Baltic Cup 2, Bialystok, POL Live Stream [i], 15.11. - 17.11.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
HARADNIUK Yana BLR BLR BELARUS
(2) 2.
SPORYSH Sofiya BLR BLR BELARUS
(3) 3.
TSYHALAVA Daryna BLR BLR BELARUS
(4) 4.
VINAHRADAVA Anastasiya BLR BLR BELARUS
(5) 5.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(6) 6.
SEREDJUKA Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(7) 7.
BUDRYTE Urte LTU LTU LITHUANIA
(8) 8.
SOKOLOVSKYTĖ Gabija LTU LTU LITHUANIA
(9) 9.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(10) 10.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(11) 11.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(12) 12.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(13) 13.
DASZUTA Daria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(14) 14.
DEMIANIUK Zofia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(15) 15.
DRĄGOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(16) 16.
FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(17) 17.
HARASIMCZUK Oliwia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(18) 18.
MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(19) 19.
MALINOWSKA Małgorzata POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(20) 20.
MIEZIO Zofia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(21) 21.
RUTKOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(22) 22.
SKARŻYŃSKA Maria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(23) 23.
SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(24) 24.
ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(25) 25.
ZALEWSKA Judyta POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(26) 26.
CHARKIEWICZ Nikola POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(27) 27.
DYBIEC kinga POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(28) 28.
GROCHOWSKA Bianka POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(29) 29.
JAMIOŁKOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(30) 30.
KANIA Milena POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(31) 31.
PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(32) 32.
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(33) 33.
WOŹNIEWSKA Laura POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(34) 34.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(35) 35.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
(36) 36.
KHOKHELKO Mariia UKR-KYIV UKR KYIV
(37) 37.
STOROZHUK Amina UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(38) 1.
HANCHARYK Ivan BLR BLR BELARUS
(39) 2.
KAMAROVSKI Nazar BLR BLR BELARUS
(40) 3.
KISLITSYN Ilya BLR BLR BELARUS
(41) 4.
MATSIAS  Aleh BLR BLR BELARUS
(42) 5.
ZHURAUSKI Maksim BLR BLR BELARUS
(43) 6.
MAULEYEU Mikita BLR-ORS BLR ORSHA
(44) 7.
SHEDZKO Artsiom BLR-ORS BLR ORSHA
(45) 8.
SHURPAKOU Kuzma BLR-ORS BLR ORSHA
(46) 9.
GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT JELGAVA
(47) 10.
LIEPINS Ricards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(48) 11.
RUDZITIS Ricards Miks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(49) 12.
VACIETIS Edvards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(50) 13.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(51) 14.
IŠKOVS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(52) 15.
KITOKS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(53) 16.
MARCENKOVS Aleksandrs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(54) 17.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(55) 18.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(56) 19.
SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL GDAŃSK
(57) 20.
BEDNARZ Jakub POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(58) 21.
ŁAMASZ Adam POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(59) 22.
ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(60) 23.
DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(61) 24.
KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(62) 25.
MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(63) 26.
IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(64) 27.
KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(65) 28.
MAHMUDOV Alimardon RUS-KLIN RUS KLIN
(66) 29.
MAHMUDOV Alisher RUS-KLIN RUS KLIN
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(67) 1.
HALAVEN Sviatlana BLR BLR BELARUS
(68) 2.
RUDZINNSKAYA Alina BLR BLR BELARUS
(69) 3.
STSIAPANAVA Darya BLR BLR BELARUS
(70) 4.
AUZINA Karolina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(71) 5.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(72) 6.
BIRZNIECE Anna LAT-KSS LAT MARUPE
(73) 7.
SMALCA Klaudija LAT-KSS LAT MARUPE
(74) 8.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(75) 9.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(76) 10.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(77) 11.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(78) 12.
SUHANENKOVA Betija Dafne LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(79) 13.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(80) 14.
RAKAUSKAITE Ausrine LTU LTU LITHUANIA
(81) 15.
SUPRONIK Magda POL-JUV POL BIALYSTOK
(82) 16.
ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(83) 17.
LIETZAU Nicole POL-OLIGDA POL GDAŃSK
(84) 18.
BOOS Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(85) 19.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(86) 20.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(87) 21.
BRZOZOWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(88) 22.
BUZUN  Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(89) 23.
FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(90) 24.
GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(91) 25.
KORCZAK Julia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(92) 26.
MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(93) 27.
RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(94) 28.
SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(95) 29.
ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(96) 30.
ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(97) 31.
GIWER Maja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(98) 32.
KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(99) 33.
PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(100) 34.
SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(101) 35.
SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(102) 36.
ILJASHOVA Evgenia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(103) 37.
KHALITOVA Elizaveta RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(104) 38.
KOKOREWA Anna RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(105) 39.
METELKINA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(106) 40.
SASKOVA Daria RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(107) 1.
AHIYEVICH leanid BLR BLR BELARUS
(108) 2.
KASAKEVICH Tsimafei BLR-ORS BLR ORSHA
(109) 3.
MAHER Matvei BLR-ORS BLR ORSHA
(110) 4.
BERZINS Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(111) 5.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(112) 6.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(113) 7.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(114) 8.
SAKSS Kirils LAT-JLSS LAT JELGAVA
(115) 9.
SAUDINS Rodrigo LAT-JLSS LAT JELGAVA
(116) 10.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(117) 11.
LEGZDINS Hugo LAT-KSS LAT MARUPE
(118) 12.
SPURA Kristaps LAT-KSS LAT MARUPE
(119) 13.
ZEBRIS Eliass LAT-KSS LAT MARUPE
(120) 14.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(121) 15.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(122) 16.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(123) 17.
GRIGALIUNAS Gustis LTU LTU LITHUANIA
(124) 18.
KORECKI Krzysztof POL-JUV POL BIALYSTOK
(125) 19.
MAKUCH Adam POL-JUV POL BIALYSTOK
(126) 20.
PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL BIALYSTOK
(127) 21.
GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(128) 22.
MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(129) 23.
MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(130) 24.
MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(131) 25.
MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(132) 26.
CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(133) 27.
CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(134) 28.
JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(135) 29.
KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(136) 30.
MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(137) 31.
PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(138) 32.
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(139) 33.
SAWICKI Albert POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(140) 34.
PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS KALININGRAD
(141) 35.
ANDREEV Ilia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(142) 36.
FESENKO Kirill RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(143) 37.
PETROV Arsenii RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(144) 38.
IVCHATOV Ivan UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(145) 1.
AUCHYNNIKAVA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(146) 2.
TSYHANOVA Darya BLR BLR BELARUS
(147) 3.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(148) 4.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(149) 5.
JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT JELGAVA
(150) 6.
KUCINA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(151) 7.
MILUNA Daniela LAT-JLSS LAT JELGAVA
(152) 8.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(153) 9.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(154) 10.
GALINA Luiza Marta LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(155) 11.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(156) 12.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(157) 13.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(158) 14.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(159) 15.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(160) 16.
VALKAUSKAITE Kamile LTU LTU LITHUANIA
(161) 17.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(162) 18.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(163) 19.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(164) 20.
DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL BIALYSTOK
(165) 21.
GOSK Olga POL-JUV POL BIALYSTOK
(166) 22.
GRYGORUK Magda POL-JUV POL BIALYSTOK
(167) 23.
MACIEJEWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(168) 24.
ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(169) 25.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(170) 26.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(171) 27.
POLAK Izabela POL-JUV POL BIALYSTOK
(172) 28.
SAGANEK Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(173) 29.
SEREDYŃSKA Anika POL-JUV POL BIALYSTOK
(174) 30.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(175) 31.
WORONIEWSKA Maria POL-JUV POL BIALYSTOK
(176) 32.
ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(177) 33.
ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL BIALYSTOK
(178) 34.
ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL BIALYSTOK
(179) 35.
GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(180) 36.
KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL GDANSK
(181) 37.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(182) 38.
BAKHIIA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(183) 39.
ROSHCHEKTAEVA Zhanneta RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(184) 40.
SHAPRAN Oleksandra UKR-KYIV UKR KYIV
(185) 41.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(186) 1.
AMELIN Matvei BLR BLR BELARUS
(187) 2.
KAMAROVSKI Yahor BLR BLR BELARUS
(188) 3.
KISLITSYN Ivan BLR BLR BELARUS
(189) 4.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(190) 5.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(191) 6.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(192) 7.
MAGAZEINS Patriks LAT-KSS LAT MARUPE
(193) 8.
SETS Nils LAT-KSS LAT MARUPE
(194) 9.
KRŪZBERGS Gustavs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(195) 10.
DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL BIALYSTOK
(196) 11.
GRODZKI Wojciech POL-JUV POL BIALYSTOK
(197) 12.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(198) 13.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(199) 14.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(200) 15.
POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(201) 16.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL BIALYSTOK
(202) 17.
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-JUV POL BIALYSTOK
(203) 18.
BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(204) 19.
DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL GDANSK
(205) 20.
DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL GDANSK
(206) 21.
MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL GDANSK
(207) 22.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(208) 23.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(209) 24.
NOVIKOV Petr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(210) 25.
POSASHKOV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(211) 26.
SNETKOV Artem RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(212) 27.
VAREGIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(213) 28.
KHOKHELKO Tymofii UKR-KYIV UKR KYIV
(214) 29.
MOROZOV Yaroslav UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(215) 1.
SVIRYD Volha BLR BLR BELARUS
(216) 2.
SNIKERE Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(217) 3.
CZABAN Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(218) 4.
KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(219) 5.
MAJEWSKA Ada POL-JUV POL BIALYSTOK
(220) 6.
ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL BIALYSTOK
(221) 7.
SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(222) 8.
TYLMAN Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(223) 9.
ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(224) 10.
KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL GDANSK
(225) 11.
DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL GRODZISK MAZOWIECKI
(226) 12.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(227) 13.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(228) 1.
PAPOU Mikita BLR BLR BELARUS
(229) 2.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(230) 3.
EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(231) 4.
BIELECKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(232) 5.
FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL BIALYSTOK
(233) 6.
GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(234) 7.
NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL BIALYSTOK
(235) 8.
ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL GDANSK
(236) 9.
BEREGOVOJ Dmitrij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(237) 10.
KHODUS ALEKSEY RUS-KAL RUS KALININGRAD
(238) 11.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(239) 12.
SUKHORUKOV DANIL RUS-KAL RUS KALININGRAD
(240) 13.
KAVUN Pavel RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(241) 1.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(242) 2.
STEKLENEVA EKATERINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(243) 3.
KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(244) 1.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(245) 2.
KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL BIALYSTOK
(246) 3.
MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL BIALYSTOK
(247) 4.
SZKIL Piotr POL-JUV POL BIALYSTOK
(248) 5.
WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL BIALYSTOK
(249) 6.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
(250) 7.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(251) 8.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(252) 1.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(253) 1.
ADAMSKI Paweł POL-JUV POL BIALYSTOK
(254) 2.
NIEŚCIER Karol POL-JUV POL BIALYSTOK
(255) 3.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(256) 4.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV
(257) 5.
PILNYK Vasyl UKR-KYIV UKR KYIV