Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
1 dzień |
8 luty 2020 |
09:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorek Młodszych |
09:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorów Młodszych |
09:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorek |
09:40 |
|
Rozjazdy |
Juniorów |
10:00 |
|
Ceremonia otwarcia |
|
10:20 |
|
Czyszczenie lodu |
|
10:40 |
1 - 3 |
Juniorki Młodsze |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
4 - 6 |
Juniorzy Młodsi |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
7 - 8 |
Juniorki |
1000 m |
2 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
9 - 10 |
Juniorzy |
1000 m |
2 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
11 - 13 |
Juniorki Młodsze |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
14 - 16 |
Juniorzy Młodsi |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
17 - 18 |
Juniorki |
1000 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 6 per heat |
|
|
19 - 20 |
Juniorzy |
1000 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
21 - 24 |
Juniorki Młodsze |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
25 - 28 |
Juniorzy Młodsi |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
29 - 31 |
Juniorki |
500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
32 - 35 |
Juniorki Młodsze |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 4 per heat |
|
|
36 - 39 |
Juniorzy Młodsi |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 4 per heat |
|
|
40 - 42 |
Juniorki |
500 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 4 per heat |
|
|
43 - 44 |
Juniorzy |
500 m |
2 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
45 - 48 |
Juniorki Młodsze |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 4 per heat |
|
|
49 - 52 |
Juniorzy Młodsi |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu (Krótkie) |
|
|
53 - 55 |
Juniorki |
500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 4 per heat |
|
|
56 - 57 |
Juniorzy |
500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
58 |
Sztafeta Juniorek Młodszych |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
59 |
Sztafeta Juniorów Młodszych |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
60 |
Sztafeta Juniorek |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
61 |
Sztafety Juniorów |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
17:20 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
2 dzień |
9 luty 2020 |
09:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorek Młodszych |
09:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorów Młodszych |
09:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorek |
09:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorów |
09:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
10:00 |
62 - 64 |
Juniorki Młodsze |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
65 - 68 |
Juniorzy Młodsi |
777 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
69 - 71 |
Juniorki |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
72 - 74 |
Juniorki Młodsze |
777 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
75 - 78 |
Juniorzy Młodsi |
777 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
79 - 81 |
Juniorki |
777 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 4 per heat |
|
|
82 - 83 |
Juniorzy |
777 m |
2 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
84 - 86 |
Juniorki Młodsze |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 5 per heat |
|
|
87 - 90 |
Juniorzy Młodsi |
777 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
91 - 93 |
Juniorki |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 4 per heat |
|
|
94 - 95 |
Juniorzy |
777 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
96 - 98 |
Juniorki Młodsze |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
99 - 101 |
Juniorzy Młodsi |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
102 - 103 |
Juniorki |
1500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 6 per heat |
|
|
104 - 105 |
Juniorzy |
1500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
106 |
Sztafeta MIX Juniorów mł K+M |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
107 |
Sztafeta MIX Juniorów K+M |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Ceremonia dekoracji |
|
16:10 |
|
Zakończenie zawodów |
|