Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021
Heat Results
2. Distance | |||||||
DIVISION 2 SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 54 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 1:55.223 | ||
2 | (2) | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 1:55.327 | ||
3 | (1) | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:55.491 | ||
4 | (4) | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:57.584 | ||
RACE: 55 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:13.019 | ||
2 | (1) | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 2:13.096 | ||
3 | (2) | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 2:13.476 | ||
4 | (4) | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 2:16.308 | ||
RACE: 56 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 1:51.243 | ||
2 | (4) | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:51.912 | ||
3 | (3) | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:52.000 | ||
4 | (2) | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:53.304 | ||
RACE: 57 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 1:40.483 | ||
2 | (1) | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:41.299 | ||
3 | (2) | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:42.512 | ||
4 | (3) | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 1:48.822 | ||
RACE: 58 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | 1:47.635 | ||
2 | (3) | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:48.558 | ||
3 | (4) | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:49.290 | ||
4 | (2) | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 2:12.882 | ||
- | (1) | 53. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | - | no start | |
DIVISION 2 PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 68 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 1:46.066 | ||
2 | (5) | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:46.101 | ||
3 | (1) | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 1:46.130 | ||
4 | (4) | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 1:46.391 | ||
5 | (2) | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:46.715 | ||
RACE: 69 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:46.047 | ||
2 | (2) | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | 1:46.229 | ||
3 | (4) | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 1:46.992 | ||
4 | (1) | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:47.246 | ||
5 | (3) | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:49.161 | ||
RACE: 70 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 2:02.996 | ||
2 | (2) | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 2:03.070 | ||
3 | (5) | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 2:03.523 | ||
4 | (3) | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 2:04.251 | ||
5 | (4) | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 2:39.377 | ||
RACE: 71 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:57.926 | ||
2 | (1) | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 1:58.061 | ||
3 | (5) | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:59.006 | ||
4 | (4) | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:59.154 | ||
5 | (3) | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:59.385 | ||
DIVISION 2 FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 83 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:39.822 | ||
2 | (4) | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 1:39.874 | ||
3 | (3) | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:40.549 | ||
4 | (2) | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 1:46.654 | ||
5 | (5) | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | NO TIME | finished | |
RACE: 84 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:46.079 | ||
2 | (4) | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:47.218 | ||
3 | (1) | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 1:47.460 | ||
4 | (3) | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 1:47.487 | ||
5 | (2) | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:47.752 | ||
RACE: 85 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:45.300 | ||
2 | (5) | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:45.337 | ||
3 | (2) | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 1:48.624 | ||
4 | (1) | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:48.668 | ||
5 | (3) | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:50.999 | ||
RACE: 86 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:55.756 | ||
2 | (1) | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:56.017 | ||
3 | (2) | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:56.730 | ||
4 | (5) | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:58.245 | ||
- | (3) | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | - | no start |
Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021
Distance Classification
DIVISION 2 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 34 | 1 | 1:39.822 | ||
2. | A | 2. | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 21 | 2 | 1:39.874 | ||
3. | A | 3. | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 13 | 3 | 1:40.549 | ||
4. | A | 4. | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 8 | 4 | 1:46.066 | ||
5. | A | 5. | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | 5 | 5 | 1:46.229 | ||
6. | B | 1. | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 3 | 6 | 1:46.079 | ||
7. | B | 2. | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 2 | 7 | 1:41.299 | ||
8. | B | 3. | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 1 | 8 | 1:46.391 | ||
9. | B | 4. | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 9 | 1:46.992 | |||
10. | B | 5. | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 10 | 1:46.715 | |||
11. | C | 1. | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 11 | 1:42.512 | |||
12. | C | 2. | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 12 | 1:45.337 | |||
13. | C | 3. | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 13 | 1:48.624 | |||
14. | C | 4. | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 14 | 1:48.668 | |||
15. | C | 5. | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 15 | 1:50.999 | |||
16. | D | 1. | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 16 | 1:55.756 | |||
17. | D | 2. | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 17 | 1:53.304 | |||
18. | D | 3. | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 18 | 1:52.000 | |||
19. | D | 4. | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 19 | 1:58.245 | |||
20. | D | - | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 20 | 2:03.523 | |||
SERIE | ||||||||||
A | - | 53. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 21 | NO TIME |