Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 23.09. - 25.09.2022
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 7 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 161. | STOROZHUK Amina | UKR-KYIV | 1:48.784 | ||
2 | (2) | 82. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:49.135 | ||
3 | (4) | 120. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 1:52.134 | ||
4 | (3) | 138. | BURDELAKOVA Kristina | SVK-PRK | 1:52.245 | ||
5 | (5) | 8. | RUDNICKA Lena | POL-ASRNC | 1:52.534 | ||
6 | (6) | 83. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 1:55.183 | ||
RACE: 8 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 84. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:59.882 | ||
2 | (2) | 85. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 2:00.009 | ||
3 | (4) | 6. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 2:01.056 | ||
4 | (3) | 121. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 2:05.258 | ||
5 | (5) | 26. | WAWER Julia | POL-GIZ | 2:05.278 | ||
6 | (6) | 42. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 2:07.666 | ||
RACE: 9 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 25. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 2:02.385 | ||
2 | (2) | 145. | STOFANOVA Sofia | SVK-SKMA | 2:03.730 | ||
3 | (4) | 105. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 2:03.840 | ||
4 | (3) | 24. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 2:10.015 | ||
5 | (5) | 139. | POTOCNAKOVA Sofia | SVK-PRK | 2:10.082 | ||
6 | (6) | 5. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 2:10.899 | ||
- | (7) | 7. | NOWAK Agata | POL-ASRNC | - | impeding | |
RACE: 10 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 67. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 2:03.121 | ||
2 | (1) | 43. | MANACHES Dominika | POL-JUV | 2:07.223 | ||
3 | (6) | 81. | HABERA Roksana | POL-ORL | 2:08.298 | ||
4 | (4) | 144. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 2:09.874 | ||
5 | (5) | 80. | CHILARSKA Oliwia | POL-ORL | 2:17.243 | ||
6 | (2) | 122. | SKARŻYŃSKA Anna | POL-UKSJB | 2:23.869 | ||
JUNIOR D GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 19 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 5. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 2:02.598 | ||
2 | (2) | 24. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 2:07.219 | ||
3 | (1) | 144. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 2:09.683 | ||
4 | (5) | 80. | CHILARSKA Oliwia | POL-ORL | 2:09.964 | ||
5 | (6) | 122. | SKARŻYŃSKA Anna | POL-UKSJB | 2:20.315 | ||
6 | (3) | 139. | POTOCNAKOVA Sofia | SVK-PRK | 2:28.438 | ||
RACE: 20 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 25. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 1:58.905 | ||
2 | (2) | 67. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 2:00.007 | ||
3 | (3) | 145. | STOFANOVA Sofia | SVK-SKMA | 2:01.603 | ||
4 | (4) | 105. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 2:03.116 | ||
5 | (6) | 81. | HABERA Roksana | POL-ORL | 2:06.366 | ||
6 | (5) | 43. | MANACHES Dominika | POL-JUV | 2:37.916 | ||
RACE: 21 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 138. | BURDELAKOVA Kristina | SVK-PRK | 1:55.532 | ||
2 | (5) | 26. | WAWER Julia | POL-GIZ | 1:56.520 | ||
3 | (3) | 83. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 1:56.757 | ||
4 | (2) | 8. | RUDNICKA Lena | POL-ASRNC | 1:56.759 | ||
5 | (4) | 121. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 1:57.630 | ||
6 | (6) | 42. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 1:58.825 | ||
RACE: 22 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 161. | STOROZHUK Amina | UKR-KYIV | 1:43.843 | ||
2 | (5) | 85. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:44.556 | ||
3 | (2) | 82. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:44.672 | ||
4 | (4) | 84. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:46.477 | ||
5 | (6) | 6. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 1:46.568 | ||
6 | (3) | 120. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 1:48.102 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 23.09. - 25.09.2022
Distance Classification
JUNIOR D GIRLS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
F | ||||||||||
1. | A | 1. | 161. | STOROZHUK Amina | UKR-KYIV | 34 | 1 | 1:43.843 | ||
2. | A | 2. | 85. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 21 | 2 | 1:44.556 | ||
3. | A | 3. | 82. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 13 | 3 | 1:44.672 | ||
4. | A | 4. | 84. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 8 | 4 | 1:46.477 | ||
5. | A | 5. | 6. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 5 | 5 | 1:46.568 | ||
6. | A | 6. | 120. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:48.102 | ||
7. | B | 1. | 138. | BURDELAKOVA Kristina | SVK-PRK | 2 | 7 | 1:52.245 | ||
8. | B | 2. | 26. | WAWER Julia | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:56.520 | ||
9. | B | 3. | 83. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 9 | 1:55.183 | |||
10. | B | 4. | 8. | RUDNICKA Lena | POL-ASRNC | 10 | 1:52.534 | |||
11. | B | 5. | 121. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 11 | 1:57.630 | |||
12. | B | 6. | 42. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 12 | 1:58.825 | |||
13. | C | 1. | 25. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 13 | 1:58.905 | |||
14. | C | 2. | 67. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 14 | 2:00.007 | |||
15. | C | 3. | 145. | STOFANOVA Sofia | SVK-SKMA | 15 | 2:01.603 | |||
16. | C | 4. | 105. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 16 | 2:03.116 | |||
17. | C | 5. | 81. | HABERA Roksana | POL-ORL | 17 | 2:06.366 | |||
18. | C | 6. | 43. | MANACHES Dominika | POL-JUV | 18 | 2:07.223 | |||
19. | D | 1. | 5. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 19 | 2:02.598 | |||
20. | D | 2. | 24. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 20 | 2:07.219 | |||
21. | D | 3. | 144. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 21 | 2:09.683 | |||
22. | D | 4. | 80. | CHILARSKA Oliwia | POL-ORL | 22 | 2:09.964 | |||
23. | D | 5. | 122. | SKARŻYŃSKA Anna | POL-UKSJB | 23 | 2:20.315 | |||
24. | D | 6. | 139. | POTOCNAKOVA Sofia | SVK-PRK | 24 | 2:10.082 | |||
H | ||||||||||
25. | B | PEN | 7. | NOWAK Agata | POL-ASRNC | 25 | NO TIME |