ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(3) 3.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(4) 4.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(5) 5.
DEVIENNE Emily Nina SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(6) 6.
DUDÁŠOVÁ Michaela SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(8) 2.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(9) 3.
KOČIŠ Michal SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(10) 1.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(11) 2.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(12) 3.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(13) 4.
AUZINA Karolina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(14) 5.
GELVERE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(15) 6.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(16) 7.
SMALCA Klaudija LAT-KSS LAT MARUPE
(17) 8.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(18) 9.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(19) 10.
ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL SANOK
(20) 11.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(21) 12.
MAZUR Hanna POL POL POLAND
(22) 13.
FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL OLSZTYN
(23) 14.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(24) 15.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(25) 16.
TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL OLSZTYN
(26) 17.
BRIKACH Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(27) 18.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(28) 19.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(29) 1.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(30) 2.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(31) 3.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(32) 4.
BERZINS Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(33) 5.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(34) 6.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(35) 7.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(36) 8.
SAUDINS Rodrigo LAT-JLSS LAT JELGAVA
(37) 9.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(38) 10.
VĀCIETIS Gustavs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(39) 11.
LEGZDINS Hugo LAT-KSS LAT MARUPE
(40) 12.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(41) 13.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(42) 14.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(43) 15.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(44) 16.
PALENCEUSZ Dominik POL POL POLAND
(45) 17.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(46) 18.
KAZMIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(47) 19.
KRAMER Vasilii RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(48) 20.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(49) 21.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(50) 22.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(51) 1.
LE Annie AUS-SYD AUS SYDNEY
(52) 2.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(53) 3.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(54) 4.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(55) 5.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(56) 6.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(57) 7.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(58) 8.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(59) 9.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(60) 10.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(61) 11.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(62) 12.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(63) 13.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(64) 14.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(65) 15.
JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT JELGAVA
(66) 16.
KUCINA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(67) 17.
MILUNA Daniela LAT-JLSS LAT JELGAVA
(68) 18.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(69) 19.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(70) 20.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(71) 21.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(72) 22.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(73) 23.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(74) 24.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(75) 25.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(76) 26.
SAGANEK Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(77) 27.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(78) 28.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(79) 29.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(80) 30.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(81) 31.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(82) 32.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(83) 33.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL POL POLAND
(84) 34.
GRUDYSZ Malwina POL POL POLAND
(85) 35.
ORZEPOWSKA Hanna POL POL POLAND
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(86) 1.
LEE Huiwon AUS-SYD AUS SYDNEY
(87) 2.
YOO Ihan AUS-SYD AUS SYDNEY
(88) 3.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(89) 4.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(90) 5.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(91) 6.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(92) 7.
GERECZE Ádám József HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(93) 8.
GRANASZTÓI Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(94) 9.
GYŐRY Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(95) 10.
WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(96) 11.
ZÓLYOMI László HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(97) 12.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(98) 13.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(99) 14.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(100) 15.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(101) 16.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(102) 17.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(103) 18.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(104) 19.
GRODZKI Wojciech POL POL POLAND
(105) 20.
MUCHLADO Adam POL POL POLAND
(106) 21.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL POL POLAND
(107) 22.
ILIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(108) 23.
SAIAPIN Roman RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(109) 24.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(110) 25.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(111) 26.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(112) 1.
LE Anna AUS-SYD AUS SYDNEY
(113) 2.
PRANTL Gabriella CRO CRO CROATIA
(114) 3.
PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(115) 4.
SNIKERE Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(116) 5.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(117) 6.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(118) 7.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(119) 8.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(120) 1.
CULLEN Luke AUS-SYD AUS SYDNEY
(121) 2.
SHEARER-HAWKINS Aidan AUS-SYD AUS SYDNEY
(122) 3.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(123) 4.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(124) 5.
VÉGI Dániel HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(125) 6.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(126) 7.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(127) 8.
GAL Vid SLO SLO SLOVENIA
(128) 9.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(129) 10.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES