Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Heat Results

 
4. Distance 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1500 m
RACE: 147    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 39.  FIAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL 2:47.709  
2 (1) 153.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 2:47.855  
3 (2) 95.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 2:47.898  
4 (6) 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 2:50.189  
5 (4) 90.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 3:04.958  
6 (5) 143.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 3:06.825  
RACE: 148    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 100.  SULIMA Jakub POL-JUV POL 2:57.261  
2 (4) 142.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 2:57.997  
3 (3) 89.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 3:02.655  
- (2) 88.  CABAN Jakub POL-JUV POL PEN. off track
RACE: 149    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 87.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 2:53.146  
2 (4) 96.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 2:55.288  
3 (6) 91.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2:56.526  
4 (2) 141.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 2:57.212  
5 (5) 49.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 2:58.479  
6 (8) 97.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 3:00.939  
7 (7) 98.  SIEKIERKO Adrian POL-JUV POL 3:14.994  
8 (3) 94.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL 3:34.206  



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Distance Classification


JUNIOR C BOYS 1500 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. A 1. 87.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 34 1 2:53.146
  2. A 2. 96.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 21 2 2:55.288
  3. A 3. 91.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 13 3 2:56.526
  4. A 4. 141.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 8 4 2:57.212
  5. A 5. 49.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 5 5 2:58.479
  6. A 6. 97.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 3 6 3:00.939
  7. A 7. 98.  SIEKIERKO Adrian POL-JUV POL 2 7 3:14.994
  8. A 8. 94.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL 1 8 3:34.206
  9. B 1. 100.  SULIMA Jakub POL-JUV POL 9 2:57.261
  10. B 2. 142.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 10 2:57.997
  11. B 3. 89.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 11 3:02.655
  13. C 1. 39.  FIAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL 13 2:47.709
  14. C 2. 153.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 14 2:47.855
  15. C 3. 95.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 15 2:47.898
  16. C 4. 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 16 2:50.189
  17. C 5. 90.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 17 3:04.958
  18. C 6. 143.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 18 3:06.825
  B 88.  CABAN Jakub POL-JUV POL 19 NO TIME