ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 207.  SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR 1. 1. 2. 89 4
2. 192.  RODIC Sofija SRB SRB 2. 2. 3. 55 7
3. 200.  KARADAĞ Derya TUR TUR 8. 3. 1. 48 12
4. 208.  SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR 5. 4. 6. 16 15
5. 155.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 4. 10. 4. 16 18
6. 51.  KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE 3. 9. 19. 13 31
7. 52.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 9. 5. 5. 10 19
8. 159.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 6. 6. 8. 7 20
9. 206.  PIDNEBENNA Veronika UKR-KHV UKR 7. 7. 9. 4 23
10. 205.  MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR 10. 8. 7. 3 25
11. 209.  TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR 11. 11. 10. 32
12. 157.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 12. 12. 11. 35
13. 33.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 13. 13. 12. 38
14. 32.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 15. 14. 13. 42
15. 30.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 14. 18. 15. 47
16. 136.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 16. 17. 14. 47
17. 158.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 17. 15. 16. 48
18. 131.  BUDRYTE Urte LTU LTU 18. 16. 18. 52
19. 180.  VELMIAKINA Diana RUS-KAL RUS 19. 20. 17. 56
20. 31.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 20. 19. 20. 59
21. 135.  SAKOWICZ Judyta POL-GIZ POL 21. 21. 21. 63

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (4.) 208.  SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR 5. 4. 6. 16 15
2. (9.) 206.  PIDNEBENNA Veronika UKR-KHV UKR 7. 7. 9. 4 23
3. (10.) 205.  MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR 10. 8. 7. 3 25
4. (13.) 33.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 13. 13. 12. 38
5. (14.) 32.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 15. 14. 13. 42
6. (17.) 158.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 17. 15. 16. 48
7. (19.) 180.  VELMIAKINA Diana RUS-KAL RUS 19. 20. 17. 56
8. (20.) 31.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 20. 19. 20. 59
9. (21.) 135.  SAKOWICZ Judyta POL-GIZ POL 21. 21. 21. 63

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 207.  SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR 1. 1. 2. 89 4
2. (2.) 192.  RODIC Sofija SRB SRB 2. 2. 3. 55 7
3. (3.) 200.  KARADAĞ Derya TUR TUR 8. 3. 1. 48 12
4. (5.) 155.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 4. 10. 4. 16 18
5. (6.) 51.  KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE 3. 9. 19. 13 31
6. (7.) 52.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 9. 5. 5. 10 19
7. (8.) 159.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 6. 6. 8. 7 20
8. (11.) 209.  TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR 11. 11. 10. 32
9. (12.) 157.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 12. 12. 11. 35
10. (15.) 30.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 14. 18. 15. 47
11. (16.) 136.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 16. 17. 14. 47
12. (18.) 131.  BUDRYTE Urte LTU LTU 18. 16. 18. 52



ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 115.  VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT 3. 4. 1. 55 8
2. 10.  CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL 1. 3. 18. 47 22
3. 12.  MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL 8. 2. 2. 43 12
4. 133.  OGULEVICIUS Adomas LTU LTU 6. 1. 7. 38 14
5. 77.  ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN 2. 6. 8. 24 16
6. 220.  PIDNEBENNYI Ihor UKR-KHV UKR 4. 7. 3. 23 14
7. 41.  ŠULC Samuel CZE-KSB CZE 9. 5. 4. 13 18
8. 40.  POLIDOR Aleš CZE-KSB CZE 5. 9. 5. 10 19
9. 112.  GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT 7. 10. 6. 5 23
10. 11.  KASHAPOV Eldar BUL-ICP BUL 10. 8. 11. 1 29
11. 114.  VACIETIS Edvards LAT-JLSS LAT 12. 14. 10. 36
12. 113.  LIEPINS Ricards LAT-JLSS LAT 13. 15. 9. 37
13. 201.  KARADAĞ İlyas TUR TUR 11. 11. 15. 37
14. 39.  MUCHKA Jan CZE-KSB CZE 15. 12. 16. 43
15. 160.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 16. 16. 12. 44
16. 53.  KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE 14. 17. 13. 44
17. 37.  KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE 17. 13. 17. 47
18. 38.  MUCHKA František CZE-KSB CZE 18. 18. 14. 50

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (11.) 114.  VACIETIS Edvards LAT-JLSS LAT 12. 14. 10. 36
2. (13.) 201.  KARADAĞ İlyas TUR TUR 11. 11. 15. 37
3. (16.) 53.  KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE 14. 17. 13. 44
4. (18.) 38.  MUCHKA František CZE-KSB CZE 18. 18. 14. 50

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 115.  VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT 3. 4. 1. 55 8
2. (2.) 10.  CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL 1. 3. 18. 47 22
3. (3.) 12.  MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL 8. 2. 2. 43 12
4. (4.) 133.  OGULEVICIUS Adomas LTU LTU 6. 1. 7. 38 14
5. (5.) 77.  ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN 2. 6. 8. 24 16
6. (6.) 220.  PIDNEBENNYI Ihor UKR-KHV UKR 4. 7. 3. 23 14
7. (7.) 41.  ŠULC Samuel CZE-KSB CZE 9. 5. 4. 13 18
8. (8.) 40.  POLIDOR Aleš CZE-KSB CZE 5. 9. 5. 10 19
9. (9.) 112.  GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT 7. 10. 6. 5 23
10. (10.) 11.  KASHAPOV Eldar BUL-ICP BUL 10. 8. 11. 1 29
11. (12.) 113.  LIEPINS Ricards LAT-JLSS LAT 13. 15. 9. 37
12. (14.) 39.  MUCHKA Jan CZE-KSB CZE 15. 12. 16. 43
13. (15.) 160.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 16. 16. 12. 44
14. (17.) 37.  KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE 17. 13. 17. 47



ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 168.  MAZUR Hanna POL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 79.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 2. 3. 7. 36 12
3. 195.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 18. 2. 4. 29 24
4. 69.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 3. 4. 5. 23 12
5. 185.  AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS 10. 17. 2. 21 29
6. 156.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 9. 5. 3. 18 17
7. 187.  ŠPAN Dina SLO SLO 4. 6. 8. 12 18
8. 204.  DEMOCHKO Diana UKR-KHV UKR 5. 11. 11. 5 27
9. 50.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 16. 7. 6. 5 29
10. 198.  POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK 6. 15. 13. 3 34
11. 16.  SMOGAR Patricia CRO CRO 7. 18. 15. 2 40
12. 78.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 8. 10. 9. 1 27
13. 130.  LEVICKYTE Valentina LTU LTU 19. 8. 10. 1 37
14. 68.  GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN 12. 13. 12. 37
15. 101.  GELVERE Paula LAT-JLSS LAT 13. 12. 16. 41
16. 203.  CHERKASOVA Oleksandra UKR-KHV UKR 11. 16. 18. 45
17. 102.  GINTERE Madara LAT-JLSS LAT 15. 14. 17. 46
18. 197.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 17. 9. 21. 47
19. 13.  STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL 20. 19. 14. 53
20. 80.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 14. 22. 20. 56
21. 49.  BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE 22. 20. 22. 64
22. 6.  CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL 21. 26. 19. 66
23. 196.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 23. 23. 24. 70
24. 116.  BIRZNIECE Anna LAT-KSS LAT 25. 21. 27. 73
25. 154.  KOGUT Julia POL-MOSIR POL 27. 24. 23. 74
26. 117.  SMALCA Klaudija LAT-KSS LAT 24. 25. 26. 75
27. 176.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 26. 30. 25. 81
28. 177.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 28. 27. 28. 83
29. 175.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 29. 29. 29. 87
30. 174.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 30. 28. 30. 88



ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 65.  MAJOR Dominik HUN-JSE HUN 1. 1. 2. 89 4
2. 172.  PALENCEUSZ Dominik POL POL 2. 9. 1. 55 12
3. 193.  JASIC Luka SRB SRB 4. 4. 3. 29 11
4. 186.  AMIRKHANOV Tagir RUS-UFA RUS 3. 6. 4. 24 13
5. 184.  ALESHNIKOV Pavel RUS-KLIN RUS 7. 2. 8. 24 17
6. 132.  CECH Ernestas LTU LTU 8. 3. 6. 17 17
7. 126.  KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT 6. 17. 7. 5 30
8. 66.  PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN 5. 14. 12. 5 31
9. 107.  LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT 14. 5. 14. 5 33
10. 219.  MELNYK Volodymyr UKR-KHV UKR 27. 10. 5. 5 42
11. 84.  JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN 16. 7. 9. 2 32
12. 14.  GYUROV Asen BUL-SCIS BUL 13. 8. 10. 1 31
13. 83.  HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN 9. 11. 13. 33
14. 127.  KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT 15. 13. 11. 39
15. 109.  RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT 12. 12. 15. 39
16. 75.  LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN 11. 15. 17. 43
17. 108.  MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT 18. 16. 18. 52
18. 106.  BERZINS Roberts LAT-JLSS LAT 17. 20. 16. 53
19. 76.  VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN 10. 23. 21. 54
20. 183.  PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS 20. 19. 19. 58
21. 20.  PRANTL Martin CRO CRO 21. 18. 20. 59
22. 19.  LUETIĆ Fran CRO CRO 19. 24. 22. 65
23. 110.  SAUDINS Rodrigo LAT-JLSS LAT 24. 21. 23. 68
24. 178.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 23. 22. 26. 71
25. 111.  STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT 22. 27. 24. 73
26. 119.  LEGZDINS Hugo LAT-KSS LAT 25. 25. 25. 75
27. 120.  ZEBRIS Eliass LAT-KSS LAT 26. 26. 27. 79



ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 67.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 1. 1. 9. 68 11
2. 23.  POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE 2. 4. 1. 63 7
3. 167.  PARCZEWSKA Karolina POL POL 4. 11. 2. 29 17
4. 124.  USATOVA Alina LAT-SPARS LAT 3. 27. 4. 21 34
5. 129.  SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU 14. 2. 31. 21 47
6. 194.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 22. 5. 3. 18 30
7. 202.  SELIUKOVA Myroslava UKR-KHV UKR 15. 3. 10. 13 28
8. 62.  SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN 5. 9. 5. 10 19
9. 122.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 6. 8. 6. 7 20
10. 166.  ORZEPOWSKA Hanna POL POL 13. 6. 46. 3 65
11. 71.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 7. 10. 16. 2 33
12. 123.  PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT 23. 7. 17. 2 47
13. 63.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 9. 32. 7. 2 48
14. 121.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT 8. 12. 11. 1 31
15. 140.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 20. 25. 8. 1 53
16. 46.  GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE 11. 13. 12. 36
17. 128.  ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU 10. 14. 25. 49
18. 22.  HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE 12. 26. 13. 51
19. 99.  JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT 18. 16. 20. 54
20. 47.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 24. 18. 14. 56
21. 165.  GRUDYSZ Malwina POL POL 19. 20. 18. 57
22. 5.  PETROVA Michaela BUL-ICP BUL 16. 22. 23. 61
23. 139.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 28. 17. 19. 64
24. 179.  BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS 17. 23. 28. 68
25. 44.  MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE 29. 19. 24. 72
26. 146.  SUHAK Karolina POL-JUV POL 38. 15. 22. 75
27. 163.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 27. 28. 21. 76
28. 144.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 37. 29. 15. 81
29. 161.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 33. 21. 27. 81
30. 48.  STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE 25. 34. 30. 89
31. 134.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 26. 31. 34. 91
32. 141.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 32. 30. 32. 94
33. 72.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 36. 33. 26. 95
34. 29.  ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE 21. 43. 36. 100
35. 145.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 34. 24. 45. 103
36. 96.  BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT 35. 42. 29. 106
37. 97.  EKERTE Paula LAT-JLSS LAT 30. 41. 35. 106
38. 45.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 31. 46. 33. 110
39. 100.  KUCINA Ance LAT-JLSS LAT 42. 35. 40. 117
40. 142.  DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL 41. 36. 41. 118
41. 98.  GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT 39. 37. 42. 118
42. 28.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 45. 38. 37. 120
43. 162.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 43. 40. 39. 122
44. 15.  KOPRIVNJAK Nika CRO CRO 46. 39. 38. 123
45. 147.  WORONIEWSKA Maria POL-JUV POL 40. 45. 43. 128
46. 143.  GOSK Olga POL-JUV POL 44. 44. 44. 132



ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 81.  CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN 1. 1. 5. 73 7
2. 182.  TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS 2. 2. 2. 63 6
3. 1.  WOLF Tobias AUT AUT 14. 12. 1. 34 27
4. 8.  MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL 20. 3. 3. 26 26
5. 70.  IMRE Patrik HUN-MTK HUN 3. 7. 9. 15 19
6. 181.  KARPOW Witalij RUS-KAL RUS 4. 5. 7. 12 16
7. 59.  ZÓLYOMI László HUN-FTC HUN 12. 8. 4. 9 24
8. 82.  SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN 8. 4. 13. 9 25
9. 199.  BARTKO Patrik SVK-SKMA SVK 5. 13. 12. 5 30
10. 26.  POPL Matěj CZE-BZKP CZE 7. 9. 8. 4 24
11. 55.  CSIZMADIA Márk HUN-FTC HUN 19. 11. 6. 3 36
12. 105.  STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT 6. 26. 15. 3 47
13. 7.  DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL 18. 6. 19. 2 43
14. 56.  GRANASZTÓI Ádám HUN-FTC HUN 11. 14. 20. 45
15. 64.  TACZMAN Máté HUN-JSE HUN 22. 10. 14. 46
16. 171.  RADZIEJOWSKI Andrzej POL POL 15. 21. 10. 46
17. 189.  KOMERIČKI Tibor SLO SLO 10. 22. 18. 50
18. 216.  BERGIN Daniil UKR-KHV UKR 9. 18. 25. 52
19. 103.  BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT 16. 20. 17. 53
20. 170.  MUCHLADO Adam POL POL 23. 25. 11. 59
21. 74.  KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN 27. 19. 16. 62
22. 104.  PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT 25. 16. 21. 62
23. 148.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 13. 28. 22. 63
24. 57.  GYŐRY Márk HUN-FTC HUN 26. 15. 23. 64
25. 58.  WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN 17. 17. 30. 64
26. 9.  NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL 21. 24. 24. 69
27. 18.  KOVAČIĆ Jan CRO CRO 30. 27. 31. 88
28. 217.  DATSYNA KYRYLO UKR-KHV UKR 35. 29. 26. 90
29. 169.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL POL 31. 32. 27. 90
30. 218.  TOPCHII Maksym UKR-KHV UKR 28. 35. 28. 91
31. 149.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 36. 23. 34. 93
32. 137.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 29. 30. 35. 94
33. 150.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 34. 31. 29. 94
34. 25.  HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE 24. 36. 36. 96
35. 151.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 32. 33. 32. 97
36. 118.  MAGAZEINS Patriks LAT-KSS LAT 33. 34. 33. 100



ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 35.  SEJPALOVÁ-HRUZOVÁ Michaela CZE-KSB CZE 1. 2. 1. 89 4
2. 24.  PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE 2. 1. 2. 76 5
3. 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 4. 3. 4. 29 11
4. 229.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 3. 5. 5. 23 13
5. 87.  YERMEK Malika KAZ KAZ 14. 8. 3. 14 25
6. 211.  DOLGOPOLOVA Mariya UKR-KHV UKR 13. 4. 7. 10 24
7. 36.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE 5. 6. 9. 8 20
8. 212.  DUBROVA Uliana UKR-KHV UKR 6. 11. 6. 6 23
9. 214.  REPETSKA Svitlana UKR-KHV UKR 10. 7. 8. 3 25
10. 54.  PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN 7. 14. 16. 2 37
11. 27.  VANKOVA Petra CZE CZE 8. 10. 19. 1 37
12. 210.  CHERVENKO Viktoriia UKR-KHV UKR 9. 13. 12. 34
13. 213.  KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR 12. 12. 11. 35
14. 73.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 17. 9. 13. 39
15. 86.  BAKHITKEREYEVA Kadisha KAZ KAZ 16. 16. 10. 42
16. 173.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 11. 17. 15. 43
17. 215.  STARCHENKO Mariia UKR-KHV UKR 15. 15. 14. 44
18. 17.  PRANTL Gabriella CRO CRO 18. 18. 17. 53
19. 188.  ERJAVEC Ursa SLO SLO 19. 19. 18. 56



ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 42.  FAJKUS Radek CZE-KSB CZE 4. 1. 1. 76 6
2. 94.  YURCHUK Daniel KAZ KAZ 1. 9. 2. 55 12
3. 88.  IVCHENKO Gleb KAZ KAZ 2. 2. 6. 45 10
4. 89.  KASSENULY Rakhat KAZ KAZ 3. 8. 7. 17 18
5. 90.  KHVAN Anton KAZ KAZ 14. 6. 3. 16 23
6. 227.  NEMIRO Vladyslav UKR-KHV UKR 15. 3. 26. 13 44
7. 226.  NEMIRO Nikita UKR-KHV UKR 8. 7. 4. 11 19
8. 92.  NASSEN Aibek KAZ KAZ 13. 5. 5. 8 23
9. 95.  ZHANISSOV Sanzhar KAZ KAZ 9. 4. 12. 8 25
10. 2.  ANDERMANN Nicolas AUT AUT 5. 10. 16. 5 31
11. 43.  PROKOP Michal CZE-KSB CZE 6. 15. 8. 4 29
12. 93.  SADOVNIKOV Vadim KAZ KAZ 7. 26. 17. 2 50
13. 222.  FEDORENKO Danylo UKR-KHV UKR 16. 11. 11. 38
14. 164.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 22. 14. 9. 45
15. 152.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 20. 12. 13. 45
16. 91.  KLIMENKO Valeriy KAZ KAZ 10. 27. 10. 47
17. 61.  VÉGI Dániel HUN-FTC HUN 23. 13. 14. 50
18. 4.  LIU Heinrich AUT AUT 12. 16. 24. 52
19. 223.  GLOTOV Mykyta UKR-KHV UKR 19. 20. 18. 57
20. 225.  MOSHENSKYI Bohdan UKR-KHV UKR 11. 28. 19. 58
21. 228.  POKROVSKYI Dmytro UKR-KHV UKR 17. 21. 22. 60
22. 138.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 18. 23. 20. 61
23. 85.  GERA Márton HUN-TKKSE HUN 21. 22. 21. 64
24. 224.  MOISEYEV Nikita UKR-KHV UKR 27. 17. 25. 69
25. 153.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 24. 31. 15. 70
26. 191.  PINTAR SENICA Valentino SLO SLO 31. 19. 23. 73
27. 3.  FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT 28. 18. 28. 74
28. 221.  BIELIEVTSOV RAMIL UKR-KHV UKR 26. 25. 27. 78
29. 21.  HORVAT Matija CRO CRO 25. 24. 30. 79
30. 60.  BOHN Zsombor HUN-FTC HUN 29. 29. 29. 87
31. 190.  GAL Vid SLO SLO 30. 30. 31. 91