SLO CELJE
(75) 7.
POGAČAR Luka SLO-KRA SLO KRANJ
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(76) 1.
KRANKL Anna AUT AUT AUSTRIA
(77) 2.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(78) 3.
HORVAT Tonka CRO-MET CRO ZAGREB
(79) 4.
ŠPAN Dina SLO-CEL SLO CELJE
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(80) 1.
KRASTEV Daniel BUL-SCIS BUL SOFIA
(81) 2.
PRANTL Martin CRO-MET CRO ZAGREB
(82) 3.
ŠTEFĆI Andrej CRO-MET CRO ZAGREB
(83) 4.
TOMOVIC Filip SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(84) 1.
PETSEVA Niya BUL-SCIS BUL SOFIA
(85) 2.
KOPRIVNJAK Nika CRO-MET CRO ZAGREB
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(86) 1.
RAŠČIĆ Ermin BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
 
WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(87) 1.
ERJAVEC Urša SLO-KRA SLO KRANJ
(88) 2.
HYMPANOVA Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(89) 1.
GAL Vid SLO-CEL SLO CELJE
(90) 2.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA