ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019
List of Participants
JUNIOR C GIRLS | ||||||
No. | Name | Member | City/ Country | |||
(1) | 5. | PETROVA Michaela | BUL-ICP | SOFIA | ||
(2) | 15. | KOPRIVNJAK Nika | CRO | CROATIA | ||
(3) | 22. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE-BZKP | PRAHA | ||
(4) | 23. | POPLOVA Michaela | CZE-BZKP | PRAHA | ||
(5) | 28. | HARTYCHOVÁ Karolina | CZE-KSB | BENÁTKY NAD JIZEROU | ||
(6) | 29. | ŽOČKOVÁ Kristýna | CZE-KSB | BENÁTKY NAD JIZEROU | ||
(7) | 44. | MANYCHOVÁ Karin | CZE-NACH | NÁCHOD | ||
(8) | 45. | BÍLKOVÁ Karolina | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(9) | 46. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(10) | 47. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(11) | 48. | STRNADOVA Klara | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(12) | 62. | SCHÖNBORN Melinda | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(13) | 63. | SZŐCS Mónika Nikolett | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(14) | 67. | DOBRÁN Flóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(15) | 71. | KORMÁNYOS Nina | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(16) | 72. | SOMODI Luca | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(17) | 96. | BAKAJA Valerija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(18) | 97. | EKERTE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(19) | 98. | GROSBERGA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(20) | 99. | JANKOVSKA Laura | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(21) | 100. | KUCINA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(22) | 121. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(23) | 122. | BORODOVSKA Marija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(24) | 123. | PETROVICA Laura | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(25) | 124. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(26) | 128. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(27) | 129. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(28) | 134. | BILLER Weronika | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(29) | 139. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(30) | 140. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(31) | 141. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(32) | 142. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(33) | 143. | GOSK Olga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(34) | 144. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(35) | 145. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(36) | 146. | SUHAK Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(37) | 147. | WORONIEWSKA Maria | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(38) | 161. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(39) | 162. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(40) | 163. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(41) | 165. | GRUDYSZ Malwina | POL | POLAND | ||
(42) | 166. | ORZEPOWSKA Hanna | POL | POLAND | ||
(43) | 167. | PARCZEWSKA Karolina | POL | POLAND | ||
(44) | 179. | BESPAMIATNOVA Anastasiia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(45) | 194. | TOKAROVA Tamara | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(46) | 202. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | KHARKIV |