500 m | JUNIOR A WOMEN | 1:10.572 | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
500 m | JUNIOR A WOMEN | 1:10.895 | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
500 m | JUNIOR B WOMEN | 1:12.819 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
|
777 m | JUNIOR B WOMEN | 1:56.906 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
777 m | JUNIOR B WOMEN | 1:57.456 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
777 m | JUNIOR B WOMEN | 1:58.274 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
|
1000 m | JUNIOR B WOMEN | 2:33.552 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
1000 m | JUNIOR B WOMEN | 2:34.953 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
1000 m | JUNIOR A WOMEN | 2:59.226 | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
|
1500 m | JUNIOR B WOMEN | 4:02.919 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
1500 m | WOMEN | 4:17.630 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
1500 m | JUNIOR A WOMEN | 4:50.205 | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
15. Place | JUNIOR A WOMEN | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
14. Place | JUNIOR B WOMEN | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
19. Place | WOMEN | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019 |
18. Place | WOMEN | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
15. Place | WOMEN | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
34. Place | JUNIOR C GIRLS | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
30. Place | JUNIOR C GIRLS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
30. Place | JUNIOR C GIRLS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 16.09. - 17.09.2017 |
16. Place | JUNIOR A WOMEN | 1000 m | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
14. Place | JUNIOR A WOMEN | 500 m | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
15. Place | JUNIOR A WOMEN | 777 m | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
15. Place | JUNIOR A WOMEN | 1500 m | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
88. Place | MIXED RELAY | 2000 m | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021 |
|
15. Place | JUNIOR B WOMEN | 1000 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
14. Place | JUNIOR B WOMEN | 500 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
14. Place | JUNIOR B WOMEN | 777 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
13. Place | JUNIOR B WOMEN | 1500 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
54. Place | RELAY B WOMEN | 2000 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
41. Place | RELAY JUNIOR MIXED | 2000 m | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020 |
|
18. Place | WOMEN | 1500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019 |
19. Place | WOMEN | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019 |
19. Place | WOMEN | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019 |
|
17. Place | WOMEN | 1500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
17. Place | WOMEN | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
18. Place | WOMEN | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
|
14. Place | WOMEN | 1500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
15. Place | WOMEN | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
13. Place | WOMEN | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
|
32. Place | JUNIOR C GIRLS | 1000 m | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
34. Place | JUNIOR C GIRLS | 500 m | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
33. Place | JUNIOR C GIRLS | 777 m | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
67. Place | RELAY WOMEN | 2000 m | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
|
30. Place | JUNIOR C GIRLS | 1500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
29. Place | JUNIOR C GIRLS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
29. Place | JUNIOR C GIRLS | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
|
30. Place | JUNIOR C GIRLS | 1500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 16.09. - 17.09.2017 |
24. Place | JUNIOR C GIRLS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 16.09. - 17.09.2017 |
32. Place | JUNIOR C GIRLS | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 16.09. - 17.09.2017 |