Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 03.02. - 05.02.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1500 m | |||||||
RACE: 138 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 2:33.072 | ||
2 | (3) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 2:33.485 | ||
3 | (4) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:34.076 | ||
4 | (6) | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:36.368 | ||
5 | (7) | 1052. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 2:42.839 | ||
6 | (2) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 3:28.438 | ||
- | (5) | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | - | impeding | |
RACE: 139 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:59.050 | ||
2 | (6) | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 3:02.873 | ||
3 | (4) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 3:14.004 | ||
4 | (1) | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 3:14.557 | advanced->to A | |
5 | (8) | 1031. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 4:36.533 | ||
6 | (7) | 1032. | OLEJNICZAK Filip | POL-BLYSKD | 4:38.716 | ||
- | (2) | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | - | impeding | |
- | (3) | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | - | impeding | |
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 153 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 2:41.806 | ||
2 | (1) | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:41.853 | ||
3 | (2) | 1052. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 2:41.987 | ||
4 | (5) | 1032. | OLEJNICZAK Filip | POL-BLYSKD | 4:11.168 | ||
5 | (4) | 1031. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 4:11.539 | ||
RACE: 154 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (7) | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:31.380 | ||
2 | (2) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 2:36.385 | ||
3 | (5) | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2:39.204 | ||
4 | (6) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:39.459 | ||
5 | (4) | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:53.665 | ||
6 | (3) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 3:04.228 | ||
- | (1) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | - | impeding | |
2. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 169 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 48.541 | ||
2 | (3) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 48.773 | ||
3 | (2) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 48.906 | ||
4 | (1) | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:08.874 | ||
5 | (4) | 1052. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
RACE: 170 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 47.899 | ||
2 | (2) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 48.126 | ||
3 | (3) | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 48.397 | ||
4 | (4) | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 51.022 | ||
5 | (5) | 1032. | OLEJNICZAK Filip | POL-BLYSKD | 1:25.531 | ||
RACE: 171 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 47.361 | ||
2 | (2) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 47.458 | ||
3 | (3) | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | 48.619 | ||
4 | (4) | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 50.675 | ||
5 | (5) | 1031. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 1:20.829 | ||
JUNIOR C BOYS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 189 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 47.204 | ||
2 | (2) | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 48.674 | ||
3 | (3) | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 48.711 | ||
4 | (5) | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:08.741 | ||
5 | (4) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 1:23.364 | ||
RACE: 190 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 47.318 | ||
2 | (2) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 47.441 | ||
3 | (3) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 47.500 | ||
4 | (5) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 47.679 | ||
5 | (4) | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | 47.698 | ||
JUNIOR C BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 203 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 46.689 | ||
2 | (1) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 46.720 | ||
3 | (3) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 47.876 | ||
4 | (5) | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 48.885 | ||
- | (4) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | - | false start | |
RACE: 204 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 49.546 | ||
2 | (4) | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 51.255 | ||
3 | (2) | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | 57.197 | ||
4 | (3) | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:12.941 | ||
- | (1) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | - | impeding | |
RACE: 205 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 47.272 | ||
2 | (1) | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 48.786 | ||
3 | (5) | 1052. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 49.009 | ||
4 | (4) | 1032. | OLEJNICZAK Filip | POL-BLYSKD | 1:18.517 | ||
5 | (3) | 1031. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 1:19.072 | ||
3. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 224 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:43.888 | ||
2 | (2) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:44.076 | ||
3 | (4) | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:44.866 | ||
4 | (3) | 1052. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:45.125 | ||
5 | (5) | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:45.826 | ||
RACE: 225 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:53.321 | ||
2 | (2) | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:53.398 | ||
3 | (3) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:53.536 | ||
4 | (4) | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:53.830 | ||
5 | (5) | 1032. | OLEJNICZAK Filip | POL-BLYSKD | 3:08.102 | ||
RACE: 226 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 1:42.745 | ||
2 | (2) | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:42.826 | ||
3 | (1) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 1:43.309 | ||
4 | (4) | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:44.276 | ||
5 | (5) | 1031. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 2:48.309 | ||
JUNIOR C BOYS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 243 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
2 | (5) | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
3 | (1) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | NO TIME | finished adv. | |
4 | (2) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | NO TIME | finished | |
5 | (3) | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | NO TIME | finished | |
RACE: 244 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:37.409 | ||
2 | (1) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 1:37.511 | ||
3 | (3) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:39.332 | ||
4 | (4) | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:40.427 | ||
5 | (5) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:42.129 | ||
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 257 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:38.688 | ||
2 | (5) | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 1:38.832 | ||
3 | (4) | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:39.748 | ||
4 | (3) | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 1:40.130 | ||
5 | (6) | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:40.244 | ||
6 | (2) | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:25.336 | ||
RACE: 258 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:49.190 | ||
2 | (4) | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:49.277 | ||
3 | (2) | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:49.651 | ||
4 | (3) | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:49.701 | ||
RACE: 259 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:41.007 | ||
2 | (1) | 1052. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:41.371 | ||
3 | (2) | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:41.567 | ||
4 | (4) | 1031. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 2:37.377 | ||
5 | (5) | 1032. | OLEJNICZAK Filip | POL-BLYSKD | 2:39.308 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 03.02. - 05.02.2023
Overall Classification
JUNIOR C BOYS | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 1050. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 13. 1. 1. | 68 | 15 | |
2. | 1069. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 8. 2. 2. | 43 | 12 | |
3. | 1087. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1. 11. 6. | 37 | 18 | |
4. | 1014. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 2. 3. 7. | 36 | 12 | |
5. | 1104. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 3. 7. 13. | 15 | 23 | |
6. | 1068. | ETEL Szymon | POL-JUV | 13. 8. 3. | 14 | 24 | |
7. | 1015. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 7. 6. 4. | 13 | 17 | |
8. | 1105. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 4. 10. 5. | 13 | 19 | |
9. | 1088. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 6. 5. 8. | 9 | 19 | |
10. | 1095. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 13. 4. 9. | 8 | 26 | |
11. | 1094. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 5. 9. 11. | 5 | 25 | |
12. | 1051. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 9. 12. 10. | 31 | ||
13. | 1052. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 10. 13. 12. | 35 | ||
14. | 1032. | OLEJNICZAK Filip | POL-BLYSKD | 11. 14. 15. | 40 | ||
15. | 1031. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 12. 15. 14. | 41 |