Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 94    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 58.203
2 (6) 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:02.793  
3 (5) 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL 1:03.204  
4 (3) 203.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 1:03.985  
5 (2) 11.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:06.413  
6 (1) 144.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:18.163  
RACE: 95    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 1:01.420  
2 (4) 145.  MIRZAŁEK Filip POL-ORZEL POL 1:03.210  
3 (3) 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:05.036  
4 (1) 218.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:05.074  
5 (5) 127.  SOĆKO Ksawery POL-OLIGDA POL 1:14.511  
- (6) 189.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL PEN. off track
RACE: 96    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 59.553
2 (5) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 59.979
3 (1) 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:01.573  
4 (6) 202.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 1:09.907  
5 (2) 159.  ŁASZEWICZ SEWERYN POL-UKSGDA POL 1:19.999  
6 (4) 54.  ŻUKOWSKI Wiktor POL-GIZ POL 1:26.406  
RACE: 97    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 58.103
2 (5) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:01.499  
3 (6) 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:02.057  
4 (2) 206.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 1:08.682  
5 (1) 186.  JARMOC Jakub POL-UKSJB POL 1:10.483  
6 (3) 53.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 1:15.149  
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 105    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 57.147
2 (3) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:00.250  
3 (2) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:00.266  
4 (5) 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:02.233  
5 (4) 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:03.034  
- (6) 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL PEN. no start
RACE: 106    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 56.598
2 (2) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 58.146
3 (3) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 59.299
4 (5) 145.  MIRZAŁEK Filip POL-ORZEL POL 1:02.686  
5 (6) 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:08.519  
6 (4) 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:12.876  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 110    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 55.131
2 (1) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 55.962
3 (4) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 58.976
4 (6) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 59.817
5 (5) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 59.823
- (3) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL PEN. off track



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Distance Classification


JUNIOR E BOYS 500 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 34 1 0:55.131
  2. 2. 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 21 2 0:55.962
  3. 3. 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 13 3 0:58.976
  4. 4. 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 8 4 0:59.553
  5. 5. 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 5 5 0:59.823
  6. 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 6 0:58.146
PÓŁFINAŁ
  7. 4. 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 7 1:02.233
  8. 4. 145.  MIRZAŁEK Filip POL-ORZEL POL 8 1:02.686
  9. 5. 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 9 1:02.057
  10. 5. 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 10 1:05.036
  11. 6. 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 11 1:01.573
  12. 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL 12 1:03.204
SERIE
  13. 4. 203.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 13 1:03.985
  14. 4. 218.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 14 1:05.074
  15. 4. 206.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 15 1:08.682
  16. 4. 202.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 16 1:09.907
  17. 5. 11.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 17 1:06.413
  18. 5. 186.  JARMOC Jakub POL-UKSJB POL 18 1:10.483
  19. 5. 127.  SOĆKO Ksawery POL-OLIGDA POL 19 1:14.511
  20. 5. 159.  ŁASZEWICZ SEWERYN POL-UKSGDA POL 20 1:19.999
  21. 6. 53.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 21 1:15.149
  22. 6. 144.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 22 1:18.163
  23. 6. 54.  ŻUKOWSKI Wiktor POL-GIZ POL 23 1:26.406
  189.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 25 -----