Danubia Series 2 – Czech Open, Benatky n Jizerou, CZE, 01.10. - 03.10.2021


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MOROZOVÁ Mia CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(2) 2.
ZBOŘILOVÁ Barbora CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(3) 3.
LEWANDOWSKA Julia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
MOROZ Nicolas CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(5) 1.
CHLÁDKOVÁ Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(6) 2.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(7) 3.
PNOVSKA Julie CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(8) 4.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(9) 5.
CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(10) 6.
HARASIUK Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(11) 7.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(12) 8.
SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(13) 9.
TURCHAN Wiktoria POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(14) 10.
MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(15) 11.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
(16) 12.
KRYVOSHEIA Oleksandra UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(17) 1.
HRADSKÝ David CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(18) 2.
MUCHKA František CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(19) 3.
PASLER Adam CZE-NACH CZE NÁCHOD
(20) 4.
KISS-GEBORA Bence HUN-MTK HUN BUDAPEST
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(21) 1.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(22) 2.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(23) 3.
TÓTH Liza Emma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(24) 4.
VÉGI Liána Dorina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(25) 5.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(26) 6.
AMSCHL Kíra HUN HUN HUNGARY
(27) 7.
MOLNÁR Réka HUN HUN HUNGARY
(28) 8.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(29) 9.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(30) 10.
DUNAY Gerda HUN-MTK HUN BUDAPEST
(31) 11.
HASZONITS Hanna HUN-MTK HUN BUDAPEST
(32) 12.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(33) 13.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(34) 14.
ZELENKEVICA Angelina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(35) 15.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(36) 16.
HALEWSKA Lili POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(37) 17.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(38) 18.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(39) 19.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(40) 20.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(41) 21.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(42) 22.
ARTEMENKO Anastasiia UKR-KYIV UKR KYIV
(43) 23.
KHOKHELKO Mariia UKR-KYIV UKR KYIV
(44) 24.
KRYVOSHEIA Anastasiia UKR-KYIV UKR KYIV
(45) 25.
STOROZHUK Amina UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(46) 1.
KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(47) 2.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(48) 3.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(49) 4.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(50) 5.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(51) 6.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(52) 7.
KITOKS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(53) 8.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(54) 9.
VINNIŅŠ Toms Matīss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(55) 10.
BEDNARZ Jakub POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(56) 11.
KHOCHYN Hlib UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(57) 1.
HLUŠKOVÁ Sára CZE-NACH CZE NÁCHOD
(58) 2.
HALTRICH Luca HUN HUN HUNGARY
(59) 3.
NÓGRÁDI Panka HUN HUN HUNGARY
(60) 4.
SZIGETI Dóra HUN HUN HUNGARY
(61) 5.
TÓTH Hajnalka HUN HUN HUNGARY
(62) 6.
VÉGI Diána Laura HUN HUN HUNGARY
(63) 7.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(64) 8.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(65) 9.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(66) 10.
SUHANENKOVA Betija Dafne LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(67) 11.
BOOS Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(68) 12.
LORENZ Patrycja POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(69) 13.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(70) 14.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(71) 15.
AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS UFA
(72) 16.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(73) 1.
KRAJ Tadeáš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(74) 2.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(75) 3.
KESZTHELYI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(76) 4.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(77) 5.
JANCSÓ Zalán HUN HUN HUNGARY
(78) 6.
MAJOR Dominik HUN HUN HUNGARY
(79) 7.
GYŐRY Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(80) 8.
HEMZŐ Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(81) 9.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(82) 10.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(83) 11.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(84) 12.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(85) 13.
SPORYSH Maksym UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(86) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(87) 2.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(88) 3.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(89) 4.
ŠTROFOVÁ Jolana CZE-NACH CZE NÁCHOD
(90) 5.
GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(91) 6.
KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(92) 7.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(93) 1.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(94) 2.
KARABIN Jakub SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(95) 1.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(96) 2.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(97) 3.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(98) 1.
BUKSAR Marian SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(99) 1.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(100) 2.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC