Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
1. DZIEŃ |
9 lutego 2019 |
09:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorek Młodszych i Juniorek |
09:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorów Młodszych i Juniorów |
09:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
10:00 |
|
Ceremonia otwarcia |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
10:30 |
1 - 3 |
Juniorki Młodsze |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
4 - 6 |
Juniorzy Młodsi |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
7 - 8 |
Juniorki |
1000 m |
2 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
9 - 11 |
Juniorzy |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
12 - 14 |
Juniorki Młodsze |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
15 - 17 |
Juniorzy Młodsi |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
18 - 19 |
Juniorki |
1000 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 6 per heat |
|
|
20 - 22 |
Juniorzy |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
23 - 26 |
Juniorki Młodsze |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
27 - 30 |
Juniorzy Młodsi |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
31 - 33 |
Juniorki |
500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
34 - 36 |
Juniorzy |
500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
37 - 40 |
Juniorki Młodsze |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁ |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
41 - 44 |
Juniorzy Młodsi |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁ |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
45 - 47 |
Juniorki |
500 m |
3 x PÓŁFINAŁ |
Group: A-B, 4 per heat |
|
|
48 - 51 |
Juniorzy |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁ |
Group: A-B, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
52 - 55 |
Juniorki Młodsze |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
56 - 59 |
Juniorzy Młodsi |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
60 - 62 |
Juniorki |
500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 4 per heat |
|
|
63 - 66 |
Juniorzy |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
67 |
Sztafeta Juniorek Młodszych |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
68 |
Sztafeta Juniorów Młodszych |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
69 |
Sztafeta Juniorek |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
70 |
Sztafety Juniorów |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
17:00 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
2. DZIEŃ |
10 lutego 2019 |
09:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorek Młodszych i Juniorek |
09:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorów Młodszych i Juniorów |
09:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
|
71 - 73 |
Juniorki Młodsze |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
74 - 76 |
Juniorzy Młodsi |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
10:00 |
77 - 79 |
Juniorki |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
80 - 82 |
Juniorzy |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
83 - 85 |
Juniorki Młodsze |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
86 - 88 |
Juniorzy Młodsi |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
89 - 91 |
Juniorki |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
92 - 94 |
Juniorzy |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
95 - 98 |
Juniorki Młodsze |
1500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 6 per heat |
|
|
99 - 102 |
Juniorzy Młodsi |
1500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 6 per heat |
|
|
103 - 105 |
Juniorki |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
106 - 108 |
Juniorzy |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
109 - 110 |
Sztafeta MIX Juniorów K+M |
2000 m |
2 x FINAŁ |
|
|
|
111 - 112 |
Sztafeta MIX Juniorów mł K+M |
2000 m |
2 x FINAŁ |
|
|
15:00 |
|
Ceremonia Dekoracji |
|
|
|
Zakończenie zawodów |
|