Baltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
LAZAREVA POLINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(2) 2.
MINAKOVA ANASTASIIA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(3) 3.
VANIATKINA Uliana RUS-KAL RUS KALININGRAD
(4) 4.
VELMIAKINA Diana RUS-KAL RUS KALININGRAD
(5) 5.
LAVRINIENKO Melania RUS-KOL RUS MOSCOW
(6) 6.
LVOVA KSENIIA RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(7) 7.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(8) 1.
VACIETIS Edvards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(9) 2.
CHEBYKIN DENIS RUS-KAL RUS KALININGRAD
(10) 3.
CHERNIAVSKIY Lev RUS-KAL RUS KALININGRAD
(11) 4.
EREMEIKIN NIKITA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(12) 5.
IARTSEV ARTUR RUS-KAL RUS KALININGRAD
(13) 6.
KOVALERENKO BORIS RUS-KAL RUS KALININGRAD
(14) 7.
SIURSIN ZAKHAR RUS-KAL RUS KALININGRAD
(15) 8.
SLIVKIN ROMAN RUS-KAL RUS KALININGRAD
(16) 9.
TERESHCHENKO Yaroslav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(17) 10.
MAHMUDOV Alimardon RUS-KLIN RUS KLIN
(18) 11.
MAHMUDOV Alisher RUS-KLIN RUS KLIN
(19) 12.
NEDOSENKO Gleb RUS-KLIN RUS KLIN
(20) 13.
MISHIN DANILA RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(21) 14.
ZHOLOBOV ALEKSANDR RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(22) 1.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(23) 2.
SEREDJUKA Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(24) 3.
SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL GIŻYCKO
(25) 4.
ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL OLSZTYN
(26) 5.
BIEŁOWIEŻEC Zuzanna POL-WMKS POL OLSZTYN
(27) 6.
DOMEJKO Alicja POL-WMKS POL OLSZTYN
(28) 7.
BEREGOVAIA SOFIIA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(29) 8.
KHMELEVSKAIA ANASTASIIA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(30) 9.
KOROSTOIANOVA Sofia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(31) 10.
KOVALERENKO SOFIIA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(32) 11.
PETRICHENKO Sofia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(33) 12.
RUDIK Daria RUS-KAL RUS KALININGRAD
(34) 13.
SHPILEVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(35) 14.
AVDIENKO Maria RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(36) 15.
SOSINA Anastasiya RUS-SMO RUS SMOLENSK
(37) 16.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(38) 1.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(39) 2.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(40) 3.
PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL GIŻYCKO
(41) 4.
ACHMETOV Amir RUS-KAL RUS KALININGRAD
(42) 5.
ENKIN BORIS RUS-KAL RUS KALININGRAD
(43) 6.
KOLOBOV DANIIL RUS-KAL RUS KALININGRAD
(44) 7.
KONDRATIEV Nikita RUS-KAL RUS KALININGRAD
(45) 8.
KOZLOV DMITRII RUS-KAL RUS KALININGRAD
(46) 9.
LISIN Aleksandr RUS-KAL RUS KALININGRAD
(47) 10.
SHCHELKUNOV Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(48) 11.
SMIRNOV Viacheslav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(49) 12.
TARASOV Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(50) 13.
TERESHCHENKO Viacheslav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(51) 14.
TYURKIN NIKITA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(52) 15.
ZAKURDAEV VSEVOLOD RUS-KAL RUS KALININGRAD
(53) 16.
ZHUKOV Arsenii RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(55) 2.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(56) 3.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(57) 4.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(58) 5.
SUHANENKOVA Betija Dafne LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(59) 6.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(60) 7.
ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(61) 8.
MAZUR Hanna POL POL POLAND
(62) 9.
ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(63) 10.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(64) 11.
TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL OLSZTYN
(65) 12.
GORBUNOVA Sabina RUS-KAL RUS KALININGRAD
(66) 13.
ILJASHOVA Evgenia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(67) 14.
LISINA Daria RUS-KAL RUS KALININGRAD
(68) 15.
VANYATKINA Taya RUS-KAL RUS KALININGRAD
(69) 16.
ZHEREBEVA Taisiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(70) 17.
KOZYREVA Veronika RUS-SMO RUS SMOLENSK
(71) 18.
TROSHKINA Elika RUS-SMO RUS SMOLENSK
(72) 19.
AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS UFA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(73) 1.
CHUNIKHIN Maxim KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(74) 2.
KOTSKO ARTYOM KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(75) 3.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(76) 4.
SAKSS Kirils LAT-JLSS LAT JELGAVA
(77) 5.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(78) 6.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(79) 7.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(80) 8.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(81) 9.
GRIGALIUNAS Gustis LTU LTU LITHUANIA
(82) 10.
NOWAK Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(83) 11.
MAKUCH Adam POL-JUV POL BIALYSTOK
(84) 12.
PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL BIALYSTOK
(85) 13.
DĘBIŃSKI Bartosz POL POL POLAND
(86) 14.
BELIKOV Ivan RUS-KAL RUS KALININGRAD
(87) 15.
GLAVAN Andrey RUS-KAL RUS KALININGRAD
(88) 16.
GORBUNCHIKOV Maksim RUS-KAL RUS KALININGRAD
(89) 17.
KASIANOVSKI Georgii RUS-KAL RUS KALININGRAD
(90) 18.
LUSHKIN Vitaliy RUS-KAL RUS KALININGRAD
(91) 19.
MESHKOV Pavel RUS-KAL RUS KALININGRAD
(92) 20.
MINENOK Alexey RUS-KAL RUS KALININGRAD
(93) 21.
PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS KALININGRAD
(94) 22.
SENNIKOV Vladimir RUS-KAL RUS KALININGRAD
(95) 23.
ALESHNIKOV Pavel RUS-KLIN RUS KLIN
(96) 24.
KAZMIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(97) 25.
KISELEV  Fedor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(98) 26.
KRAMER Vasilii RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(99) 27.
SHULYAK Sergey RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(100) 28.
SHUMAKOV Mihail RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(101) 29.
SILINSKII EGOR RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(102) 30.
KOZHARSKY Vladimir RUS-SMO RUS SMOLENSK
(103) 31.
LEMESHENKOV Maksim RUS-SMO RUS SMOLENSK
(104) 32.
AMIRKHANOV Tagir RUS-UFA RUS UFA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(105) 1.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(106) 2.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(107) 3.
JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT JELGAVA
(108) 4.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(109) 5.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(110) 6.
GALINA Luiza Marta LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(111) 7.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(112) 8.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(113) 9.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(114) 10.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(115) 11.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(116) 12.
VALKAUSKAITE Kamile LTU LTU LITHUANIA
(117) 13.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(118) 14.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(119) 15.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(120) 16.
GOSK Olga POL-JUV POL BIALYSTOK
(121) 17.
GRYGORUK Magda POL-JUV POL BIALYSTOK
(122) 18.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(123) 19.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(124) 20.
ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(125) 21.
ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL BIALYSTOK
(126) 22.
BILLER Weronika POL POL POLAND
(127) 23.
GRUDYSZ Malwina POL POL POLAND
(128) 24.
PARCZEWSKA Karolina POL POL POLAND
(129) 25.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(130) 26.
KUZNECOVA Kristina RUS-KAL RUS KALININGRAD
(131) 27.
ZOLOTYKH KRISTINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(132) 28.
BAKHIIA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(133) 29.
EVTYUCHOVA Viktoriya RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(134) 30.
LOCH Angelina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(135) 31.
ROSHCHEKTAEVA Zhanneta RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(136) 32.
KOZLOVA Polina RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(137) 33.
KHISAMOVA RINATA RUS-UFA RUS UFA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(138) 1.
KRŪZBERGS Gustavs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(139) 2.
MISKINIS Justas LTU LTU LITHUANIA
(140) 3.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(141) 4.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(142) 5.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(143) 6.
KUROWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(144) 7.
POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(145) 8.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL BIALYSTOK
(146) 9.
DOŁKOWSKI Jakub POL POL POLAND
(147) 10.
DOŁKOWSKI Mateusz POL POL POLAND
(148) 11.
SAKOWICZ Aleksander POL POL POLAND
(149) 12.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(150) 13.
KIRILOV  Egor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(151) 14.
MASHNIN Egor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(152) 15.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(153) 16.
ZHIVAGO Ivan RUS-KAL RUS KALININGRAD
(154) 17.
ZUBOV  Aleksandr RUS-KAL RUS KALININGRAD
(155) 18.
ILIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(156) 19.
KOLOSOV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(157) 20.
KUDRYAVTCEV Gleb RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(158) 21.
NIKOLAEV Aleksander RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(159) 22.
NOVIKOV Petr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(160) 23.
PONOMARENKO Vladimir RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(161) 24.
SAMARIN Daniil RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(162) 25.
SNETKOV Artem RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(163) 26.
SOROKIN ILIA RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(164) 27.
KONSTANTINOV  Daniil RUS-SMO RUS SMOLENSK
(165) 28.
KORSHAKOV Dmitriy RUS-SMO RUS SMOLENSK
(166) 29.
KOVZHAROV NIKITA RUS-SMO RUS SMOLENSK
(167) 30.
SHERCHENKOV MAKSIM RUS-SMO RUS SMOLENSK
(168) 31.
SIDORENKOV Nikita RUS-SMO RUS SMOLENSK
(169) 32.
RUKHOV Artur RUS-UFA RUS UFA
(170) 33.
SHARAFUTDINOV Emil RUS-UFA RUS UFA
(171) 34.
TULIBAEV MARAT RUS-UFA RUS UFA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(172) 1.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA