Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 02.12. - 03.12.2017
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 5 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 59.558 | ||
2 | (3) | 196. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 1:00.553 | ||
3 | (1) | 199. | ŚWIĄTEK Mikołaj | POL-UKSSB | 1:03.750 | ||
4 | (2) | 174. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 1:14.179 | ||
- | (4) | 170. | CHRABOŁ Hubert | POL-UKSJB | - | off track | |
RACE: 6 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 135. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 1:00.967 | ||
2 | (4) | 194. | GRABIŃSKI Patryk | POL-UKSSB | 1:06.015 | ||
3 | (6) | 185. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 1:17.880 | ||
- | (2) | 37. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | - | off track | |
- | (3) | 204. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | - | removing equipment | |
- | (5) | 172. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | - | removing equipment | |
RACE: 7 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 197. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 1:01.182 | ||
2 | (5) | 198. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:08.025 | ||
3 | (3) | 173. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:11.210 | ||
4 | (2) | 203. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:18.063 | ||
5 | (6) | 134. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:18.383 | ||
- | (1) | 187. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | - | 2 false starts | |
RACE: 8 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 195. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 1:01.522 | ||
2 | (2) | 27. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:02.953 | ||
3 | (4) | 11. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:06.226 | ||
4 | (3) | 36. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:07.564 | ||
5 | (5) | 193. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 1:07.966 | ||
6 | (6) | 171. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 1:29.763 | ||
JUNIOR E BOYS PÓŁFINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 20 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 197. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 59.021 | ||
2 | (1) | 135. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 59.379 | ||
3 | (3) | 27. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:04.035 | ||
4 | (5) | 11. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:06.282 | ||
5 | (4) | 194. | GRABIŃSKI Patryk | POL-UKSSB | 1:14.918 | ||
- | (6) | 173. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | - | off track | |
RACE: 21 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 59.073 | ||
2 | (3) | 195. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 59.469 | ||
3 | (2) | 196. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 59.553 | ||
4 | (5) | 198. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:07.178 | ||
5 | (6) | 185. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 1:15.616 | ||
- | (4) | 199. | ŚWIĄTEK Mikołaj | POL-UKSSB | - | no start | |
JUNIOR E BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 27 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 197. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 57.066 | ||
2 | (5) | 196. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 57.235 | ||
3 | (2) | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 57.854 | ||
4 | (3) | 135. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 59.924 | ||
5 | (6) | 27. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:02.094 | ||
6 | (4) | 195. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | NO TIME | finished |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 02.12. - 03.12.2017
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 197. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:57.066 | |||
2. | 2. | 196. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:57.235 | |||
3. | 3. | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 13 | 3 | 0:57.854 | |||
4. | 4. | 135. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:59.379 | |||
5. | 5. | 27. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 5 | 5 | 1:02.094 | |||
6. | 6. | 195. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:59.469 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. | 4. | 198. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 7 | 1:07.178 | ||||
8. | 4. | 11. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 8 | 1:06.226 | ||||
9. | 5. | 194. | GRABIŃSKI Patryk | POL-UKSSB | 9 | 1:06.015 | ||||
10. | 5. | 185. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 10 | 1:15.616 | ||||
11. | - | 199. | ŚWIĄTEK Mikołaj | POL-UKSSB | 11 | 1:03.750 | ||||
12. | - | 173. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 12 | 1:11.210 | ||||
SERIE | ||||||||||
13. | 4. | 36. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 13 | 1:07.564 | ||||
14. | 4. | 174. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 14 | 1:14.179 | ||||
15. | 4. | 203. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 15 | 1:18.063 | ||||
16. | 5. | 193. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 16 | 1:07.966 | ||||
17. | 5. | 134. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 17 | 1:18.383 | ||||
18. | 6. | 171. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 18 | 1:29.763 | ||||
- | 204. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 24 | ----- | |||||
- | 172. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 24 | ----- | |||||
- | 170. | CHRABOŁ Hubert | POL-UKSJB | 24 | ----- | |||||
- | 37. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 24 | ----- | |||||
- | 187. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 24 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
1. (8.) | 4. | 11. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 8 | 1:06.226 | ||||
SERIE | ||||||||||
2. (13.) | 4. | 36. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 13 | 1:07.564 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 197. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:57.066 | |||
2. (2.) | 2. | 196. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:57.235 | |||
3. (3.) | 3. | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 13 | 3 | 0:57.854 | |||
4. (4.) | 4. | 135. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:59.379 | |||
5. (5.) | 5. | 27. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 5 | 5 | 1:02.094 | |||
6. (6.) | 6. | 195. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:59.469 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. (7.) | 4. | 198. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 7 | 1:07.178 | ||||
8. (9.) | 5. | 194. | GRABIŃSKI Patryk | POL-UKSSB | 9 | 1:06.015 | ||||
9. (10.) | 5. | 185. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 10 | 1:15.616 | ||||
10. (11.) | - | 199. | ŚWIĄTEK Mikołaj | POL-UKSSB | 11 | 1:03.750 | ||||
11. (12.) | - | 173. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 12 | 1:11.210 | ||||
SERIE | ||||||||||
12. (14.) | 4. | 174. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 14 | 1:14.179 | ||||
13. (15.) | 4. | 203. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 15 | 1:18.063 | ||||
14. (16.) | 5. | 193. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 16 | 1:07.966 | ||||
15. (17.) | 5. | 134. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 17 | 1:18.383 | ||||
16. (18.) | 6. | 171. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 18 | 1:29.763 | ||||
- | - | 204. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 24 | ----- | ||||
- | - | 172. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 24 | ----- | ||||
- | - | 170. | CHRABOŁ Hubert | POL-UKSJB | 24 | ----- | ||||
- | - | 37. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 24 | ----- | ||||
- | - | 187. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 24 | ----- |