500 m | JUNIOR B MEN | 45.206 | Danubia Series 1, Romanian Open, Miercurea Ciuc, ROU rev., 14.09. - 16.09.2012 |
500 m | JUNIOR B MEN | 45.521 | EVO CUP 1, Minsk Cup, Minsk, BLR, 12.10. - 14.10.2012 |
500 m | MEN | 45.823 | Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 2, Elblag, POL, 26.10. - 26.10.2013 |
|
777 m | JUNIOR A MEN | 1:19.647 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014 |
777 m | JUNIOR C BOYS | 1:19.852 | Polish Ranking Cup, Nowy Targ, POL, 23.10. - 23.10.2010 |
777 m | JUNIOR C BOYS | 1:23.194 | Polish Ranking Cup, Nowy Targ, POL, 23.10. - 23.10.2010 |
|
800 m | JUNIOR C BOYS | 1:26.826 | 2. Polish Ranking Competition, Nowy Targ, POL, 10.10. - 10.10.2009 |
800 m | JUNIOR C BOYS | 1:32.471 | 2. Polish Ranking Competition, Nowy Targ, POL, 10.10. - 10.10.2009 |
|
1000 m | JUNIOR B MEN | 1:32.369 | 1rst EVO CUP-BIALYSTOK CUP, Bialystok, POL - Split times, 18.11. - 20.11.2011 |
1000 m | JUNIOR B MEN | 1:34.770 | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
1000 m | JUNIOR B MEN | 1:35.654 | Danubia Series 1, Bulgarian Open, Sofia, BUL, 16.09. - 18.09.2011 |
|
1500 m | JUNIOR B MEN | 2:23.434 | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
1500 m | JUNIOR B MEN | 2:23.586 | EVO CUP 1, Minsk Cup, Minsk, BLR, 12.10. - 14.10.2012 |
1500 m | JUNIOR B MEN | 2:35.945 | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
39. Place | MEN | Mistrzostwa Polski Seniorów & Młodzieżowców Elbląg, POL, 06.03. - 08.03.2015 |
15. Place | JUNIOR A MEN | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015 |
27. Place | MEN | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2014 |
19. Place | MEN | Mistrzostwa Polski i Mlodziezowe Mistrzostwa Polski, Elblag, 28.02. - 02.03.2014 |
7. Place | JUNIOR A MEN | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014 |
9. Place | MEN | Puchar Polski 2, Elbląg, POL, 27.10. - 27.10.2013 |
4. Place | MEN | Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 2, Elblag, POL, 26.10. - 26.10.2013 |
13. Place | MEN | Puchar Polski 1, Sanok, POL, 29.09. - 29.09.2013 |
6. Place | JUNIOR A MEN | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 28.09. - 28.09.2013 |
5. Place | JUNIOR B MEN | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
5. Place | JUNIOR B MEN | Danubia Series 3, Czech Open, Benatky n Jizerou, CZE, 16.11. - 18.11.2012 |
3. Place | JUNIOR B MEN | EVO CUP 1, Minsk Cup, Minsk, BLR, 12.10. - 14.10.2012 |
4. Place | JUNIOR B MEN | Danubia Series 1, Romanian Open, Miercurea Ciuc, ROU rev., 14.09. - 16.09.2012 |
21. Place | JUNIOR B MEN | Danubia Series 5, Latvian Open, Ventspils, LAT, 06.01. - 08.01.2012 |
4. Place | JUNIOR B MEN | 1rst EVO CUP-BIALYSTOK CUP, Bialystok, POL - Split times, 18.11. - 20.11.2011 |
7. Place | JUNIOR B MEN | Danubia Series 2, Sanok Open, Sanok, POL, Split times, 07.10. - 09.10.2011 |
10. Place | JUNIOR B MEN | Danubia Series 1, Bulgarian Open, Sofia, BUL, 16.09. - 18.09.2011 |
3. Place | JUNIOR C BOYS | Pannonia Open, Danubia Series, Budapest, HUN, 04.02. - 06.02.2011 |
13. Place | JUNIOR C BOYS | Slovak Open, Danubia Series, Spisska Nova Ves, SVK, 17.12. - 19.12.2010 |
4. Place | JUNIOR C BOYS | Polonia Open, Danubia Series, Elblag, POL - live - Splittimes, 19.11. - 21.11.2010 |
23. Place | MEN | 2. Puchar Polski, Nowy Targ, POL, 24.10. - 24.10.2010 |
4. Place | JUNIOR C BOYS | Polish Ranking Cup, Nowy Targ, POL, 23.10. - 23.10.2010 |
5. Place | JUNIOR C BOYS | Latvian Open, Danubia Series, Ventspils, LAT, 15.10. - 17.10.2010 |
5. Place | JUNIOR C BOYS | Romanian Open, Danubia Series, Miercurea Ciuc, ROU, 17.09. - 19.09.2010 |
7. Place | JUNIOR C BOYS | 2. Polish Ranking Competition, Nowy Targ, POL, 10.10. - 10.10.2009 |
33. Place | MEN | 1500 m | Mistrzostwa Polski Seniorów & Młodzieżowców Elbląg, POL, 06.03. - 08.03.2015 |
38. Place | MEN | 500 m | Mistrzostwa Polski Seniorów & Młodzieżowców Elbląg, POL, 06.03. - 08.03.2015 |
35. Place | MEN | 1000 m | Mistrzostwa Polski Seniorów & Młodzieżowców Elbląg, POL, 06.03. - 08.03.2015 |
|
11. Place | JUNIOR A MEN | 1000 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015 |
7. Place | JUNIOR A MEN | 500 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015 |
19. Place | RELAY JUNIOR MEN | 2000 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój POL, 21.02. - 22.02.2015 |
|
24. Place | MEN | 1500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2014 |
19. Place | MEN | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2014 |
|
19. Place | MEN | 1500 m | Mistrzostwa Polski i Mlodziezowe Mistrzostwa Polski, Elblag, 28.02. - 02.03.2014 |
19. Place | MEN | 500 m | Mistrzostwa Polski i Mlodziezowe Mistrzostwa Polski, Elblag, 28.02. - 02.03.2014 |
31. Place | MEN | 1000 m | Mistrzostwa Polski i Mlodziezowe Mistrzostwa Polski, Elblag, 28.02. - 02.03.2014 |
26. Place | RELAY MEN | 5000 m | Mistrzostwa Polski i Mlodziezowe Mistrzostwa Polski, Elblag, 28.02. - 02.03.2014 |
|
6. Place | JUNIOR A MEN | 1000 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014 |
10. Place | JUNIOR A MEN | 500 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014 |
6. Place | JUNIOR A MEN | 777 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014 |
2. Place | JUNIOR A MEN | 1500 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014 |
7. Place | RELAY MEN | 2000 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sosnowiec, POL, 08.02. - 09.02.2014 |
|
6. Place | MEN | 1000 m | Puchar Polski 2, Elbląg, POL, 27.10. - 27.10.2013 |
10. Place | MEN | 500 m | Puchar Polski 2, Elbląg, POL, 27.10. - 27.10.2013 |
|
6. Place | MEN | 1500 m | Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 2, Elblag, POL, 26.10. - 26.10.2013 |
3. Place | MEN | 500 m | Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 2, Elblag, POL, 26.10. - 26.10.2013 |
|
13. Place | MEN | 1500 m | Puchar Polski 1, Sanok, POL, 29.09. - 29.09.2013 |
12. Place | MEN | 500 m | Puchar Polski 1, Sanok, POL, 29.09. - 29.09.2013 |
|
5. Place | JUNIOR A MEN | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 28.09. - 28.09.2013 |
9. Place | JUNIOR A MEN | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 28.09. - 28.09.2013 |
|
3. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
3. Place | JUNIOR B MEN | 500 m | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
4. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
5. Place | RELAY JUNIOR MEN | 3000 m | EVO Cup 2, Bialystok Cup, Bialystok, POL, 23.11. - 25.11.2012 |
|
4. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | Danubia Series 3, Czech Open, Benatky n Jizerou, CZE, 16.11. - 18.11.2012 |
4. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | Danubia Series 3, Czech Open, Benatky n Jizerou, CZE, 16.11. - 18.11.2012 |
|
4. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | EVO CUP 1, Minsk Cup, Minsk, BLR, 12.10. - 14.10.2012 |
3. Place | JUNIOR B MEN | 500 m | EVO CUP 1, Minsk Cup, Minsk, BLR, 12.10. - 14.10.2012 |
5. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | EVO CUP 1, Minsk Cup, Minsk, BLR, 12.10. - 14.10.2012 |
2. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | EVO CUP 1, Minsk Cup, Minsk, BLR, 12.10. - 14.10.2012 |
|
4. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | Danubia Series 1, Romanian Open, Miercurea Ciuc, ROU rev., 14.09. - 16.09.2012 |
3. Place | JUNIOR B MEN | 500 m | Danubia Series 1, Romanian Open, Miercurea Ciuc, ROU rev., 14.09. - 16.09.2012 |
4. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | Danubia Series 1, Romanian Open, Miercurea Ciuc, ROU rev., 14.09. - 16.09.2012 |
18. Place | RELAY SA-B-C MEN | 3000 m | Danubia Series 1, Romanian Open, Miercurea Ciuc, ROU rev., 14.09. - 16.09.2012 |
|
24. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | Danubia Series 5, Latvian Open, Ventspils, LAT, 06.01. - 08.01.2012 |
24. Place | JUNIOR B MEN | 500 m | Danubia Series 5, Latvian Open, Ventspils, LAT, 06.01. - 08.01.2012 |
11. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | Danubia Series 5, Latvian Open, Ventspils, LAT, 06.01. - 08.01.2012 |
|
4. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | 1rst EVO CUP-BIALYSTOK CUP, Bialystok, POL - Split times, 18.11. - 20.11.2011 |
8. Place | JUNIOR B MEN | 500 m | 1rst EVO CUP-BIALYSTOK CUP, Bialystok, POL - Split times, 18.11. - 20.11.2011 |
3. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | 1rst EVO CUP-BIALYSTOK CUP, Bialystok, POL - Split times, 18.11. - 20.11.2011 |
4. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | 1rst EVO CUP-BIALYSTOK CUP, Bialystok, POL - Split times, 18.11. - 20.11.2011 |
|
4. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | Danubia Series 2, Sanok Open, Sanok, POL, Split times, 07.10. - 09.10.2011 |
11. Place | JUNIOR B MEN | 500 m | Danubia Series 2, Sanok Open, Sanok, POL, Split times, 07.10. - 09.10.2011 |
10. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | Danubia Series 2, Sanok Open, Sanok, POL, Split times, 07.10. - 09.10.2011 |
25. Place | RELAY MEN | 3000 m | Danubia Series 2, Sanok Open, Sanok, POL, Split times, 07.10. - 09.10.2011 |
|
8. Place | JUNIOR B MEN | 1500 m | Danubia Series 1, Bulgarian Open, Sofia, BUL, 16.09. - 18.09.2011 |
10. Place | JUNIOR B MEN | 500 m | Danubia Series 1, Bulgarian Open, Sofia, BUL, 16.09. - 18.09.2011 |
8. Place | JUNIOR B MEN | 1000 m | Danubia Series 1, Bulgarian Open, Sofia, BUL, 16.09. - 18.09.2011 |
|
4. Place | JUNIOR C BOYS | 1500 m | Pannonia Open, Danubia Series, Budapest, HUN, 04.02. - 06.02.2011 |
6. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | Pannonia Open, Danubia Series, Budapest, HUN, 04.02. - 06.02.2011 |
3. Place | JUNIOR C BOYS | 1000 m | Pannonia Open, Danubia Series, Budapest, HUN, 04.02. - 06.02.2011 |
|
22. Place | JUNIOR C BOYS | 1500 m | Slovak Open, Danubia Series, Spisska Nova Ves, SVK, 17.12. - 19.12.2010 |
10. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | Slovak Open, Danubia Series, Spisska Nova Ves, SVK, 17.12. - 19.12.2010 |
7. Place | JUNIOR C BOYS | 1000 m | Slovak Open, Danubia Series, Spisska Nova Ves, SVK, 17.12. - 19.12.2010 |
|
3. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | Polonia Open, Danubia Series, Elblag, POL - live - Splittimes, 19.11. - 21.11.2010 |
5. Place | JUNIOR C BOYS | 1000 m | Polonia Open, Danubia Series, Elblag, POL - live - Splittimes, 19.11. - 21.11.2010 |
|
14. Place | MEN | 500 m | 2. Puchar Polski, Nowy Targ, POL, 24.10. - 24.10.2010 |
|
3. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | Polish Ranking Cup, Nowy Targ, POL, 23.10. - 23.10.2010 |
|
8. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | Latvian Open, Danubia Series, Ventspils, LAT, 15.10. - 17.10.2010 |
3. Place | JUNIOR C BOYS | 1000 m | Latvian Open, Danubia Series, Ventspils, LAT, 15.10. - 17.10.2010 |
|
6. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | Romanian Open, Danubia Series, Miercurea Ciuc, ROU, 17.09. - 19.09.2010 |
5. Place | JUNIOR C BOYS | 1000 m | Romanian Open, Danubia Series, Miercurea Ciuc, ROU, 17.09. - 19.09.2010 |
|
8. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | 2. Polish Ranking Competition, Nowy Targ, POL, 10.10. - 10.10.2009 |
8. Place | JUNIOR C BOYS | 500 m | 2. Polish Ranking Competition, Nowy Targ, POL, 10.10. - 10.10.2009 |