Alpe-Adria Trophy, 3th. Jász Kupa Jászberény, HUN, 23.02. - 24.02.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
PIDNEBENNA Veronika UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(3) 2.
KOVALCIK Michal SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
RADELJA Ljiljana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(5) 2.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(6) 3.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(7) 4.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(8) 5.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(9) 6.
BOROS Flóra HUN-KDSE HUN SZOMBATHELY
(10) 7.
FENYVESI Dézi HUN-KDSE HUN SZOMBATHELY
(11) 8.
PÁL Anett HUN-KDSE HUN SZOMBATHELY
(12) 9.
TOLLAS Luca Róza HUN-KDSE HUN SZOMBATHELY
(13) 10.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(14) 11.
MARKOVIC Petra SRB SRB SERBIA
(15) 12.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(16) 13.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(17) 14.
MEDVEDOVÁ Petra SVK-SKMA SVK PRESOV
(18) 15.
CHAPIDZE Kira UKR-KHV UKR KHARKIV
(19) 16.
HUK Karyna UKR-KHV UKR KHARKIV
(20) 17.
MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(21) 18.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
(22) 19.
TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR KHARKIV
(23) 20.
STOROZHUK Amina UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
KOPRIVNJAK Rene CRO-METEOR CRO ZAGREB
(25) 2.
OPUHAČ Marko CRO-METEOR CRO ZAGREB
(26) 3.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(27) 4.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(28) 5.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(29) 6.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(30) 7.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(31) 8.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(32) 9.
SZŰTS Gergely HUN-MTK HUN BUDAPEST
(33) 10.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(34) 11.
HALTRICH Sámuel HUN-TDKE HUN TATABANYA
(35) 12.
MORAVCSIK Márk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(36) 13.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(37) 14.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
(38) 15.
KOVALCIK Nikolaj SVK-SKMA SVK PRESOV
(39) 16.
MEDVEĎ Andrej SVK-SKMA SVK PRESOV
(40) 17.
MZIGOD Peter SVK-SKMA SVK PRESOV
(41) 18.
PIDNEBENNYI Ihor UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(42) 1.
BRICA Riana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(43) 2.
HORVAT Tonka CRO-METEOR CRO ZAGREB
(44) 3.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(45) 4.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(46) 5.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(47) 6.
AMSCHL Kíra HUN-TDKE HUN TATABANYA
(48) 7.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(49) 8.
KOVÁTS Kinga HUN-TDKE HUN TATABANYA
(50) 9.
MOLNÁR Réka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(51) 10.
TÓTH Hajnalka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(52) 11.
FERENCZ Vivien ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(53) 12.
LASZLO JUDIT SARA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(54) 13.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(55) 14.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(56) 15.
KEK Maša SLO SLO SLOVENIA
(57) 16.
LUTERÁNOVÁ Nina SVK-PRK SVK PRESOV
(58) 17.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(59) 18.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(60) 19.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
(61) 20.
DEMOCHKO Diana UKR-KHV UKR KHARKIV
(62) 21.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(63) 22.
KHOKHELKO Mariia UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(64) 1.
LUETIĆ Fran CRO-METEOR CRO ZAGREB
(65) 2.
LAJTER Máté HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(66) 3.
NAGY János HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(67) 4.
MÜLLER Dávid HUN-DVTK HUN MISKOLC
(68) 5.
SZABÓ Barnabás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(69) 6.
DERDÁK Ákos HUN-KDSE HUN SZOMBATHELY
(70) 7.
PISTAI Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(71) 8.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(72) 9.
KOZÁK Kristóf HUN-SZKE HUN SZEGED
(73) 10.
PAULIK Marcell HUN-SZKE HUN SZEGED
(74) 11.
PAP Csanád HUN-TDKE HUN TATABANYA
(75) 12.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(76) 13.
MEDVEĎ Jozef SVK-SKMA SVK PRESOV
(77) 14.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(78) 15.
KHOCHYN Hlib UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(79) 1.
AŠČIĆ Petra CRO-METEOR CRO ZAGREB
(80) 2.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(81) 3.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(82) 4.
REDLER Aisa HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(83) 5.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(84) 6.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(85) 7.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(86) 8.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(87) 9.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(88) 10.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(89) 11.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(90) 12.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(91) 13.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(92) 14.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
(93) 15.
MANOKHINA Iryna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(94) 1.
PRANTL Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(95) 2.
BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(96) 3.
FARKAS Marcell HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(97) 4.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(98) 5.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(99) 6.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(100) 7.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(101) 8.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(102) 9.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(103) 10.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(104) 11.
NÉMETI Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(105) 12.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(106) 13.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(107) 14.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(108) 15.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(109) 16.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(110) 17.
KESZTHELYI Dávid HUN-TDKE HUN TATABANYA
(111) 18.
VÁRI Vajk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(112) 19.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(113) 20.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(114) 21.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(115) 22.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(116) 23.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(117) 24.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(118) 25.
MELNYK Volodymyr UKR-KHV UKR KHARKIV
(119) 26.
TOPCHII Maksym UKR-KHV UKR KHARKIV
(120) 27.
NEVRODA Danil UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(121) 1.
KOPRIVNJAK Nika CRO-METEOR CRO ZAGREB
(122) 2.
LEITER Zora HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(123) 3.
FODOR Fruzsina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(124) 4.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(125) 5.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(126) 6.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
(127) 7.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(128) 8.
REPETSKA Svitlana UKR-KHV UKR KHARKIV
(129) 9.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(130) 10.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(131) 1.
HORVAT Matija CRO-METEOR CRO ZAGREB
(132) 2.
SZŰCS Márton HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(133) 3.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(134) 4.
GERECZE Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(135) 5.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
(136) 6.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(137) 7.
BERGIN Daniil UKR-KHV UKR KHARKIV
(138) 8.
KHOKHELKO Tymofii UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(139) 1.
PRANTL Gabriella CRO-METEOR CRO ZAGREB
(140) 2.
BODNÁR Emma HUN-DVTK HUN MISKOLC
(141) 3.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(142) 4.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(143) 5.
SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(144) 6.
TÚRI Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(145) 7.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(146) 8.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(147) 9.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(148) 10.
VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(149) 11.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(150) 12.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(151) 13.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(152) 14.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(153) 15.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(154) 1.
TALPAS Vilmos HUN-DVTK HUN MISKOLC
(155) 2.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(156) 3.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(157) 4.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(158) 5.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(159) 6.
VIDA Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(160) 7.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(161) 8.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(162) 9.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(163) 10.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(164) 11.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(165) 12.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(166) 13.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
(167) 14.
HRIC František SVK-SKMA SVK PRESOV