Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 04.11. - 06.11.2022
Heat Results
3. Distance | |||||||
WOMEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 203 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 58. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | 1:38.242 | ||
2 | (3) | 95. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:38.380 | ||
3 | (5) | 10. | SHAPRAN (1) Oleksandra | POL-AZSO | 1:38.715 | ||
4 | (1) | 55. | DOLHOPOLOVA (1) Mariya | POL-JUV | 1:43.816 | ||
5 | (4) | 63. | ZARVANSKA (1) Tetiana | POL-JUV | 1:43.976 | ||
RACE: 204 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:42.567 | ||
2 | (4) | 8. | MICHALSKA Laura | POL-AZSO | 1:42.848 | ||
3 | (3) | 51. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 2:00.906 | ||
4 | (2) | 105. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 2:03.709 | ||
5 | (5) | 59. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 2:19.222 | ||
RACE: 205 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:39.050 | ||
2 | (4) | 60. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 1:39.201 | ||
3 | (3) | 7. | KUCHERUK (1) Anna | POL-AZSO | 1:45.151 | ||
4 | (5) | 52. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | NO TIME | finished adv.->to A | |
- | (2) | 4. | ADAMENKO (1) Kseniia | POL-AZSO | - | yellow card | |
RACE: 206 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 11. | SYDORKO Yelyzaveta | POL-AZSO | 1:45.314 | ||
2 | (5) | 56. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:45.415 | ||
3 | (4) | 61. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 1:46.590 | ||
4 | (3) | 53. | CHERVENKO (1) Viktoriia | POL-JUV | 1:46.637 | ||
- | (2) | 9. | MYCHALCHUK (1) Diana | POL-AZSO | - | no start | |
RACE: 207 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 62. | SELIUKOVA (1) Myroslava | POL-JUV | 1:50.004 | ||
2 | (2) | 84. | LORENZ Patrycja | POL-KLO | 1:54.627 | ||
3 | (4) | 90. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | 1:57.415 | ||
4 | (5) | 20. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:23.888 | ||
5 | (1) | 39. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 2:36.013 | ||
RACE: 208 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 5. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:49.718 | ||
2 | (3) | 31. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 1:50.087 | ||
3 | (2) | 57. | KREMER (1) Veronika | POL-JUV | 1:50.145 | ||
4 | (1) | 116. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 2:13.948 | ||
5 | (5) | 19. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:39.471 | ||
RACE: 209 HEAT: 7 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 38. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:53.226 | ||
2 | (5) | 33. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 1:53.565 | ||
3 | (1) | 115. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 1:58.581 | ||
4 | (2) | 106. | KOSTECKA Wiktoria | POL-STOCZ | 2:06.932 | ||
5 | (4) | 21. | KRUK Amelia | POL-BLYSKD | 2:42.226 | ||
RACE: 210 HEAT: 8 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 32. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 1:57.483 | ||
2 | (5) | 54. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 2:02.413 | ||
3 | (2) | 6. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 2:07.068 | ||
4 | (1) | 22. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 2:43.666 | ||
5 | (4) | 23. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | 3:01.399 | ||
- | (3) | 98. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | - | no start |