Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS SERIE 333 m | |||||||
RACE: 64 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 39.867 | ||
2 | (1) | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 45.562 | ||
3 | (4) | 128. | SZYMCZUK Emilia | POL-UKSJB | 46.959 | ||
4 | (3) | 147. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 47.627 | ||
- | (2) | 150. | KORZYŃSKA Lena | POL-UKSSB | - | off track | |
- | (5) | 172. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | - | off track | |
RACE: 65 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 42.372 | ||
2 | (2) | 165. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 44.679 | ||
3 | (3) | 151. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 44.800 | ||
4 | (1) | 170. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 58.413 | ||
5 | (5) | 123. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | 59.324 | ||
RACE: 66 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 40.691 | ||
2 | (6) | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 43.005 | ||
3 | (4) | 122. | GRABOWICZ (2) Emilia | POL-UKSJB | 44.453 | ||
4 | (2) | 149. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | 44.841 | ||
5 | (1) | 171. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 48.080 | ||
- | (3) | 87. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | - | no start | |
RACE: 67 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 40.258 | ||
2 | (5) | 127. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | 40.467 | ||
3 | (3) | 173. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 48.166 | ||
- | (1) | 124. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | - | off track | |
- | (4) | 152. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | - | no start | |
RACE: 68 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 129. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | 40.857 | ||
2 | (2) | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 41.132 | ||
3 | (6) | 148. | GROCHOWSKA Magdalena | POL-UKSSB | 50.536 | ||
4 | (5) | 121. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | 52.448 | ||
5 | (4) | 89. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 53.950 | ||
6 | (3) | 169. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 56.424 | ||
JUNIOR E GIRLS PÓŁFINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 171 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 39.911 | ||
2 | (3) | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 39.971 | ||
3 | (2) | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 40.290 | ||
4 | (5) | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 44.443 | ||
5 | (4) | 165. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 1:03.277 | ||
RACE: 172 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 38.943 | ||
2 | (1) | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 39.045 | ||
3 | (4) | 129. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | 39.470 | ||
4 | (3) | 127. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | 40.330 | ||
5 | (5) | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 42.500 | ||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 187 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 38.898 | ||
2 | (3) | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 39.384 | ||
3 | (2) | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 39.413 | ||
4 | (4) | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 48.761 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 34 | 1 | 0:38.898 | |||
2. | 2. | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 21 | 2 | 0:39.384 | |||
3. | 3. | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:39.045 | |||
4. | 4. | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 8 | 4 | 0:39.971 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
5. | 3. | 129. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | 5 | 0:39.470 | ||||
6. | 3. | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 6 | 0:40.290 | ||||
7. | 4. | 127. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | 7 | 0:40.330 | ||||
8. | 4. | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 8 | 0:44.443 | ||||
9. | 5. | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 9 | 0:42.500 | ||||
10. | 5. | 165. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 10 | 0:44.679 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 122. | GRABOWICZ (2) Emilia | POL-UKSJB | 11 | 0:44.453 | ||||
12. | 3. | 151. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 12 | 0:44.800 | ||||
13. | 3. | 128. | SZYMCZUK Emilia | POL-UKSJB | 13 | 0:46.959 | ||||
14. | 3. | 173. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 14 | 0:48.166 | ||||
15. | 3. | 148. | GROCHOWSKA Magdalena | POL-UKSSB | 15 | 0:50.536 | ||||
16. | 4. | 149. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | 16 | 0:44.841 | ||||
17. | 4. | 147. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 17 | 0:47.627 | ||||
18. | 4. | 121. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | 18 | 0:52.448 | ||||
19. | 4. | 170. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 19 | 0:58.413 | ||||
20. | 5. | 171. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 20 | 0:48.080 | ||||
21. | 5. | 89. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 21 | 0:53.950 | ||||
22. | 5. | 123. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | 22 | 0:59.324 | ||||
23. | 6. | 169. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 23 | 0:56.424 | ||||
- | 150. | KORZYŃSKA Lena | POL-UKSSB | 29 | ----- | |||||
- | 152. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | 29 | ----- | |||||
- | 87. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 29 | ----- | |||||
- | 172. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 29 | ----- | |||||
- | 124. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | 29 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
SERIE | ||||||||||
1. (21.) | 5. | 89. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 21 | 0:53.950 | ||||
2. (23.) | 6. | 169. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 23 | 0:56.424 | ||||
- | - | 87. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 29 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 18. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 34 | 1 | 0:38.898 | |||
2. (2.) | 2. | 93. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 21 | 2 | 0:39.384 | |||
3. (3.) | 3. | 94. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:39.045 | |||
4. (4.) | 4. | 130. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | 8 | 4 | 0:39.971 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
5. (5.) | 3. | 129. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | 5 | 0:39.470 | ||||
6. (6.) | 3. | 95. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 6 | 0:40.290 | ||||
7. (7.) | 4. | 127. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | 7 | 0:40.330 | ||||
8. (8.) | 4. | 125. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | 8 | 0:44.443 | ||||
9. (9.) | 5. | 126. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | 9 | 0:42.500 | ||||
10. (10.) | 5. | 165. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 10 | 0:44.679 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. (11.) | 3. | 122. | GRABOWICZ (2) Emilia | POL-UKSJB | 11 | 0:44.453 | ||||
12. (12.) | 3. | 151. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 12 | 0:44.800 | ||||
13. (13.) | 3. | 128. | SZYMCZUK Emilia | POL-UKSJB | 13 | 0:46.959 | ||||
14. (14.) | 3. | 173. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 14 | 0:48.166 | ||||
15. (15.) | 3. | 148. | GROCHOWSKA Magdalena | POL-UKSSB | 15 | 0:50.536 | ||||
16. (16.) | 4. | 149. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | 16 | 0:44.841 | ||||
17. (17.) | 4. | 147. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 17 | 0:47.627 | ||||
18. (18.) | 4. | 121. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | 18 | 0:52.448 | ||||
19. (19.) | 4. | 170. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 19 | 0:58.413 | ||||
20. (20.) | 5. | 171. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 20 | 0:48.080 | ||||
21. (22.) | 5. | 123. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | 22 | 0:59.324 | ||||
- | - | 150. | KORZYŃSKA Lena | POL-UKSSB | 29 | ----- | ||||
- | - | 152. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | 29 | ----- | ||||
- | - | 172. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 29 | ----- | ||||
- | - | 124. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | 29 | ----- |