Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 1 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 89. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 1:06.358 | ||
2 | (2) | 123. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | 1:08.870 | ||
3 | (1) | 152. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | 1:11.954 | advanced | |
4 | (5) | 129. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | 1:13.636 | ||
5 | (3) | 169. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 1:37.212 | ||
RACE: 2 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 1:08.454 | ||
2 | (4) | 147. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 1:09.684 | ||
3 | (5) | 127. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | 1:13.516 | ||
4 | (2) | 122. | GRABOWICZ (2) Emilia | POL-UKSJB | 1:15.148 | ||
5 | (6) | 87. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:15.897 | ||
6 | (1) | 173. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:31.944 | ||
RACE: 3 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 1:00.235 | ||
2 | (4) | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:01.630 | ||
3 | (5) | 149. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | 1:07.617 | ||
4 | (3) | 148. | GROCHOWSKA Magdalena | POL-UKSSB | 1:13.609 | ||
5 | (1) | 171. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 1:13.856 | ||
- | (2) | 121. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | - | 2 false starts | |
RACE: 4 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:01.931 | ||
2 | (6) | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 1:07.108 | ||
3 | (2) | 165. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 1:08.939 | ||
4 | (3) | 128. | SZYMCZUK Emilia | POL-UKSJB | 1:09.879 | ||
5 | (1) | 172. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 1:17.747 | ||
6 | (5) | 150. | KORZYŃSKA Lena | POL-UKSSB | 1:32.374 | ||
RACE: 5 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:00.328 | ||
2 | (5) | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 1:04.154 | ||
3 | (3) | 124. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | 1:04.603 | ||
4 | (1) | 151. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 1:07.593 | ||
5 | (2) | 170. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 1:30.350 | ||
JUNIOR E GIRLS PÓŁFINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 16 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 59.251 | ||
2 | (3) | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:00.612 | ||
3 | (2) | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:00.905 | ||
4 | (4) | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 1:03.005 | ||
5 | (6) | 147. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 1:13.681 | ||
6 | (5) | 124. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | 1:17.951 | ||
RACE: 17 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 59.152 | ||
2 | (3) | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 1:03.372 | ||
3 | (5) | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 1:07.488 | ||
4 | (4) | 149. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | 1:07.690 | ||
5 | (6) | 123. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | 1:19.278 | ||
6 | (2) | 89. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 1:32.366 | ||
- | (7) | 152. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | - | no start | |
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 25 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 57.213 | ||
2 | (1) | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 58.585 | ||
3 | (3) | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 58.608 | ||
4 | (6) | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 1:00.608 | ||
5 | (4) | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:01.205 | ||
6 | (5) | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 1:14.258 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 34 | 1 | 0:57.213 | |||
2. | 2. | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 21 | 2 | 0:58.585 | |||
3. | 3. | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:58.608 | |||
4. | 4. | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 8 | 4 | 1:00.608 | |||
5. | 5. | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 5 | 5 | 1:00.905 | |||
6. | 6. | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:03.372 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. | 4. | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 7 | 1:03.005 | ||||
8. | 4. | 149. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | 8 | 1:07.617 | ||||
9. | 5. | 123. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | 9 | 1:08.870 | ||||
10. | 5. | 147. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 10 | 1:09.684 | ||||
11. | 6. | 89. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 11 | 1:06.358 | ||||
12. | 6. | 124. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | 12 | 1:04.603 | ||||
13. | - | 152. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | 13 | 1:11.954 | ||||
SERIE | ||||||||||
14. | 3. | 165. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 14 | 1:08.939 | ||||
15. | 3. | 127. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | 15 | 1:13.516 | ||||
16. | 4. | 151. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 16 | 1:07.593 | ||||
17. | 4. | 128. | SZYMCZUK Emilia | POL-UKSJB | 17 | 1:09.879 | ||||
18. | 4. | 148. | GROCHOWSKA Magdalena | POL-UKSSB | 18 | 1:13.609 | ||||
19. | 4. | 129. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | 19 | 1:13.636 | ||||
20. | 4. | 122. | GRABOWICZ (2) Emilia | POL-UKSJB | 20 | 1:15.148 | ||||
21. | 5. | 171. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 21 | 1:13.856 | ||||
22. | 5. | 87. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 22 | 1:15.897 | ||||
23. | 5. | 172. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 23 | 1:17.747 | ||||
24. | 5. | 170. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 24 | 1:30.350 | ||||
25. | 5. | 169. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 25 | 1:37.212 | ||||
26. | 6. | 173. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 26 | 1:31.944 | ||||
27. | 6. | 150. | KORZYŃSKA Lena | POL-UKSSB | 27 | 1:32.374 | ||||
- | 121. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | 29 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
1. (11.) | 6. | 89. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 11 | 1:06.358 | ||||
SERIE | ||||||||||
2. (22.) | 5. | 87. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 22 | 1:15.897 | ||||
3. (25.) | 5. | 169. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 25 | 1:37.212 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 34 | 1 | 0:57.213 | |||
2. (2.) | 2. | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 21 | 2 | 0:58.585 | |||
3. (3.) | 3. | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:58.608 | |||
4. (4.) | 4. | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 8 | 4 | 1:00.608 | |||
5. (5.) | 5. | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 5 | 5 | 1:00.905 | |||
6. (6.) | 6. | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:03.372 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. (7.) | 4. | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 7 | 1:03.005 | ||||
8. (8.) | 4. | 149. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | 8 | 1:07.617 | ||||
9. (9.) | 5. | 123. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | 9 | 1:08.870 | ||||
10. (10.) | 5. | 147. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 10 | 1:09.684 | ||||
11. (12.) | 6. | 124. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | 12 | 1:04.603 | ||||
12. (13.) | - | 152. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | 13 | 1:11.954 | ||||
SERIE | ||||||||||
13. (14.) | 3. | 165. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 14 | 1:08.939 | ||||
14. (15.) | 3. | 127. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | 15 | 1:13.516 | ||||
15. (16.) | 4. | 151. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 16 | 1:07.593 | ||||
16. (17.) | 4. | 128. | SZYMCZUK Emilia | POL-UKSJB | 17 | 1:09.879 | ||||
17. (18.) | 4. | 148. | GROCHOWSKA Magdalena | POL-UKSSB | 18 | 1:13.609 | ||||
18. (19.) | 4. | 129. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | 19 | 1:13.636 | ||||
19. (20.) | 4. | 122. | GRABOWICZ (2) Emilia | POL-UKSJB | 20 | 1:15.148 | ||||
20. (21.) | 5. | 171. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 21 | 1:13.856 | ||||
21. (23.) | 5. | 172. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 23 | 1:17.747 | ||||
22. (24.) | 5. | 170. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 24 | 1:30.350 | ||||
23. (26.) | 6. | 173. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 26 | 1:31.944 | ||||
24. (27.) | 6. | 150. | KORZYŃSKA Lena | POL-UKSSB | 27 | 1:32.374 | ||||
- | - | 121. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | 29 | ----- |