Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021
Heat Results
1. Distance | |||||||
DIVISION 2 SERIE 500 m | |||||||
RACE: 6 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 50.351 | ||
2 | (1) | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 51.278 | ||
3 | (2) | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 1:48.828 | advanced->to A | |
- | (3) | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | - | impeding | |
- | (5) | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | - | impeding | |
RACE: 7 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 46.981 | ||
2 | (4) | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 47.161 | ||
3 | (2) | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 50.378 | ||
4 | (3) | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:15.744 | ||
RACE: 8 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | 47.308 | ||
2 | (1) | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 47.434 | ||
3 | (3) | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 50.522 | ||
4 | (4) | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 50.565 | ||
RACE: 9 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 48.114 | ||
2 | (3) | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 48.170 | ||
3 | (2) | 53. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 48.330 | ||
4 | (4) | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 48.991 | ||
RACE: 10 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 48.446 | ||
2 | (1) | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 49.160 | ||
3 | (3) | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 49.699 | ||
4 | (2) | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 51.419 | ||
DIVISION 2 PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 21 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 48.176 | ||
2 | (3) | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 48.185 | ||
3 | (5) | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 48.385 | ||
4 | (2) | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 48.632 | ||
5 | (4) | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 48.971 | ||
RACE: 22 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 47.611 | ||
2 | (1) | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 47.759 | ||
3 | (2) | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | 47.832 | ||
4 | (4) | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 48.164 | ||
RACE: 23 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 47.996 | ||
2 | (1) | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 49.164 | ||
3 | (4) | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 49.410 | ||
4 | (3) | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 51.438 | ||
RACE: 24 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 50.064 | ||
2 | (4) | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 50.159 | ||
3 | (3) | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 50.623 | ||
4 | (1) | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 50.920 | ||
RACE: 25 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 53. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 49.586 | ||
2 | (4) | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 49.743 | ||
3 | (2) | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 49.798 | ||
4 | (3) | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:18.225 | ||
DIVISION 2 FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 38 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 47.608 | ||
2 | (3) | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 47.720 | ||
3 | (4) | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 48.470 | ||
- | (2) | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | - | false start | |
RACE: 39 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | 47.912 | ||
2 | (2) | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 48.508 | ||
3 | (3) | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 48.612 | ||
4 | (4) | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 49.402 | ||
5 | (5) | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:06.629 | ||
RACE: 40 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 48.813 | ||
2 | (3) | 53. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 48.901 | ||
3 | (4) | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 49.729 | ||
4 | (2) | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 51.231 | ||
RACE: 41 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 48.576 | ||
2 | (3) | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 48.936 | ||
3 | (4) | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 49.096 | ||
4 | (1) | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 49.163 | ||
RACE: 42 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:00.805 | ||
2 | (3) | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:01.645 | ||
3 | (2) | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:10.307 | ||
4 | (4) | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:12.199 |
Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021
Distance Classification
DIVISION 2 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 54. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 34 | 1 | 0:47.434 | ||
2. | A | 2. | 3. | VREULS Noel | POL-AZSO | 21 | 2 | 0:46.981 | ||
3. | A | 3. | 30. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 13 | 3 | 0:48.185 | ||
4. | A | - | 28. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 5 | 4 | 0:47.161 | ||
5. | B | 1. | 27. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | 5 | 5 | 0:47.308 | ||
6. | B | 2. | 29. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 3 | 6 | 0:48.114 | ||
7. | B | 3. | 20. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 2 | 7 | 0:48.385 | ||
8. | B | 4. | 10. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1 | 8 | 0:48.170 | ||
9. | B | 5. | 60. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 9 | 0:48.971 | |||
10. | C | 1. | 56. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 10 | 0:47.996 | |||
11. | C | 2. | 53. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 11 | 0:48.330 | |||
12. | C | 3. | 7. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 12 | 0:49.729 | |||
13. | C | 4. | 51. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 13 | 0:48.991 | |||
14. | D | 1. | 55. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 14 | 0:48.576 | |||
15. | D | 2. | 46. | BOOS Amelia | POL-ORL | 15 | 0:48.936 | |||
16. | D | 3. | 68. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 16 | 0:49.096 | |||
17. | D | 4. | 70. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 17 | 0:49.163 | |||
18. | E | 1. | 52. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 18 | 0:50.623 | |||
19. | E | 2. | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 19 | 0:50.522 | |||
20. | E | 3. | 47. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 20 | 0:50.378 | |||
21. | E | 4. | 59. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 21 | 0:51.419 |