Czech Open, Benatky nad Jizerou, CZE, 17.10. - 18.10.2020


List of Entries per Category


 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
BOHDAN Daniel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(2) 2.
MĚSÍČEK Jakub CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(3) 3.
MOROZ Nicolas CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(5) 2.
MOROZOVÁ Mia CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(6) 3.
NĚMCOVÁ Beata CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(7) 4.
ZBOŘILOVÁ Barbora CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(8) 5.
JEDLIČKOVÁ Eva CZE-NACH CZE NÁCHOD
(9) 6.
ŠVORCOVÁ Eliška Klára CZE-NACH CZE NÁCHOD
(10) 7.
WEISSOVÁ Natálie CZE-NACH CZE NÁCHOD
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(12) 2.
NĚMCOVÁ Stella CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(13) 3.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(14) 4.
PNOVSKA Julie CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(15) 5.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(16) 6.
PASLER Adam CZE-NACH CZE NÁCHOD
(17) 7.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(18) 8.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(19) 9.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(20) 10.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(21) 11.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(22) 12.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(23) 1.
HRADSKÝ David CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(24) 2.
MUCHKA František CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(25) 3.
JEDLIČKA Kamil CZE-NACH CZE NÁCHOD
(26) 4.
ŠVORC Ondřej Jiří CZE-NACH CZE NÁCHOD
(27) 5.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(28) 1.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(29) 2.
HLŮŠKOVÁ Sára CZE-NACH CZE NÁCHOD
(30) 3.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(31) 4.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(32) 5.
KUNSTMÜLLEROVÁ Nina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(33) 6.
BOOS Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(34) 7.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(35) 8.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(36) 9.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(37) 1.
KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(38) 2.
KRAJ Tadeáš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(39) 3.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(40) 4.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(41) 5.
BEDNARZ Jakub POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(42) 6.
ŁAMASZ Adam POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(43) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(44) 2.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(45) 3.
GAJDOŠOVÁ Eliška CZE-NACH CZE NÁCHOD
(46) 4.
HYLLEOVÁ Jolana CZE-NACH CZE NÁCHOD
(47) 5.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(48) 6.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(49) 7.
KUHNT Paula GER-EVD GER DRESDEN
(50) 8.
STOLLENWERK Allegra GER-EVD GER DRESDEN
(51) 9.
WEBER Katharina GER-EVD GER DRESDEN
(52) 10.
GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(53) 1.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(54) 2.
BEETZ Samuel GER-EVD GER DRESDEN
(55) 3.
BORINSKI William GER-EVD GER DRESDEN
(56) 4.
JAHN Brandon GER-EVD GER DRESDEN
(57) 5.
KOCH Emil GER-EVD GER DRESDEN
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(58) 1.
YAKIMOVA Anna BUL-SCDS BUL SOFIA
(59) 2.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(60) 3.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(61) 4.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(62) 5.
SEJPALOVÁ-HRUZOVÁ Michaela CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(63) 6.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(64) 7.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(65) 8.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(66) 9.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(67) 10.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(68) 11.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(69) 12.
BABER Anna Marie GER-EVD GER DRESDEN
(70) 13.
HARTMANN Marie-Luise GER-EVD GER DRESDEN
(71) 14.
JUNG Myeongbi GER-EVD GER DRESDEN
(72) 15.
MOESKE Betty GER-EVD GER DRESDEN
(73) 16.
ROTHE Svea GER-EVD GER DRESDEN
(74) 17.
WENIGER Candy GER-EVD GER DRESDEN
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(75) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(76) 2.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(77) 3.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(78) 4.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(79) 5.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(80) 6.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(81) 7.
FAJKUS Radek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(82) 8.
PROKOP Michal CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(83) 9.
SEJPAL Zdenek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(84) 10.
DÖHRING Leon GER-EVD GER DRESDEN
(85) 11.
FÜSSINGER Samuel GER-EVD GER DRESDEN
(86) 12.
HAMMERMÜLLER Jonas GER-EVD GER DRESDEN
(87) 13.
KOBUCH Lukas GER-EVD GER DRESDEN
(88) 14.
PFROPPER Clemens GER-EVD GER DRESDEN
(89) 15.
SCHLOSSARECK Rafael GER-EVD GER DRESDEN